Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

  • 1 month later...

Meni nije prvi put da padnem u nesvjest, vec dva puta mi se desilo u vozu, tokom vracanja doma s faxa, imala sam cas ''Dark Room'' znaci gdje se izradjivaju crno-bjele fotografije, i jbga. odem zapalim po koju uoc odmora, i poslje me udrilo prejako sunce, a vode okusila nisam... i tak nadjem se na podu, i neki frajer mi prisao, i pita on mene dali se fixam, lol, reko ma jok brate, od vrucine, jer ovdje tokom ljetne sezone je ubitacno, i kad se nadjes u 4 sata popodne u vozu, to je tolika guzva da ne mozes disati, uh oh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onesveshcivanje mi nije strano. Sva sreca pa uspeshno takve situacije izvrnem na zajebanciju.

Mislim da mi je jedan od skorijih blamova kada sam proshle godine nosila kariranu suknjicu (prekratku za moj ukus i moju gradju), a naravno da je duvao vetar. Mislim da je ceo Trg republike video moje seksi crne bokserice.

Edited by Cayca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio u domu zdravlja da vadim krv... I kao, sve je OK, izlazim u hodnik... I PROSPEM SE K'O PICKETINA!!! Posle me ove sestre nesto cmarile, kao, "Jel' ti bolje?" A doktor mi rece da je to od niskog pritiska...

Nije to zbog niskog pritiska nego zato sto ne gledas na jedno oko! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh ako preponosni ochevi pochnu po americhkom principu da snimaju porodjaje i nastave da blamiraju zhenu, a i golorodjeno dete pred familijom i prijateljima...

redovno sam izradjivala slike s porodjaja, i to je bilo par toliko nestrpljivih oceva kojima sam morala bukvalno sliku po sliku vaditi iz masine, nisu mogli ni cekati da se osuse.. i ajde sto se slika tek rodjeno bebce i sl. ali sto kazes ta blamaza gdje se slika gola porodilja......

primjer - lik gleda slike i objasnjava mi ko je ko (kao da nije ocigledno) i onda mi pod nos stavi sliku picke njegove zene, i kaze - a ovo je moja zena poslije porodjaja.. a nigdje zene, samo medjunozje i debela koljena.. icon_smile.gif

 

brate, ja se crvenim za njihove blamove..

 

 

ili ono `krava muzara` doji bebu, ali obje sise izvadila (kao da beba ima 2 usta), svekar i svekrva iza nje se smjekaju za kameru, i ono - reci `zejtiiiiiin` osmijeh icon_smile.gif

 

 

 

Danas sam bio u domu zdravlja da vadim krv... I kao, sve je OK, izlazim u hodnik... I PROSPEM SE K'O PICKETINA!!!

 

 

laugh.gif dobro, da te znaju po necemu..

neki dan.. okliznem se na psece govno, i raspizdim glavom u neke police.. briga me za blam, nego mi je do glave.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam bio u vrticu usro sam se u gace. da napomenem da stolica nije bila cvrsta. onda su javili mojima da dodju po mene i vode me kuci da se presvucem, i dok sam ih cekao onako zabrinut ostala dejca su prolazila pored mene zacepljenog nosa i pokazivala prstom na mene a poneko zlo dijete me je gadjalo i loptom. mad.gif jos uvijek se sjecam tih usranih pantalonica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda onda u kupatilu kad je nestalo struje i moj cimer uletio s lampom, govoreci: ''Mico, nestalo struje'' blaga pauza medju uzdahom, a oci pravo blink.gif

 

p.s. Pouka ove price je - uvjek zatvorite vrata od kupaonice, jer nikad neznate sta moze da vam uleti. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...