Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

мислим да је линк и више него видљив јеби га.

 

 

Иначе, то ми је најбоља другарица, знам зашто сам поставио то питање. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPOZORAVAM, slike su veoma potresne.

 

http://www.animalliberationfront.com/ALFro...ted_animals.pdf

 

Nisam videla naravno, ali kad sam se raspitivala oko volontiranja, upoznala sam ženu koja je napustila Orku iz tih razloga. Te životinje su u užasnim uslovima.

Što se prijavljivanja policiji tiče, svi znaju na kakvom glasu je Ovča, ali njih naravno nije briga. Evo mali deo članka...

 

"Info centar hipnotiše narod, manipuliše neobaveštenim ljudima, čak i decom, lažno se predstavljajući i prikrivajući činjenice. Ovo je kopija ideologije Hitlera, a ORKA pravi ORCA JUGEND! Burazerović pravi tezgu veterinarima ubicama, i sam se ugrađuje u ceo kriminal. Elvir nikad neće moći da reši problem Beograda, jer je duboko zagazio u kriminal. Da li je on kreator, ili je u senci onih koji vuku konce. Da li je Elvir drveni lutak, ili kreator zločina? Đokić je Mengele! To je jasno. Ali, treba što pre obelodaniti ko je Burazerović u ovom krvavom piru?! Ja smatram da je on saučesnik. Čiji? Saznaćete uskoro.

Ko su druge dve strane ovog bermudskog trougla? Zasto tužilastvo iz Beograda ćuti? Da li je u sprezi sa Burazerovićem i ostalima koji zagovaraju strategiju gomilanja leševa surovo ubijenih životinja u Ovči, na deponiji u Vinči? Da li je iko ikada obavio informativni razgovor sa Burazerovićem? Ili je on zaštićeni svedok, samim tim što je u ovoj prljavoj igri medijski poslušnik? Da li je Burazerović žrtva, ili dželat? Elvir trenutno nastavlja sam. To je sada ORKA INFO CENTAR. Sav novac sada ide Elviru."

 

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh te teorije zavere nisu moj fah al ono sto me je zaista razocaralo je inside story o tome kako buduci veterinari gledaju na zivotinje. Kad treba da se secira nesto (zivo) samo sto im ne cupaju prste zezanja radi. Nisu hladnokrvni kao sto recimo hirurg ne place zbog coveka kom sece nogu, nego im je bukvalno smesno :uhoh: Cast onima koji nisu takvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste teorija dok nema zvanicnih dokaza, moze da bude sigurno ko dan ali dok ne izadje u javnost (tipa na dnevnik) isto mu se 'vata :no:

Jbg ne moze drustvu gde silovatelji i ubice dobijaju 6 meseci zatvora da se potrese oko zivotinja. Nadam se da ce biti konkretnih rezultata.

Ne znam jel prica istinita, ali navodno pre 10ak godina su sinteri namerno hvatali zivotinje s ogrlicom (rasne) tipa ispred samoposluga i sl jer su znali da ce po njih sigurno neko doci a cifra da je izbavis iz Ovce je bila (lupam) 200 maraka (kao pomucili su se oko transporta, smestaja a i ti si kriv sto si ostavio zivotinju samu :confused: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foliranje, kad ti kažem. Ljudi nemaju pojma šta se radi po Ovči, a Orka je "obučavala" šintare da na najgore moguće načine hvataju životinje koje posle naravno- ubijaju.

 

 

Pa sta ce da rade sa kerovima? Majke ti ? Da ih puste da oformljuju copore raznose bolesti i na kraju rokaju decu?

Ne ubijaju sve sigurno. Ali moraju da ubiju neke. Tachnije vecinu.

 

Jbg ne moze drustvu gde silovatelji i ubice dobijaju 6 meseci zatvora da se potrese oko zivotinja

 

jok... kucni pritvor mesec dana sa zabranom za konzumiranje sladoleda!?

Ma daj kakvih sest meseci. Preterujes pa i ti, slab je zakon al nije da je toliko slab.

 

Ja znam par jnih sto leze ubistva, pet shest god.

 

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dokaza, priča je donekle poznata, ali ljudi bukvalno ne smeju da pričaju o tome. Bilo je peticija, ja sam svaku potpisala i ne znam šta je po tom pitanju urađeno, ali Ovču treba spaliti, zajedno sa monstrumima koji tamo rade!

Đilas je najavio otvaranje novih azila, tek ove godine je donet zakon o zaštiti životinja, ali sve to još uvek nije dovoljno...

 

@рогозуб

Mislim da je takav komentar suvišan. Sve dok ljudi imaju ovakve stavove, država će nam biti bedna, stanje ovih životinja je samo još jedan dokaz.

 

Pa sta ce da rade sa kerovima? Majke ti ? Da ih puste da oformljuju copore raznose bolesti i na kraju rokaju decu?

Ne ubijaju sve sigurno. Ali moraju da ubiju neke. Tachnije vecinu.

 

Ma nemoj? Hajde onda da ubijemo većinu ljudi koji su se namnožili na sve strane a nemaju gde da žive.

 

Psi koji su agresivni i proglašeni opasnima, nažalost se moraju ubiti, ali eutanazijom. A ne na najbrutalnije načine.

Uopšte neću da pričam sa tobom, pošto imaš takav stav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam i stavio prvu sliku.. nemozhesh nishta da promenish na globalnom nivou, da se donose zakoni, da se neshto nadje u medijima, jednostavno, to je u rukama drugih ljudi, ali ako hocjesh, mozhesh da pomognesh zhivotinjama. makar nekim.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eco-terrorism is the way

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...