Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Мачка

Тигар

 

чисто да те не зајебу у пролазу код Зелењака...

hahahaha otkad se nisam smejala tvojim postovima XD

moram da posetim cesce ovaj forum :D

 

Pa ove tri se uglavnom ok slazu jer su mama i deca u pitanju. Ok Maza je divljak pa voli da ih mlati cesto, pa bude svasta, ali lepo se slazu uglavnom XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha otkad se nisam smejala tvojim postovima XD

moram da posetim cesce ovaj forum :D

 

Pa ove tri se uglavnom ok slazu jer su mama i deca u pitanju. Ok Maza je divljak pa voli da ih mlati cesto, pa bude svasta, ali lepo se slazu uglavnom XD

Mislio sam, jel' mora mnogo da se čisti za njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam, jel' mora mnogo da se čisti za njima?

ako ces ih drzati u stanu odgovor je DA!

macka je to, linja se konstantno, prlja sve oko sebe. Ako imas dugu kosu znas koliko toga ti sejes po kuci, zamisli da imas kosu po celom telu XD

Ako ce biti napolju onda nije toliki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj macak je bio uredan, nikad se nije uneredio u kuci, cak i kad je bio na samrti, imao je silnu vodu u plucima koju je izbacivao, ali nije se upiskio u kuci nikada, jadnicak je trazio da izadje, gegao se do vrata, pisao napolje a onda bih ga ja vratio u kucu. A kad je bio zdrav i veseo macak, tada je ulazio i izlazio preko terase, piskio kod komshe i kakio tamo, nikad u kuci nije napravio haos

 

R.I.P Malishko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj macak je bio uredan, nikad se nije uneredio u kuci, cak i kad je bio na samrti, imao je silnu vodu u plucima koju je izbacivao, ali nije se upiskio u kuci nikada, jadnicak je trazio da izadje, gegao se do vrata, pisao napolje a onda bih ga ja vratio u kucu. A kad je bio zdrav i veseo macak, tada je ulazio i izlazio preko terase, piskio kod komshe i kakio tamo, nikad u kuci nije napravio haos

 

R.I.P Malishko :(

Pa imao je gde da izadje. A ovde u BG-u su mačke osuđene na pesak u kadici, a kadica u kuhinji :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj macak je bio uredan, nikad se nije uneredio u kuci, cak i kad je bio na samrti, imao je silnu vodu u plucima koju je izbacivao, ali nije se upiskio u kuci nikada, jadnicak je trazio da izadje, gegao se do vrata, pisao napolje a onda bih ga ja vratio u kucu. A kad je bio zdrav i veseo macak, tada je ulazio i izlazio preko terase, piskio kod komshe i kakio tamo, nikad u kuci nije napravio haos

 

R.I.P Malishko :(

Sto se toga tice ni ja nemam problema, samo dotrce do vrata i ili uzubrano trckaraju pored njih ili ako je bas hitno kazu tiho mjau :D

Nikad to ne rade u kuci.

Cak i kada je lose vreme a ja moram negde na brzinu da odem pa ne stignem da ih izjurim napolje (u prevodu zao mi je da ih izbacim kad je gadno napolju, a znam da cu se zadrzati), kad se posle par sati vratim cim otkljucam vrata trce napolje, trpe dok se ne vratim :)

To su stvari koje se uce na samom pocetku i ako ih jednom nauce kako valja ne bi trebalo kasnije da bude problema.

Mada uvek postoji mogucnost da ti zapadne macka idiot XD

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desavlao da recimo odem i zadrzim se neplanirano dugo van kuce, nekad i ceo dan, a macak ostane unutra. Meso se topilo u sudoperi, on jadan gladan, ali nije pipnuo meso, iako ga voli! A isto tako se desavalo da mu se kaki, ne moze niko da ga izvede napolje i macak se pokaki u veliku saksiju sa fikusom. Nikad na parket ili plocice. Bio je divan macak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj, kastriraj ga :) :) :)

 

Možeš ihtiol kamform, možeš i jod. Ako su ga izjedali, ako su duboke rane, peroksid i samo peroksid, dobro isperi.

Ako je zaraslo preko duboke rane, idi da je otvore, zbog tetanusa, i ostalih bakterija što se množe kad nema vazduha.

 

A kad je već tamo.. znaš već... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kastiracu ja tebe. :P

 

Otvorena je rana i curi gnoj koji on lize. Kad mu nesto namazes, on i to olize. Ne znam koliko je duboko, kad hocu da vidim ujede me.

 

Sumnjam da cu ga voditi kod veterinara, jedino da on dodje kod mene. Imao sam jednog mirnog macka koji je totalno pomahnitao kad je bio kod veterinara, mogu samo da zamislim sta bi ovaj uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, samo je verovatno navikao na manje slano i začinjeno od toga. Ako nastavi trk do veterinara.

Možeš da mu daš Minazel zeolit, ako se još uvek proizvodi. A dobro je i imati u kući, za ljudkse članove porodice...

 

A, sisuse, ako je takva stvar, pusti ga da liže, pa šta mu bog da ;)

Mislim ovo ozbiljno i u najboljem mogućem kontekstu, btw (ovu rečenicu u stvari treba staviti u potpis na ovom forumu...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta se desilo?

 

Pa moji je odneli i ostavili negde, jer navodno nemamo uslova da je zadrzimo :rolleyes:

A juce smo se bas puno igrali, i bila je nekako posebno vesela i razigrana, kao da je osecala sta ce biti. Nije htela da me pusti uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...