Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Pa ja to kad ucim, malo u pauzi gvirnem na forum...hahha ;)

 

Hvala, hvala - naocare su posebno kupljene za njega u sve za 69 shopu. A dobro mu stoji taj oblik...lenonke ga cinile da izgleda malo streberasto (ne idu mu uz oblik lica) ;)

Najnoviji accessories su mu gace, kapica i rogovi od irvasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spremaseihvatabs1.th.jpg

 

1004163520cw1.th.jpg

 

Ovo je on pre nego sto je postao uti parni valjak od skoro 60 kila!

 

P.S. Gledajte "Marley and me" i bice vam jasno sta znaci lud labrador!

 

P.P.S. Naravno da ga pazim i da je razmazen...(deca iz skole kad se vracaju idu okolnim putem samo da bi ga mazila preko kapije. Jednom sam ih pustila u dvoriste i valjali su se sa njim)

Edited by Queen_of_the_ryche

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je valjda pravilo kod tih razmaženih siročadi

i ovaj naš je bio tako mali mali majušan da je veterinar rekao kad sam ga donela.. "juu.. šta ste to našli.. da vidimo.. prilično jadno izgleda. nemojte mnogo da se nadate"

 

i izvukosmo ga...

 

ali isto kao tvoj, ne ume da se ponaša sa drugim psima, i ne ume ni sa decom. inače je milica raduje se svima i obožava da igra fudbal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravilo ili problem, psi mogu da budu umiljati koliko hoces ali ako ne umeju da se ponashaju sa drugim psima i agresivni su predstavljaju problem i uvek je stres kad izadsju napolje koje ce sranje da naprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj moj ludak je super sa decom, vuku ga za usi, rep, noge...cerece ga na razne nacine, ali on je divan sa njima. Pazljiv, bukvalno mozes dete da mu ostavis na cuvanje. To sto je agresivan prema drugim kerovima otezava setnju, ali dobra stvar je sto imamo ogromnu bastu i dvoriste, pa tu trosi "kalorije". Koliko je razmazen govori i cinjenica da je moja mama zabrinuta da on ima holesterol jer mu dajem jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravilo ili problem, psi mogu da budu umiljati koliko hoces ali ako ne umeju da se ponashaju sa drugim psima i agresivni su predstavljaju problem i uvek je stres kad izadsju napolje koje ce sranje da naprave.

 

 

tačno

gnjavaža je. ćale ga je razmazio sačuvaj me bože, nas ostale kad ga izvedemo napolje ne zarezuje tj nas samo voli nismo mu gospodari (jer jedan je ćale) tako da je smaranje i zato ga ne puštam sa lanca kad idem sa njim napolje. pustim ga samo kad krene da laje na nekog krajnje dobrog kera pa da vidiš onda kako prestane kad vidi da je pušten. razmaženko a cviketan :D ali je inteligentan zato ga gotivim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...