Jump to content

Horror Piknik


Recommended Posts

Video preko fejsbuka, ok filmcic. Zabavan mi Biske kao neki obican svakodnevni covek, malo me je umorilo sto ga stalno vidjam u belom odelu na koncertima PD. :smile:

Nego gospodine Majkicu, da li bih mogao da postavim bootleg Piknika sa Exita 2008 na ovoj temi? Nisam ga snimao, niti produkcijski budzio vec sam slucajno pronasao link na internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video preko fejsbuka, ok filmcic. Zabavan mi Biske kao neki obican svakodnevni covek, malo me je umorilo sto ga stalno vidjam u belom odelu na koncertima PD. :smile:

Nego gospodine Majkicu, da li bih mogao da postavim bootleg Piknika sa Exita 2008 na ovoj temi? Nisam ga snimao, niti produkcijski budzio vec sam slucajno pronasao link na internetu.

 

 

Ne razumem - pojasni !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je na konto cika Bisketa, samo hocu da kazem da mi je drago da ga vidim u drugacijem izdanju, tj. da je malo promenio odelo jer na svakom Pero Defformero koncertu na kojem sam do sada bio, stalno je u njemu nastupao, pa mi se javila neka vrsta zasicenja. Inace lepo mu je legla uloga, i pre sam to rekao da bi trebao da se okusa kao glumac, ima facu, stas i glas. :pivopije:

 

edit:

 

Sto se tice oko ovog mp3 bootleg-a, to je neko verovatno nasnimio zvuk vaseg nastup sa miksete na Exitu 2008, malo ga uredio da ne krci ili sta li vec i postavio ga za besplatan download, pa ne znam kakvi su vasi stavovi oko piraterije, da li bi vam smetalo ako ostavim link da ga i drugi ljudi skinu?

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za teko nesto kad imam odlican oficijalni video snimak te svirke sa zvukom koji sam licno mixao !

Imam ga u DVD formatu i divix 540 mb ! Problem mi je bio da ga nakacim bilo gde posto je dosta velik file

a od nedavno kontam da ga iseckam po pesmama pa da ih pichnem na Youtube shto cu i uraditi uskoro !

Ako neko zeli disc, narezacu mu, a sve to deluje bolje nego ovo:

 

 

to je ustvari to samo sto je ovo loshe izrenderovano tj. mono !

ovih dana cu se potruditi da odradim stvar !

Edited by Gosn Bandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Postovani prijatelji, ljubitelji svih oblika,vrsta i podvrsta Piknika

napokon sam uradio ono sto sam obecao tj. cuveni koncert Piknika sa exit08

sam istranzirao i okacio da visi na Jutubetu ! U pushnici se dimio tri dana

i sad promaja treba da ucini svoje da do proleca moze da se konzumira u punom sjaju !

Dodao sam malo belog luka te se nadam da se nece pokvariti ( jbg sta cu kad volim beli luk :)

:D

 

Sve najbolje vam zelim za predstojece praznike-blagdane uz bogatu

trpezu i nasmejane prijatelje, porodicu i METAL :rockdevil: .....Uzivajte :)

 

Debeli

Zivotinja

Studentkinja

Ruzan sam Ko Ker

O Da

Novo Doba

Mis Puz I Ker

Mekike i Piroske

Krastave Zabe

Kosamstasamgdesam

Jedem Svinje

http://www.youtube.com/watch?v=lK3l1oBar_Y

Ispred Dragstora

http://www.youtube.com/watch?v=Q5d4G3HGbRc

Cirkus

http://www.youtube.com/watch?v=D0ZGOFNKXIs

Edited by Gosn Bandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

гдин. Бандаре, да вас приупитам и овде. 'оће ли бити неких издања Хорор Пикника? ја сам скинуо оне две песме са ЈуТјубета, али бре 'оћу да у рукама држим диск!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...