Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@nazzgul ko ti je kriv kad nisi imo istripovano detinjstvo, necu vise da raspravljam o tome, ako ne kontas nije me utesio kovceg nego cinjenica da se Nik potrudio da ga napravi i da cu dostojanstveno moci da sahranim Mishura! a tebi ako niko nikad nije nesto ceo dan pravio, ili ako jeste a nisi bio zahvalan onda ti je to tvoj problem!

i konacno Mishur Lives tako da :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo mojih macana, mjau :)

sivonja je alfred a sharenko je marko...

 

 

resizeie2.th.jpg

 

Joj predivni su! :wub:

Alfred me je oduševio! A Marko mi je smešan sa tim šaricama oko nosa, kao neki musavko :D

Obožavam velike mačore, meni opstaju samo ženske cice, jer mi mačore ukradu čim malko porastu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj predivni su! :wub:

Alfred me je oduševio! A Marko mi je smešan sa tim šaricama oko nosa, kao neki musavko :D

Obožavam velike mačore, meni opstaju samo ženske cice, jer mi mačore ukradu čim malko porastu :(

Da si se javila ranije, mogao sam ti dati i 2 komada. Ako hoces na prolece i ako ti nije cim do Rume, samo javi, bice ih sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si se javila ranije, mogao sam ti dati i 2 komada. Ako hoces na prolece i ako ti nije cim do Rume, samo javi, bice ih sigurno.

 

Ha, ha... Ma ne manjka meni nikada mačaka, jer imam dve odrasle ženke koje se najmanje dva puta godišnje mace, tako da uvek imam mačića u izobilju, i uvek najlepšeg mačorčića ostavim sebi, i čim napuni 3, 4 meseca neko mi ga pokupi iz dvorišta i to je to.

Imam i sada jednog on ima sad par meseci pa se već tripujem sve vreme da ga neko ne odnese...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
...a ima tako andjeoske oci. :)

 

Pa kad sam ga ja uslikao,tako me uvek gleda. samo ja smem da mu lupim dandaru, da ga ranim,pojim,marškam,na ostale sikće i reži.tako da mu ja samo prilazim,a ćale je uzo ovaj lanac pre osam meseci jer je u jednom naletu otkinuo se i jurnuo na goste kad smo imali slavu. jedva sam ga uhvatio,a onda sam ga odvalio, kako sam stigo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mishur je sad ziv i zdrav i drago mi je sto nisam upotrebila kovceg!

Ne brini didi - Mozda Mishura neces imati uvijek, al' ces zato uvijek imati WC solju. :lol:

 

ćale je uzo ovaj lanac pre osam meseci jer je u jednom naletu otkinuo se i jurnuo na goste kad smo imali slavu. jedva sam ga uhvatio,a onda sam ga odvalio, kako sam stigo.:)

 

hahaha.. mora da mu se za goste ucinjelo da su fudbalske lopte :)

Edited by Xaoc55

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nazzgul ko ti je kriv kad nisi imo istripovano detinjstvo, necu vise da raspravljam o tome, ako ne kontas nije me utesio kovceg nego cinjenica da se Nik potrudio da ga napravi i da cu dostojanstveno moci da sahranim Mishura! a tebi ako niko nikad nije nesto ceo dan pravio, ili ako jeste a nisi bio zahvalan onda ti je to tvoj problem!

i konacno Mishur Lives tako da :P

 

Lagano samo.. nemoj da se nerviras :)

 

Covek se potrudio, treba mu zahvaliti.. Kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ajoooooooooooj što je bio weeeeeeeeeeeeeep. i sad je lep, ali tako malen je diiiiiiiiiiiiiivan :wub:

 

Pa, kakav pas, takav i gazda. Na gazdu je skroz. tj mene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Vidim taj 'tvoj' pas je koriscen za borbe.Ocigledno patis od nekog kompleksa kad ih preko psa lecis.

Ako je uopste tvoj sto cisto sumnjam

 

 

Nikad psa ne bih koristio za borbe. To nije humano. Kreša jeste nasilan,ali ako od ikoga dobiva batine, to sam ja. To što ja uploadujem slike po raznim sajtovima, to je druga stvar. Kreša je moj pas, star već sedam godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...