Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ја нисам чула за те случајеве. :) Ово моје мало чудо је толико блентаво, да се плаши своје сенке... Заиста нема ни трунке агресије у њој. Понекад размишљам - кад би ме неко, не дај боже, напао пред њом, дал' би скочила да ме брани, или би се шћућурила негде, на сигурном? Све ми се чини да би било ово друго.. :(

 

Mene neko da napadne moj pit bul bi se pridruzio :uhoh:

 

 

 

Edited by METAL MAN =)
sredjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нисам чула за те случајеве. :) Ово моје мало чудо је толико блентаво, да се плаши своје сенке... Заиста нема ни трунке агресије у њој. Понекад размишљам - кад би ме неко, не дај боже, напао пред њом, дал' би скочила да ме брани, или би се шћућурила негде, на сигурном? Све ми се чини да би било ово друго.. :(

 

Ako hoces psa koji kada ustreba treba i da te stiti,ritriver nije bas najbolji izbor-jer je dobrocudne naravi i ima tendenciju da se druzi i sa nepoznatim likovima-tj sklapa lako prijateljstva

Bolji izbor je recimo nemacki ovcar,no pitaj Josifa Staljina vec on najbolje zna te stvari :meshuggah:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neka dobra dusa iz Beograda ili blize okoline zeli da udomi ove lepotane neka mi se javi sa pp.

5980_1081617764715_1354440116_211576_4148965_n.jpg

5980_1081617724714_1354440116_211575_1765191_n.jpg

Lutalice su nadamo se da cemo uspeti da im nadjemo dom ubrzo.

Ako poznajete nekoga ko bi mogao da ih udomi javite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам, знам... У праву сте. Заправо, овог пса ја нисам ни бирала. Штавише, нисам га ни хтела. Нудили су нам на поклон, а ја сам одбила, јер сам у том тренутку имала превише обавеза, да бих себи натоварила на врат још једну. Међутим, сестра се распекмезила, па је мама смекшала и без да ме је ико ишта питао - донели Белу. Погађајте ко ју је учио где да иде да обави своје "послиће", ко је чистио "минска поља" по стану док то није научила; ко ради велико спремање по кући сваки други дан, јер се то чудо лиња к'о ненормално... Некако, ако већ све то радим, ваљда бих очекивала да макар залаје на потенцијалног нападача. Ништа од тога, нажалост. :) Ма, нек' је она мени жива и здрава - волим је иако ја њу браним, уместо она мене. :)

 

Иначе, да сам бирала пса, то би био неки бернардинац. Једног дана, када створим услове да их држим, имаћу два. Аха.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_4866.jpgSrecice :wub:

ne znam kako neko moze da voli ova cuda... odvratni su..

Jbt toliko slatkih kucica na svetu a svi se loze na neke terijere, mastrife, buldoge...

Jos malo pa ce i mackama da pucaju steroide da bi bile vise tr00.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako neko moze da voli ova cuda... odvratni su..

Jbt toliko slatkih kucica na svetu a svi se loze na neke terijere, mastrife, buldoge...

Jos malo pa ce i mackama da pucaju steroide da bi bile vise tr00.

 

 

To je takvo proseravanje! Buldozi su prelepi! ja licno volim kratkodlake pse i pse sa naboranom kozom i jakim vilicama...Volim temperamentne pse a ne neke mrcine koje po ceo dan leze...Da hocu mrcinu drzala bih macku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

доџови су најјачи! имам их 4 комада. најзахвалнији кучићи. а и како не би били кад их покупиш са улице и спасеш им живот.

 

Ваистину. Ја обожавам џукелице. Већина мојих паса су биле управо удомљене луталице, осим Беле и шарпланинца Лера. Мада, Бела је добијена на поклон, а Леро је мртав 'ладан ушетао у нашу гаражу. Облепили смо цео крај плакатима са његовом сликом и никад се нико није јавио, па смо га задржали.

 

Да имам услова, веома радо бих удомила оне лучиће што их нуди Tanya. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

To je takvo proseravanje! Buldozi su prelepi! ja licno volim kratkodlake pse i pse sa naboranom kozom i jakim vilicama...Volim temperamentne pse a ne neke mrcine koje po ceo dan leze...Da hocu mrcinu drzala bih macku...

 

A! Blasfemija! Pu pu!

Macke su jako zivahne, samovoljne zlice! Zato ih volim.

A ta mrcina nije temperamentna, samo je ruzna i izgleda tempeperaaa... Nemoj mi te reci sa vise od 6 slova. Mi smo ljudi seljaci i volimo obicne dzukele.

Realno, najtemperamentniji psi s kojima sam ja imala posla su pekinezeri :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar nisam lep? bulldog.jpg:wub:

ODVRATAN JE.. izgleda kao da je naleteo na peglu..

 

Немојте више, 'леба вам!

poslednja opomena!!! Jbt koliko godina imate?? Manite se hitlera i tih sranja, svaki dan po 6-7 postova mora da brisem.

 

To je takvo proseravanje! Buldozi su prelepi! ja licno volim kratkodlake pse i pse sa naboranom kozom i jakim vilicama...Volim temperamentne pse a ne neke mrcine koje po ceo dan leze...Da hocu mrcinu drzala bih macku...

 

A na te napucane pse se pale samo retardi koji misle da su face!

Evo iz moje teretane pre par dana: "e brate ja sam imao zenku mastifa, sve kerove po ulici je htela da pokida" "haha to brate, tebra ovo-ono!"

Veceras u gradu jedan moj ortak poneo nekog pitbula ili sta vec, jebem li ga lici na aligatora a ne na psa.. :)

Ko god pridje da mu pruzi ruku (gazdi ne psu) ovaj krene da kida lanac.

"E brate kao oce da kidise necu da se rukujuem sa vama, kao samo mi mahnite iz daleka."

Pa sta ga koj kurac setas po gradu? Kao ti si faca sto imas opasnog kera?

 

Ja imam 3 kera koje sma pokupio iz drustva za zastitu zivorinja i mili su, i dragi su, i NISU MRCINE, skakucu i stalno su veseli. I nikada nikog nisu ujeli.

E to su psi!

 

A ne oni balavi napucani kerovi sto ih setaju razni munze-konza-zeldIJI po gradu. I jos ih i plate po ne znam ni ja koliko stotina eura, a toliko dobrih i slatkih kuca nema sta da jede i trune po raznim sinterajama..

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozite se, pitovi su jedni od najfleksibilnijih i najpametnijih kerova. Osnovna karakterna crta je da vole ljude i pogotovu decu. Vi ste izgleda videli samo neke seljake koji su izdresirali kera da bude agresivan i nabildovan (steroidima), ali nije to tako - i kad se ker/pit sprema za borbe tu se isto strogo zna kako i sta se radi sa njim, nije to sutiranje u njusku, izgladnjivanje i pucanje hemijom.

 

Da se razumemo, ja imam dva labrador-retrivera, a drugar se bavi odgojem pitova i tako da nije to kao sto vi to zamisljate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozite se, pitovi su jedni od najfleksibilnijih i najpametnijih kerova. Osnovna karakterna crta je da vole ljude i pogotovu decu. Vi ste izgleda videli samo neke seljake koji su izdresirali kera da bude agresivan i nabildovan (steroidima), ali nije to tako - i kad se ker/pit sprema za borbe tu se isto strogo zna kako i sta se radi sa njim, nije to sutiranje u njusku, izgladnjivanje i pucanje hemijom.

 

 

mozda, ali i dalje tvrdim da je to najruzniji pas koga sam ikada video...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozite se, pitovi su jedni od najfleksibilnijih i najpametnijih kerova. Osnovna karakterna crta je da vole ljude i pogotovu decu.

 

Verovatno zato svako malo u novinama osvane neko dete koje su ti doticni ljubitelji dece izujedali. Daj zajebite tu pricu, pitovi su nakaze od pasa, + sto su opasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...