Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Uh...nije to nishta, najveci blam u mom zhivotu je kad mi se devojka koja je imala tad oko 14 god smejala u facu kad je chula od nekog iz drushtva sa kojima sam stajao da ja nisam nikad imao devojku, josh debilusha urla od smeha pred svima: "AHAHAH, Zile je neevin AHAHAH"...mislim da sam se tad osecao tako neprijatno i loshe, da je sreca shto nisam agresivan pa je nisam udario ili neshto groznije, ako znate na shta mislim :D

 

E to je blam...i sad je red na vas da mi se i vi smejete kao i svi ostali...al ja bar imam muda da to iskreno kazhem :D

 

Zhiveli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha podseti me Sharkey na avanturu iz gimnazije

zaledilo dvoriste, veliki odmor stojimo napolju svi

a ortak - inace profi dzudista - uzme nesto da me cima, kao koskamo se, i ja prihvatim izazov - medved sam, tezi 10kg

uprkos tome sto je on profi i gradjen kao hi-men gajio sam neke iluzije da cu ga oboriti ili bar pasti sa njim

naravno, desilo se potpuno suprotno

i to ne jednom

ja sam posle svakog pada ustajao i nastrao na njega, a lik me je samo bacao pred celim dvoristem :)

posle 4-5 puta sam otrcao po neki kamen

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

Dobro to je klasika, jedan moj ortak je isto to uradio i dan danas kadgod krene da izlazi iz ucionice bilo gde da krene svi mu se deru:"Oces papir???" :D

 

Inace jedan dan u skoli meni se turbo prikenjalo, prdim ceo cas ko nezdrav, iselio 4 okolne klupe sto dalje od mene(ljudi teli da umru od smrada), trpim ceo cas i kad je doslo do zute minute, ja onako kroz zube pitam profanku(koji inace NIKAD ne pusta do WC-a) da li mogu do toaleta. Ona naravno zlurado odogovori da ne mogu, ja izdrzim jos jedno 5 sekundi, pa ustanem i proderem se iz sve snage"MORE MRSH U PICKU MATERINU" i izletim iz ucionice noseci sa sobom celu svesku A4 formata. Verujte ljudi u pitanju su bile sekunde :):):):):)

 

P.S.

Dobio sam ukor zbog toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh tako je mene jednom na sred kontrolnog JEDVA pustila najstroza profanka (pripiskilo mi se od treme :redface: ). tjah, dokazala sam joj da nisam nista prepisala jer sam dobila 2....

 

A da, sad na faxu (dobro, nije moj blam), bio neki ispit (matematika, pa jos septembarski rok, ima puno da se pishe) i posle 2h neki lik pita "jel mogu u wc?" (sto je po meni sasvim normalno jebiga ne treba pasti ispit zbog toga). I kao "moze kolega, ako ostavite rad :) ". "Ali ja bas moram" "Rekao sam vam, zavrsite ispit" "Ali pre je moglo sa pratnjom" "??? Pratnjom? :) " "Pa da, da jedan asistent podje samnom" ":) :) :) :) Dobro, 'ajde" I vrate se oni posle par minuta, lik nastavlja da radi a asistent se upisava od smeha i prepricava nesto tom drugom... Ne znam sta je smesno :rolleyes: Ali mene bi bio blam da sam na mestu tog decka :D (kad je manje vazan ispit a ja moram jebiga izadjem... zar treba da se upiskim :) ).

Bio bi unosan biznis pored vezbanki pred ispit prodavati pelene za odrasle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog mog blama. Mada, citajuci vase, ja sam mala beba :)

 

7-8 razred, ne secam se tacno, i ja prdim kao lud. A nije ono da se cuje, nego 'puvara' sto bi rekli :lol:

I bas cas kod razredne, Srpkinja. I nist', moj dobar g(L)as stigne i do nje :)

Od mene se polako sklanjaju, tipa odaljavaju se stolicama od mene, znate ono. I ni razredna vise nije mogla da izdrzi. I sta, nista. Na kraju rece: 'Urose, sine, da li ti to imas poroblema sa probavom?' :)

 

Imao sam ortaka u srednjoj koji se ponosio sto prdi na casu. Doslo to naravno i do profe iz Ekonomike. Na kraju mu je zapretio: 'Zivanovicu, iznecu tvoj problem na nastavnickom vecu' :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

Dobro to je klasika, jedan moj ortak je isto to uradio i dan danas kadgod krene da izlazi iz ucionice bilo gde da krene svi mu se deru:"Oces papir???" :D

 

Inace jedan dan u skoli meni se turbo prikenjalo, prdim ceo cas ko nezdrav, iselio 4 okolne klupe sto dalje od mene(ljudi teli da umru od smrada), trpim ceo cas i kad je doslo do zute minute, ja onako kroz zube pitam profanku(koji inace NIKAD ne pusta do WC-a) da li mogu do toaleta. Ona naravno zlurado odogovori da ne mogu, ja izdrzim jos jedno 5 sekundi, pa ustanem i proderem se iz sve snage"MORE MRSH U PICKU MATERINU" i izletim iz ucionice noseci sa sobom celu svesku A4 formata. Verujte ljudi u pitanju su bile sekunde :):):):):)

 

P.S.

Dobio sam ukor zbog toga :)

 

Brateee!!! :):):):):):):pivopije:

Ti si CAR!!! :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='7. 12. 2006, 11:22' post='1248832']

haha podseti me Sharkey na avanturu iz gimnazije

zaledilo dvoriste, veliki odmor stojimo napolju svi

a ortak - inace profi dzudista - uzme nesto da me cima, kao koskamo se, i ja prihvatim izazov - medved sam, tezi 10kg

uprkos tome sto je on profi i gradjen kao hi-men gajio sam neke iluzije da cu ga oboriti ili bar pasti sa njim

naravno, desilo se potpuno suprotno

i to ne jednom

ja sam posle svakog pada ustajao i nastrao na njega, a lik me je samo bacao pred celim dvoristem :)

posle 4-5 puta sam otrcao po neki kamen

 

 

 

:) poslije 4-5 puta ukapirao?!

 

 

ja juce, radim za bogataski `party` i nosim neke poklone u spavacu sobu, prerano skrenem iz hodnika i zastekam glavudzom posred shtoka, deset ljudi me gleda i kao - jesi dobro, a ja kao - ma naravno, nije mi nista.... udjem u sobu i slozim se na pod od bola :) sreca bilo je trenutno.. tvrda bosanska :mhihi:

 

 

vic rattlehead:

zar moze obicnom dvolisnicom iz sveske da se obrise guzica? :) ja kontam da je taj papir stvarno tvrd..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

proshle godine u moskvi u nekom soliteru vozim se liftom sa nekim italijankama.

posle 30ak sekundi cutanja i gledanja u patos otvaraju se vrata ja izlazim, okrenem se ka njima nasmeshim se i kazem: ''bona sera''. one krecu da se cerekaju...lift se zatvorio i otishao a onda sam shvatio da se ''laku noc'' ne kaze tako, i da je ustvari bilo oko 3 popodne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog od najjachih blamova iz osnovne, nije moj, ali I'll give you the whole story:

 

Navalio moj najbolji prijatelj a.k.a. Celavi Mamlaz da me upozna sa nekom njegovom drugaricom... I non-stop smara kako je riba vrh... i meni lepo dokurchi, i priupitam ga zashto je on ne smuva kad mu je vec toliko slatka... Kada on veli:

"Bio sam sedmi razred, zavrshili se chasovi i mi klinci se zajebavamo u dvorishtu i cehkamo matorce sa roditeljskog... I izlazi moja keva i ja sad ono predstavljam drushtvo... I kako sam rekao 'Kevo ovo je Biljana', tako je keva izvalila 'A to je ta devojchica koja ti se toliko svidja?!' :):):):):):):):):):):):) Mislim da ti je sada jasno zashto JA necu da je muvam ikada..."

Stvarno, kako te keva ugrobari niko ne mozhe! :D:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod prdjenja. bio sam nedje prvi/drugi gimnazije i doslo neko brdo naroda kod nas doma i neka mala djeca. mrzim malu djecu ali ne znam sto mi bi, i krenuo da podignem malog rodjaka u vazduh da se malo zezam sa njim. kako sam sjedio u fotelji i kad sam ga uhvatio sa namjerom da ga podignem (a mali tezak ko tuch!) tako sam glasno prdnuo da je odjekivalo. žamor koji je do tada vladao u dnevnoj sobi je utihnuo i svi su se okrenuli put mene. :redface:

Edited by Cosmic Sailor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije moj blam, ali prica je fenomenalna! :lol: Steta sto ne znate ovog idiota, o kojem pisem- to je najveci nerd na mom faxu, ne mozete ni da pretpostavite koliki je to retard... :no: Budala...Prvog dana na "svecanom doceku" (tada) nas brucosa je poceo da kenja o Aristotelu pred prepunim amfiteatrom, iako ga niko nista nije pitao...Od tada ga je cela moja generacija zvala "Aristotel"...Elem, Aristotel je toliko napredovao u nauci da je dosao do "zvanja" prezentatora, demonstratora (ili kako god da se to sad zove) na jednom predmetu. A ceo fax ga mrzi zato sto je kreten nevidjeni...I bio jednom kolokvijum iz tog predmeta, a on snimi neku mladju koleginicu kako ispred slusaonice ponavlja gradivo i startuje je...

Prilazi joj Aristotel:"E, cao, da te pitam- koliko si puta presla knjigu?"

"`Ajde, odjebi, streberu!"

 

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog dobrog blama, nije moj...

 

Ovako... moj ortak radi kao auto mehanicar i pre neki dan mu upadnu neki panduri

koji su ga zamolili da jednom od njih pogleda Golf-a. Ovaj naravno ne moze

da odbije(posto su to panduri) i taj pandur ode kuci po auto i dovozi ga u radionicu.

Ortak mu kaze koje delove da kupi i posalje ga u radnju dok on poskida one

stare delove. I tako ortak se mucio sa nekim delom na kolima i vec su mu popustili

nervi i on pocne da psuje sve zivo (Jebote te gazda!Nabijem ne k.... i tebe i onog tvog

pandura!Jebem li mu mamicu pandursku kakav krsh mi je doneo!Jebi se i ti i taj pandur!...)

 

Ali, najveca je fora sto je on bio sagnut iza kola i nije skontao da se taj

pandur u medjuvremenu vratio i cuo svaku njegovu psovku! Pandur se samo nasmesio

a moj ortak pobeleo ko' da je video "malo" uvredjenog kopsona!

Kraljina!!!!!! Leeegenda!!!! Ja puko' od smeha!!! :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...