Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ja imam sijamsku macku, dva psa [zlatnog retrivera, i sad sam skoro uzela malog mesanca], papagaja i imam dva ogromna akvarijuma, jedan sa zlatnim ribicama a drugi sa miliJon drugih vrsta. xD

i imala sam morsko prase, i dva bela misha do skoro. :(

 

stavicu neku sliku kad mi za upload ne bude trebalo sat i po.:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam jedva spasila mačkicu od moje zveri... 

Ušla je u dvorište i on je hteo da je pojede... :( A jednu je prošle godine uhvatio i doneo je u kuću mašući repom... Jadna maca... :(

Stalno ulaze kroz ogradu...

 

Zver...

 

 

beki.jpg

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je slikano na dan preuzimanja, ovo nije moja rezidencija, ali ovih dana stizu nove fotke, necete ga prepoznati koliko se ugojio, cak me ponekad brine koliko klopa i kolika mu je tiba, da se jadnik ne prezdere. Ima na meniju svaki dan jagnjetinu, piletinu, dzigericu, ribu, jaja, mleko, ostale mlecne proizvode, granule .... toliko klopa da to nije normalno, stomacic mu je kao da je progutao tenisku lopticu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno sam naletela na mace iste boje kao sto su ruske plave macke :D Ne znam na sta ce da lici kad poraste, da li je neki mesanac i sl. Nije niciji, ovo nije prvi put da imamo takve macice po kraju (ocigledno je negde nekome pobegla rasna macka ili se razmnozava pa vlasnici pustaju na ulicu sto bi bilo neverovatno glupo s obzirom na cenu).

Izgleda original kao cistokrvno mace, ovako:

 

kittens_2aug.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...