Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Popio sam 3/4 flase vinjaka, ne secam se dobra 4 sata na tom rodjendanu, a za to vreme sam: raskinuo sa devojkom, plakao(:) ), razbijao, bljuvao po ljudima. Kada sam se osvestio nastavih sa povracanjem duboko u noc. Sutradan nisam mogao na noge niti sam mogao da pijem 5 dana. Sve u svemu, manite se tih sintetickih govana, rakija je mama. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj s' kurcem, tako jest najbolji blam, nije bio o pijanstvu, mislim da je lik u tom trenutku bio nikad trezniji. :D

 

@Grishnache: Zashto si ti plakao ako si ti raskinuo sa njom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači blam je imao moj ortak. :)

Ja nisam bio tu al mi ljudi pričali.

Bila valjda neka sedeljka, svi sedeli oko nekog stočića i cirkali i taj moj ortak je samo u jednom trenutku ustao, otkopčao šlic i počeo da piša...hahahaha... što je najjače, lik koji mu je bio najbliži je u panici uzeo čašu, pa kad je ovaj napunio, on je uzeo drugu čašu i sve tako. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je ovo najveci blam : http://www.youtube.com/watch?v=-kNyiMgU8mU

Ne bila joj na mestu nikada! :)

 

A moj najveci blam hmmm. Jao da. Kad sam na koncertu zaboravila da obuchem podgace, one sto nose sose. A pri tom radim solo gde me vrte... Majko mila, htela sam u zemlju da propadnem, ali publici je bilo lepo :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moj najveci blam hmmm. Jao da. Kad sam na koncertu zaboravila da obuchem podgace, one sto nose sose. A pri tom radim solo gde me vrte... Majko mila, htela sam u zemlju da propadnem, ali publici je bilo lepo :) :) :)

 

Naravno da im je bilo lepo, ako su te vrteli. I meni bi bilo lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

C,c,c.Na 10 strana ni pola dobrog blama.

 

Da ste zhivi i zdravi, nedavno sam (posle chitave nochi avionskih obroka) na odeljenju za prijem prtljaga, mislechi da se nishta neche chuti od pokretne trake, odluchio da pustim "goluba". Umesto istog izashao je topovski udar a iza mene je bio ceo struchni tim juniorske fudbalske reprezentacije Srbije.

Da nesrecha bude vecha, iako sam sigurno oborio svetski rekord u brzini prolaska kroz carinski terminal, primoran da sachekam josh jednu osobu, sednem u 'fich, u koji je 10 minuta kasnije doshla i ekipa protagonista iz prethodnog paragrafa...

 

 

Covece, ti si kandidat za reprezentaciju ,topovski shutevi tj. udari tamo su uvek dobrodosli.

Onda, brzo si prosao carinsku - opet plus, znaci da si u formi.

Eh, da su znali koga su propustili, mrchni carinici, trebalo bi ih dobro nalupati po guzi :)

 

Edit: ostala sam duzna.

Jedan od mojih blamova... izadjemo u klub, svi cirkaju a ja, posto mrzim alkohol, cuclam sokic. I smuci se to ortaku i kaze, uzmi nesto zestoko.

Narucim koktel, a on kaze:"Tebi je ovo zestina? Kakva si ti to metalka, kad ne pijes bar pivo".

Uzmemo crno pivo, on kaze: "I to je shit".

A ja dreknem:"I ti si shit, pa ti to niko nije rekao". Posle me bio blam, mislim, od ostatka ekipe :redface: zato sto je decko ok lik.

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan bas svez:

 

Pre neki dan bio u Vitamin Baru i gledam u meniju cedjene sokove i svugde se pominje Djumbir kao dodatak.

I ja krenem da smaram ortaka, kao sta je djumbir jebo ga pas i nikako da se smirim.

Narucim tanjir sa vocem i krenem da zderem i uzimam ananas prvi (bio je isecen u krsikama) i onako punih

usta da ispadnem mangup pitam konobaricu koja je tada prolazila pored stola u fazonu "Seko jel ovo djumbir". I kako sam to izgovorio shvatio sam da sam

lupio do jaja glupost jer riba pored mene se zagrcnula, a konobarica me pogledala u chudu kao dal se zajebavam ili sam ozbiljan i kaze

mi "ne to je ananas" :) I onda su svi okolo poceli da se cepaju a ja jadan pocrveno od stida. Posle sa, kao krenuo da se vadim i pito je kako izgleda djumbir, al bre kasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan bas svez:

 

Pre neki dan bio u Vitamin Baru i gledam u meniju cedjene sokove i svugde se pominje Djumbir kao dodatak.

I ja krenem da smaram ortaka, kao sta je djumbir jebo ga pas i nikako da se smirim.

Narucim tanjir sa vocem i krenem da zderem i uzimam ananas prvi (bio je isecen u krsikama) i onako punih

usta da ispadnem mangup pitam konobaricu koja je tada prolazila pored stola u fazonu "Seko jel ovo djumbir". I kako sam to izgovorio shvatio sam da sam

lupio do jaja glupost jer riba pored mene se zagrcnula, a konobarica me pogledala u chudu kao dal se zajebavam ili sam ozbiljan i kaze

mi "ne to je ananas" :) I onda su svi okolo poceli da se cepaju a ja jadan pocrveno od stida. Posle sa, kao krenuo da se vadim i pito je kako izgleda djumbir, al bre kasno :)

 

 

hahahahahahahaha... :lol: jadaaaaan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan moj od prije par godina, i danas mi je neprijatno zbog toga :)

Kafic, ja i drug stojimo sa 2 cure. Malo popili, al nista posebno. I u neko zlo doba, meni drug kaze kako on i ova jedna riba idu napolje da iskuliraju i ispuse po cigar. A obzirom da smo bili blizu ogromnog zvucnika citavo vece, i da sam ja prakticno ogluvio i drao se kao nenormalan dok pricam, u tom momentu mu kazem nesto tipa "ma jebes cigar, nek ti ispusi kurac". E problem je sto se muzika iskljucila tacno u trenutku kad sam krenuo da mu to saopstim na uvo. A obzirom da sam vrlo grlat,cuo nas je citav kafic. Najjace je sto ja ni posle te recenice nisam skapirao da je muzika ugasena, jer mi je i dalje brujalo u usima. Tu sam popio gutljav piva, i onda vidio facu mog druga koja je govorila dovoljno.

Da ne pominjem kako je taj blam bio diskvalifikacija kod ove druge djevojke, sa kojom sam poceo da se muvam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka. Ja, sa svojim društvom sedim u separeu, a do nas 3 devojke đuskaju. U jednom momentu ja krećem da ih ponudim da sednu i kažem: Devojke, hoćete li da sednete? Sve tri se okrenuše, kad ono jedna od njih je ustvari neki klinja sa dugom kosom :mhihi: . Jebiga, sad je neznam da li je to moj blam ili njegov, pošto je jedna od tih devojčica bila njegova... Da sam ja bio na njegovom mestu, sigurno bi me pojeo blam... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...