Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ne lozite se, pitovi su jedni od najfleksibilnijih i najpametnijih kerova. Osnovna karakterna crta je da vole ljude i pogotovu decu.

Ma pali.

 

Tatin prijatelj sa posla je imao zenku mastifa, koja je bila poprilicno mila i draga, zivela je sa 2 ili 3 dece, nesecam se.

I jednom je nesto bila neraspolozena izgleda i ujela mu cerku, i oni odmah odneli da je uspavaju..

Mislim greota, stvarno je bila maza i bas je bila slatka kera.. :( :(

Ona nije bila agresivna, bila je kucni ker (ne dvorisni - bas kucni) ali kaze moj burazer (koji gaji i prodaje Mastife) da je njima u genima da budu agresivniji.

On ima 3 komada koje je zadrzao za sebe, i svi su pitomi, maze male cakane, ali kaze kada vide kera na ulici oce da ga rastrgnu.

 

Koliko puta se meni desi da stanem na rep kada m se ovi moji smrdavci motaju oko nogu, i samo zacvile i ja ih izljubim i izmazim.

NIKADA ali nikada nisu ni zarezali na mene, a kamoli da su pomislili da me ujedu.

 

tupko.th.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji psi su lutalice i mesanci, retko kada dobijaju tumore i teske bolesti. Malo su zahtevni, inteligentni i znaju svoje mesto (delimicno XD).

 

Svaki pas kog sam posedovala bio je dzukac, sem jednog matorog kokera kog sam nasla na ulici ali i uspesno udomila kod jednog coveka. Zvali smo ga Smorko. Cesto se desavalo da moram da izbacim psa jer niko ih ne zeli, ali eto, skoro sam udomila jendog malog debelog i energicnog kera :)

BraniSlava-Nazi sponzorusi ce da se svidi ime. Nazvali su ga Oto ahhaaha

IMG_7946a.jpg

 

A ker, svaki ker je drugaciji Jbg kada je pas vekovima pravljen da mu u genima bude agresivno ponasanje.

Zao mi je sto tako moram da izbacim, da mogu,napravila bih azil za napustene zivotinje :(

 

PS. Bemba je moj ker heheheh, i to je jedan od najboljih mesanaca ikada, lep a glup hihihi. Nije agresivan, deca ga razvlace ko igracku, jako je plasljiv u nekim situacijama i ako mu stanes na rep urla kao da si ga probo nozem hahah. A da ne pricam ono foliranje kada pojede nesto na ulici pa krenem da ga mlatnem on se baci na zemlju i cvili, a onda krenu ljudi koji su se nasli tu u tom trenutku da mi govore "kako mozes, premlatila si psa, sad ne moze ni da ustane!" ....mali folirant!!!!

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mogu, napravio bih azil za napuštene ljude... Iako oni nisu tako slatki.

To vec postoji... zivotinje nisu zle po prirodi, niti ce ikada biti..

 

 

 

Bas sada sam pricala sa mamom o deda stricu. Imao je vucicu.... Mesana sa vucijakom. Nasao ju je povredjenu kraj autoputa, uzeo i izlecio. Zivela je sa njim na selu. Kada je umro, vucica je uginula par dana kasnije, odbijala je da jede i kidisala na svakoga.

 

@Gothic ne bijem ih!!!!! Kako to mozes da kazes!? :o

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moram jos jednog da stavim, tolko su medeni. Videla sam skoro patuljastu vidru u zoo vrtu, a i one velike vidre. Ja mislim da tamo sam stajala barem 30 min posmatrajuci :D

 

otters.jpg

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...