Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mozda joj vadi zube :)

 

Maci Šapi smo i izvadili jedan zub.. mislili smo da joj nije ispao mlečni medjutim, izgleda da je imala neki proces prošto nije izrastao stalan zub tu... a bila je mnogo smešna jer je bio izašao 2mm iznad ostatka zuba, donji sekutić :haha:

Doduše, davno to bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam malu kornjaču kada sam bio mali, a onda jednog dana nije htela da se pomeri kada sam je gurkao prstom u akvarijumu. Uhvatio sam je za ivicu oklopa i parčence mi je ostalo među prstima. :frown:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam dve male morske. Potreban je kul terario-akvarijum :) Poželjno je da imaš nekakvo stenje koje viri iz vode, vole da se sunčaju. Ima nekoliko vrsta hrane, koja je prilično jeftina, samo je pitanje koju ćeš odabrati, da li ćeš im dati neku koja ima mesa ili vegetarijansku. Ne zahtevaju previše pažnje, hrane se jednom-dvaput na dan, i tako, jako su simpatične, vole da se maze, ali i da ugrizu :) E sad, ako je u pitanju kopnena kornjača, to je nešto sasvim drugačije :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam dve male morske. Potreban je kul terario-akvarijum :) Poželjno je da imaš nekakvo stenje koje viri iz vode, vole da se sunčaju. Ima nekoliko vrsta hrane, koja je prilično jeftina, samo je pitanje koju ćeš odabrati, da li ćeš im dati neku koja ima mesa ili vegetarijansku. Ne zahtevaju previše pažnje, hrane se jednom-dvaput na dan, i tako, jako su simpatične, vole da se maze, ali i da ugrizu :) E sad, ako je u pitanju kopnena kornjača, to je nešto sasvim drugačije :mhihi:

 

Planirao sam da kupim kopnenu (simsku).

 

 

 

 

Bemba je najbolji pas na svetu!

 

Pre par godina sam u Odzacima na CACIB-u video psa jako slicnog tvome... Cak sam ga i pomazio... :mhihi: Ukrstanjem cega je nastao ovaj pas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да купујеш шумску, јер су много скупе. А можеш, јелте, у свакој шуми да их нађеш. Ја сам хтео да купим оне мале, калифорнијске, али пре две године је забрањен њихов увоз <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...