Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Danas je izgleda dobro funkcionisalo, nisam gledao, ali gledao sam statistiku s vremena na vreme, izgleda je bilo pick and rolla sa Stoudemire-om. Mislim da je u prvom poluvremenu Lin imao jednu izgubljenu loptu samo, a onda dodao još 5, ali dobro, vodili su Knicksi debelo 20-ak razlike.

 

Rekli su za Bargnanija da se ne zna ništa tačno :no: Možda se vrati pre All-Star pauze, možda posle, a možda posle pauze bude day-to-day, a možda bude week-to-week :no: Kleiza je izvrnuo članak juče, a za Baylessa ništa nisu rekli kad se vraća.

 

Opet neizvesna utakmica, opet loše odrađena završnica. Forbes je napravio duplu par minuta pre kraja jbt :haha: DeRozan je bio odličan, Calderon isto, klupa dobra, ali nažalost Barbosa podbacio, a bez Bargnanija, Baylessa i Kleize (bila je statistika, njih trojica zajedno 51% poena za Raptorse postižu) nema mesta za podbacivanje.

 

Iznenadio me poraz Bostona od Detroita u TD Gardenu, Pierce i Allen amaterski, Paul 3/11 šut, Ray 1/5, obojica po mizernih 10 poena uz pomoć nekih slobodnih bacanja. Rondo i Wilcox dominirali, ali nije bilo dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste smesan ovaj boston, ladno izgubli. rondo lud bio, cak je ubacio i jednu trojku.

 

e to za barnjanija stvarno smaraju, niko nista ne prica jbt. bilo bi katastrofa da se sad i kleiza povredi opet, valjda nije nista ozbiljno.

 

minnesota bez problema ugazila sarlotketse, pekmen bio odlican opet, izgleda da se darko nece vracati u prvi sastav, posto je sedeo na klupi danas, vidim ne pise da je povredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šarlot je vodio na poluvremenu :haha: Vratio im se Augustin, ali je ušao sa klupe, još nije potpuno spreman.

 

Gledam upravo Golden Stejt-Portland. Ne znam kako će ovi Blejzersi posle ovog trčanja sutra igrati protiv Clippersa. Juče su igrali protiv Vašingtona, danas Golden Stejt, sutra LA, tri utakmice u tri dana, i to sve protiv trkačkih ekipa :haha: Ne da će sutra da ih ugaze Clippersi :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, šteta, doskočio na Bookerovu nogu posle šuta. Booker se raspečio kao da špagu pravi, i eto povredi se LaMarcus. Zato je Batum baš ovoga nanišanio da preko njega kuca :mhihi: Kucao je on preko dvojice, mislim da je McGee bio drugi na posteru :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao veceras, puziram dok se ne vrati barnjani. vidim parker ubijao opet 34 pts, 14 ass.

 

gledam malo nikse, dzeremi opusteno dabl-dabl 13 asists, 10 pts. bas me zanima kako ce funkcionisati ekipa sad kad se vrate melo i davis, jos ako dovedu jr smitha bice ludilo.

 

Mislim da Baron Davis nece biti problem, on ce se vratiti ko sto se Shaq vratio prosle sezone :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjam,znam mu neku rodbinu,kad i oni kazu da je preusijana glava.niko ne bi bio sretniji od mene da me demantuje,ali i do sad ne pokazuje znake da ce.

 

lin me je odusevio jer mnogo inteligentno igra i ima stila,tj ne majmunise se,a to ne vidjeh jos od dankana pa naovamo sto se tice primarno ofanzivnog igraca(dankan ima stil,doduse ne nesto lijep :haha: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitao sam neki intervju s njim, i čovek kaže da je bio na probama u nekoliko timova i da se nije pokazao jer su igrali 3-na-3 a on je to retko igrao pa se nije snašao. I evo sada neka razbijaju glave ti isti timovi jer na probi traže od igrača da igraju basket kako bi sutradan za njih igrali košarku :mrtav:

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...