Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
A rane po glavi su mu od ujeda muva :)

 

Ta RANA, dragi moj baća, mu je od bodljikave žice na ogradi u vinogradu, kroz koju se pokušao da provuče kad sam ga vijao da ga uhvatim, kad se otkinuo.

 

Uostalom, da saznam da negdi ima borbi pasa, raz'ebo bi svu tu gamad totalno što to organizuje. Moj Kreša je meni sve. Bijem ga jer mora da ZNA koje je zakon, ako napravi brabonj,ali ga isto tako volim mnogo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bijem ga jer mora da ZNA koje je zakon, ako napravi brabonj,ali ga isto tako volim mnogo.

Sad me podsjeti na onaj vic: Jebe zec jezhicu i viche - Shta ti je zivot. Nema ni ljubavi bez bola! :)

Edited by Xaoc55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj predivni su! :wub:

Alfred me je oduševio! A Marko mi je smešan sa tim šaricama oko nosa, kao neki musavko :D

Obožavam velike mačore, meni opstaju samo ženske cice, jer mi mačore ukradu čim malko porastu :(

 

ah, ali marka svi vishe vole, on pricha i druzi se i mazi se i sav je umiljat.

alfred je samo moja machka, nikog drugog ne ferma i ja ga zbog toga obozavam.

mackoje :) fenomenalni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he i ja imam jednu macku koja samo mene gotivi, inace vazi za groznu macku, ujeda, grebe i sve to, ali kad meni pridje sva se istopi, omah se mazi, ljubi me (trlja svoj nosic o moj :D ) ne bi se odvajala od mene citav dan.

To je meni i najbolje, kad se mazi samo sa onim sa kim treba, tako sam sigurna da je nece niko ukrasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Moj Malishko obozava da se uvuce u krevet i spava u posteljini, i uvek se shokiram kad podignem krevet da izvadim posteljinu i vidim njega kako qnta tamo :D

 

jaoooo,kako nevino.

mrsh, animalisto nijedan.bolest!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeznute su te mačke na simsu...Prošle godine mi je tako poginuo mačak Leopold (izvršio samoubistvo :mrtav: šta ću,volim crni humor...). Sad imam mačka Maria, ali ovaj je domaći(Leopold je bio persijski mačor), pa je spretniji u skakanju, padanju i ostalim stvarima na koje su navikle mačke sa ulice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...