Jump to content

Arkona


Recommended Posts

Jel ' to treba da shvatimo da taj bend ne vredi 700 evra ili tvoju teznju da kazes svima, kako nemas 700 evra ?

Meni je drago sto ce eventualni dobitak, zavrsiti u rukama nekog spremnijeg na zrtvu. Za takve kao ti bih voleo da se stampaju slikovnice, kako picka ima zube, verovatno tada nikada ne bi zavukao.

 

Realno,bend ne da ne vredi 700 evra,nego ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intro

Сквозь туман веков

По сырой земле

От сердца к небу

Купала и Кострома

Катится Коло

Масленица

Русь

Ой, то не вечер

 

sa Ragnarök Festival - Lichtenfels, Germany, 28th-29th March 2008, kratka je lista posto je fest u pitanju, kod nas mora da bude duze :P

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja cu morati nabaviti njihove albume, bas su mi se svideli, nisam ih ranije slusao, mada sam znao sta sviraju...bas su odlicni uzivo...

Mada, mogli su malo duze da sviraju, bar se meni cinilo kratko....sto znaci da je bilo dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milica: bio je merchandise pozadi, bubnjar je prodavao. Bili su svi albumi, DVD i majice.

Ja uzeh DVD :rockdevil:

@Aronax Of Steel: ima li sanse da se snimak upload-uje negde drugde (osim na youtube), ne bi li kvalitet ostao sto bolji?

 

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dacu ti ja.

Voilela bih da imam originale.

 

Ne znam ni da li je bilo na koncertu da se prodaje, nisam ni stigla da vidim, tako mi se sve brzo zavrsilo, dok sam se okrenula vec su upalili svetla :sad:

 

Bilo je da se prodaje , i diskovi i majce, al samo za vreme koncerta, posle nije... Ja sam uzeo majcu "Od serdca k nebu" sa sve tourdateovima nazad, cisto da se pohvalim :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, idem ja sad lepo da skocim s mosta :udri:

Da li neko zna gde inace mogu da se nabave? A da se ne narucuju preko neta...

 

@Feniks Da mi nije ovog cascavanja koje mi ti nudis, sad bih stvarno lupala glavom o zid kao ovaj smajli gore, hehe

Jbt, a bas sam se spremila da spicakm pare na diskove.

A cak su mi i tvoje pare bile pri ruci dobar deo vremena, mogla sam se lepo posluziti, sad bismo oboje imali celu diskografiju :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, idem ja sad lepo da skocim s mosta :udri:

Da li neko zna gde inace mogu da se nabave? A da se ne narucuju preko neta...

 

@Feniks Da mi nije ovog cascavanja koje mi ti nudis, sad bih stvarno lupala glavom o zid kao ovaj smajli gore, hehe

Jbt, a bas sam se spremila da spicakm pare na diskove.

A cak su mi i tvoje pare bile pri ruci dobar deo vremena, mogla sam se lepo posluziti, sad bismo oboje imali celu diskografiju :) :) :)

 

Nemoj da skaces sa mosta, hladna je voda, da ne nazebes...posle ces kukati pa cu morati da te tesim :)

Nemoj da lupas glavom, porasce ti, a to nije lepo, da imas vecu glavu od mene, necemo onda skladno izgledati u javosti :)

Eto, lepo je imati tebe, dok ja mudro skacem sa bine i sutiram se, imam tebe da mi pricuvas novcanik i telefone, da to ne gubim stalno, dosta sam to radio :)

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je da se prodaje , i diskovi i majce, al samo za vreme koncerta, posle nije... Ja sam uzeo majcu "Od serdca k nebu" sa sve tourdateovima nazad, cisto da se pohvalim :bigblue:

 

Е јеботе Исус да ниси ти онај лик са пасивним Коловратом, ја и другар смо спопадали нког, дај да видим мајицу, дај да видим Коловрат, контао сам да ћеш нас ударити лол

 

Што се аплода тиче, другар је био задужен за снимање а и он се сморио после па је неки трећи другар узео апарат тако да је некако болидно исечено са неким паузама тако да двд нема шансе да се прави, било би јадно, а немам појма ни где другде да се стави дајте предлоге па ћу питати

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam lik sa kolovratom, i nisam hteo da vas udarim, sve je OK :bigblue: ...

Nisi li ti onaj sa Pagan Reign tetovazom?

 

Не, то је другар, ја сам онај мањи лол

 

Ма, нисмо тебе ни најгоре смарали колико смо неке друге ликове хаха

 

Уздравље то следећег виђења хаха

 

Комисару, не знам, јављам сутра. хех

Edited by Aronax Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...