Jump to content

Horror Piknik


Recommended Posts

zamisli kao kad bi u nekom pajton skecu krenula neka eric idle improvizacija i on sve to izlupetao (celu mis puz i ker pesmu) u jednom dahu. ta to tako kapiram

 

ne znam zbog cega bi neko shvatao preozbiljno celu tematiku :pivopije:

Pa onda mi fali onaj ostatak skeča. I improvizacije Erika Ajdla su smešne u TIM NEKIM situacijama koje je on znao da ubode. Ja tu osećam (sa akcentom na JA) nedostatak "te neke situacije". Ne uspeva mi da se namestim na talasnu dužinu na kojoj bi mi ta pesma bila smešna.

 

Ne volim te "LSD" momenta. (Veoma dobra metafora, BTW)

 

Ne shvatam preozbiljno. Ne shvatam NIKAKO.

Ima mnogo stvari smešnijih od toga da se daždevnjak zove Steva. Big deal... Meni eto, to uopšte nije smešno. MENI...

 

''mis, puz i ker'' najjaci text, bre.

Ja se, eto, ne slažem...

Meni je bilo koji drugi jači.

Nadovezaću se onda u sličnom stilu:

 

Ma, "jedem svinje" je najjači teskst bre, BRE!!!"

 

Hehe, kolega, gde se seti Gastonovog galeba, leba ti...??? :pivopije:

Hehe...

 

Kako to misliš "gde se seti"?

Kako se ONO, kad ga jednom vidiš, IKADA može zaboraviti? ... :D :D :mrgreen:

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

...u nekom pajton skecu...

Sad kad malo razmislim, da Teri Gilijam uradi spot za pesmu, to bi već moglo biti smešno. Zamisli neku grotesknu trojku miša, puža i kera u onim debilnim animacijama i kako hvataju srnu za dupe. Mada bi onda već pesma bila suvišna... :D

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče kontemplacija na temu "Miš, puž i ker"...

 

Očigledno niko od vas nije primetio konotaciju ove sprdačine sa čuvenim hitom domaćeg rokenrola "Čudna šuma" u izvođenju koga drugog nego Yu Grupe. I dan danas ima ljudi koji seku vene na ovu stvar smatrajući je apsolutnom genijalštinom. Da li je bilo ko obratio pažnju na tekst dotične kompozicije? U poređenju sa "Čudnom šumom", "Miš, puž i ker" deluju kao nemačka filozofija 19. veka.

 

Mislim da upravo u tom grmu leži zec (no pun intended).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedna stvar:

 

Miš, Puž i Ker su "estradni nadimci" za tri STVARNA lika novosadske alku-duv scene s kraja 80-tih i početka 90-tih! :pivopije:

 

Gosn Bandar je veoma maštovito i iskarikirano prepričao jedan upad ove trojke na neku od NS žurki... i to je to. :rockdevil:

 

Uživajte!!! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miš, Puž i Ker su "estradni nadimci" za tri STVARNA lika novosadske alku-duv scene s kraja 80-tih i početka 90-tih! :pivopije:

 

Gosn Bandar je veoma maštovito i iskarikirano prepričao jedan upad ove trojke na neku od NS žurki... i to je to. :rockdevil:

Evo, na takvo nešto sam mislio, kad sam pisao ovo:

...

Moguće da priča ima neku pozadinu, neku priču od koje je sve poteklo, pa samim tim i neki interni krug ljudi koji to kontaju, pa ja koji nisam upućen ni ne mogu da shvatim...

 

Eto, na primer rečenica "Ааа, фак бејби!" je verovatno urnebesno smešna gomili novosađana (barem onima, što su im peta i šesta cifra u JMBG "97"), a ovako nekome sa strane to "Ah, fuck baby!" nije ništa više od običnog prostakluka.

 

Sale, hvala na objašnjenju!

 

Cheerz! :pivopije:

 

Edit: opet sam kucao k'o levom nogom, pa sam pomalo iZpraviJo...

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miš, Puž i Ker su "estradni nadimci" za tri STVARNA lika novosadske alku-duv scene s kraja 80-tih i početka 90-tih! :pivopije:

 

Gosn Bandar je veoma maštovito i iskarikirano prepričao jedan upad ove trojke na neku od NS žurki... i to je to.

Pretpostavljam da je na toj žurci Puž stvarno raspizdio Bandara?

 

Oce li biti nekog novog materijala?

Imaš na gej spejsu Piknika svakih mesec dana novu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...