Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Da jbt, gledao prvo poluvreme Atlanta-Čikago, bilo 17 razlike pa sam prebacio na Boston-Finiks, bilo mi očigledno da će Čikago lako da dobije, Atlanta je igrala više nego očajno. Ali jbt, džaba Noah džaba Boozer kad Horford popizdi sa 31 poenom i 16 skokova. Mislim da je popizdio kad su ga faulirali, onako ruka oko vrata u skoku, stvarno idiotski faul, mislim da je Boozer bio krivac (ili možda Gibson), srećom Horford je nepovređen izašao iz svega toga. Horford je jedan od igrača koji je najviše napredovao od prošle godine, u Atlanti je od treće opcije postao prva, sasvim zasluženo. Krstić 13 poena na kraju icon_rockdevil.gif

 

EDIT: Večeras Majami-Orlando a profesor otkazao sutrašnja predavanja icon_rockdevil.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlanta mi je skroz gotivna, jako dobar tim imaju. Nekako cela prva petorka je ujednacena manje-vise. A i igram sa njima u 2K11 pa su mi jos drazi :bigblue:

 

Ocekujem ceveras karanje Orlanda od strane Jamesa :rockdevil: Bice zanimljivo videti Bibbya kako ce se uklopiti u Miami, ta pozicija im je bila najkriticnija u prvoj petorci. Mada, ni sa centrima nisu nesto dobri...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da nisu dobri, nego su 28. u ligi po broju poena iz reketa pivopije.gif Baš sam zapamtio, bila neka statistika, jako su loši sa centrima, očekujem apsolutnu dominaciju Howarda večeras. Verujem da će Majami pustiti njega da dominira, ja ga ne bih udvajao, ne treba da rizikuju raspucavanje ostatka ekipe. Neka Howardu 40 poena i 15-16 skokova ako će Nelson, Turkoglu, Richardson, Anderson, Reddick ostati na jedva 10 ili manje. A kako igraju, svi igrači Magica su očajni u poslednje vreme, sem Howarda (i Nelsona u prošloj utakmici, inače je i on daleko ispod očekivanja), tipujem na pobedu Majamija, ne posebno tešku, ali nadam se neizvesnoj utakmici pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Читам извештај са утакмице Орландо-Мајами.

Јеботе, да ли је могуће да су направили серију 40-9 или је у питању грешка?

http://www.sportske.net/vest/kosarka/orlandu-derbi-lebronu-ni-24-nije-dosta-38306.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

22-7 na kraju 3. četvrtine serija i 18-2 na početku 4., tako da da, 40-9, ludilo pivopije.gif A ja zaspao na poluvremenu no.gif Orlando se budi, biće lud plej-of u istočnoj konferenciji icon_rockdevil.gif Eto izgleda im dobro došlo što je Howard onako žestoko kritikovao saigrače.

 

EDIT: Večeras Orlando-Čikago i San Antonio-Majami icon_rockdevil.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledo Mythbusters umesto utakmice, i izgleda da se nisam zajebo :haha: Ako su vec hteli da NBA promovisu u zemlji ludom za manekenskim sportom na livadi trebali su bar da dovedu neke kvalitetnije timove, recimo Dallas i LAL, timovi sa dva najbolja evropljana trenutno. Ovako ce ih jos vise odbiti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa Milicicem? Nema ga vec 2-3 utakmice, pisalo je nesto Family Matter/Personal...

 

Btw, odkud da je Parker igrao sinoc, zar on nije povredjen? Malo glume nije na odmet :lol: Koji je kurac sa tim igracima u zadnje vreme, svi se nesto fudbalski ponasaju :bigblue: Udarila im ova Evropa u glavu :haha:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene iznenadio što je igrao sinoć, rekoše pre 3-4 dana da će pauzirati dve do četiri nedelje laugh.gif U Londonu tri produžetka, zanimljiva utakmica pivopije.gif Večeras nema ništa posebno, Love cilja 50. uzastopni dabl-dabl, rekord je 51, ali neće još dugo icon_smile.gif U prošloj utakmici čovek imao 21 poen i 23 skoka icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...