Jump to content

Arkona


Recommended Posts

@Aronax Of Steel: nije ni bitna velicina, samo ih napakuj na neki od sahring sajtova, nemoj na youtube, jer ce kvalitet snimka biti dosta osiromasen.

Mozes na rapidshare ili megaupload. Na ovom drugom maksimalna dozvoljena velicina fajla je, cini mi se, 300 mb.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vas zanima, intervju i prica o Arkoni veceras u 18.30 u emisiji Art Box na TV Panoniji. Repriza petak od 14.30.

 

A sto ja nemam tu televiziju :cry: :cry: :cry:

Ajd ako je moguce, postavite tu emisiju negde na ovo cudo tehnologije zvano internet, pa da i mi sa juga mozemo da vidimo to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je bilo opsirno, pogledajte sutra reprizu, inace ima je na kablovskoj u svim gradovima. Bas smo se lepo ispricali sa Rusima. Sergej je sjajan lik, on mnogo vise prica nego Masa, koja je mnogo povucenija. Ne verujem da cu smeti to da postavljam na net, zabranjeno je ustupati materijal bez odobrenja rukovodeceg kadra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je bilo opsirno, pogledajte sutra reprizu, inace ima je na kablovskoj u svim gradovima. Bas smo se lepo ispricali sa Rusima. Sergej je sjajan lik, on mnogo vise prica nego Masa, koja je mnogo povucenija. Ne verujem da cu smeti to da postavljam na net, zabranjeno je ustupati materijal bez odobrenja rukovodeceg kadra.

 

A ti izvadi to odobrenje :bigblue: ...

Salim se, oticu cu kod nekog ko ima kablovsku pa cu da pogledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bilo je super na koncertu? Extra :D Meni je bas krivo sto nisam bila, nisam se nesto ni organizovala. Ajd sto je Novi Sad daleko od Nisa, nego nisam imala ni sa kim da idem, a jos i ne poznajem Novi Sad :( i takoooo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bilo je super na koncertu? Extra :D Meni je bas krivo sto nisam bila, nisam se nesto ni organizovala. Ajd sto je Novi Sad daleko od Nisa, nego nisam imala ni sa kim da idem, a jos i ne poznajem Novi Sad :( i takoooo....

 

Nije ti to izgovor :razz:

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol :D You got me there... Doleteo nosorog u klompama i rece kako me na ulazu u Novi Sad ceka plava zirafa koja hoce da me bije, pa me bilo strah da krenem :P:D

 

Pa Mirjana, taj je laznjak, vidis da je lago , nije bilo nikakve plave zirafe na ulazu u Novi Sad. Nosorozi ne nose klompe!!!!!!

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol :D You got me there... Doleteo nosorog u klompama i rece kako me na ulazu u Novi Sad ceka plava zirafa koja hoce da me bije, pa me bilo strah da krenem :P:D

 

Ma zirafa bi tebi oprostila...verovatno, trebala si rizikovati...ako nista, da se maskiras u zirafu, onda te sigurno ne bi dirala :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...