Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

sa mnom u odjeljenje isla neka mnogo hipohondricna riba..

elem, kako imasmo fizicko utorkom i cetvrtkom, tako je logicno da ako zbog `postede` ne radis vjezbe utorkom, onda se vecinski vadis tako i na cetvrtak.. elem, taj hipohondrik, objavi `postedu` u utorak, pa u cetvrtak, pa opet sljedeci utorak (sto smo komentarisali - kao, ajde - mozda joj nije dobro), ali kad je objavila jos jedan cetvrtak, krenula je sprdacina - iskrvarice i sl. strasno je bilo to sto je ona fakat imala toliko dug period..

 

.. koji bi vecinu riba jel`te u smrt otjerao :)

(da napomenem da je riba imala friz kao Jasar, sa sve repovima pozadi, i shiskama naprijed, ovece zubalo, `pizza face`, i djozle k`o pepeljare)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prvoj godini gimnazije na fizichkom, kad se ni sa kim nisam poznavao i NISAM ZNAO shta znachi kad devojke kazu - poshteda. ja sam kapirao da to kazesh kad necesh da radish fizichko tako da sam ja jednom prilikom to izvalio. sve ribe su se smejale a profesorka me pitala da li sam bolestan...

 

:D to je 1 moj ortak uradio u 8.razredu i onda nam je nastavnica,koja btw ima 100 god,prichala o tome ceo chas... :lol:

 

A skoro mi se desilo na informatici:nisam mogla da pruzim ruq do kompa da ukljuchim usb i zamolila ortaka koji sedi preko puta mene da to uradi.A profesor sve to slusha,smeje se i prodere se"Bravo Slavko,gurni joj ga,neka,neka" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proshla subota...

Prilazi mi devojka koja mi se svidja (i to vec neko vreme, ali bila je u shemi sa nekim likom, pa nisam nishta zbog toga pokushavao...):

"Cao, ja sam (reche ime, jebem ti pomenuto ime, tih imena i Jelena sam imao u zhivotu pun kurac!)"

"Znam, znamo se od ranije, samo shto sam onda izgledao kao debil, pardon, metalac!"

"A ti si, podseti me molim te!?"

(i sad ja umesto da krenem u neke priche, citiram jebeni Fallout 2)"Nope, I came from another game..."

 

Devojka se naravno istripuje i ode...

Da bi me za pola sata pitala "Od svih dobrih fraza Fallout-a 2 ti citirao jednu od najbudjavijih..." :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine Mitre, nasao si ribu koja zna sta je Fallout! Nemam reci, ne ispustaj to iz ruku ako boga znas :)

Inace pre neki dan sam se probudio posle jedne pijanke i otisao kod komsinice na kafu. Sedim ja tako kod nje jedno pola sata, i pocinjem da primecujem da me veoma cudno gleda. pitam je sta joj je a ona ce

:"Ovaj Dushane, ne znam kako da ti kazem, ali mislim da bi trebao da malo operes kosu..."

Tu je ja pogledam zblanuto, odem do kupatila, i ogledalu provalim da mi je vise od polovine kose vuce na oker-sivu boju skorele povracke... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine Mitre, nasao si ribu koja zna sta je Fallout! Nemam reci, ne ispustaj to iz ruku ako boga znas :)

 

Eh, samo da je se josh prvo dochepam... But it ain't gonna happen, she's busy with someone else, and I got some fucked-up principles...

 

Subota, DISCO veche, KST:

Stojimo nas petoro kod kapije i lochemo (Bane Michael, devojka jednog od mojih naj prijatelja, HelliX, Nifty i ja).

Prolaze tri ribe. Bane se zagleda u jednu, prilazi joj, zapochinje zhvaku i sve to, i dovodi je do ostatka drushtva. Ja onako bez veze je priupitam za godishte, i ona reche "'86". I ja lepo i glasno provelim "fala kurcu, Bane, najzad neshto punoletno"... (riba je '89... :uhoh: , uzhas!)... Ona me gleda i kazhe na chemu si ti bre sine... STRASHNO!

 

Damn, I'm getting old... Heh, ne All_D, vec Oldie... FUCK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce krecem (kolima) na posao... Tek ustala i jos ne znam za sebe... Ispred mene prokleti traktor... Desetak minuta se islo 10km/h... :mad: Jedva ugrabim priliku da ga preteknem i sva srecna nagazim... 60... 70...80... 90... Na svu srecu, primecujem kretanje iza neke ograde i pocinjem da kocim... Iza ograde istrcava policajac sa radarom i zaustavlja me...

On: "Znate li da ste isli 63 km/h, dobro, aj' nek' bude 60?"

Ja: "Uh, dobro je. Mislila sam da ce biti vise :bigblue: "

On: "Znate li da je ovde dozvoljeno 40? Jeste li vec prolazili ovuda?"

Ja: "Ma prolazim svaki dan, ali ne obracam paznju"

 

Tek kasnije sam shvatila sta sam rekla :redface:

 

On: (gleda me zbunjeno) "Kazna je 3000 dinara. Imate li da platite odmah?"

Ja: "Nemam"

On: "A imate li bar 1000"

Ja: "Imam :da: . Nego, ide li to vama u dzep ili...?"

On: "Paaaaa... Dobro, naplaticu ti za pojas"

Ja: (idiot) "Ali, ja sam vezala pojas"

:no:

On: "Devojko, pokusavam da sve prodje dobro i za mene i za tebe. Sta ti je? Zasto si takva?"

Ja: (opet k'o idiot) Ma, malopre sam ustala i jedva vidim na oci" :udri::udri::udri:

On: "Sada je dva popodne! Jesi li pila? Nemo' da te teram da duvas!"

Ja: "Nisam"

On: "Bolje daj pare i sklanjaj mi se s ociju!"

 

Poslusno vadim pare i tek se tada setim onog za duvanje i bi mi neobicno smesno :lol: A onda jos i policajac zavika: "MILEEEEE! DAVAJ 'VAMO BLOKCE!"

:):):):):):)

Malo je falilo da zaista padnem od smeha :no:

Kako li izvukoh zivu glavu? :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. koji bi vecinu riba jel`te u smrt otjerao

 

HA! ja sam to prezivela, i dalje imam sve zube.

 

 

Ja: "Imam . Nego, ide li to vama u dzep ili...?"

On: "Paaaaa... Dobro, naplaticu ti za pojas"

Ja: (idiot) "Ali, ja sam vezala pojas"

 

sledeci put daj pare meni... nemoj da delish pandurima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadjem lepo sad ja u subotu... Drzhi me josh uvek lepo raspolozhenje od chetvrtka (RnR '60 & '70), i nadam se dobrom provodu... Kad ono totalno samoubitstvo! SMOR SMOR SMOR!!! Krenem ja da se napijam sa Demonicom natenane, kada banushe neke ribe medju nas... "Momci, je l' umete vi da otvorite flashu upaljachem?" (dve notorne ispichuture, a naravno da nijedan ne zna!) "Ma jok, ne znam, sestro, idi pitaj u prodavnici." Kad ce na to Demonic:"Sine, zar ti nije privezak za kljucheve ujedno i otvarach?" (a jeste, bash zbog gorenavedenog razloga) "Debeli, nosi se, upravo si me zakopao Six Feet Under!" "Ma nije namerno, nego sam se i ja sluchajno setio, otvarali smo vopi pre 2 minuta!" "E sine, aj' nemoj vishe da prichash, please..." Bash su nas chudno gledale... A nisu se ni zahvalile shto sam im otvorio flajku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi - wow... ~Snowy Owl~... joj... :no::ph34r:

 

najvetji blam od skora - subota u Domu Omladine.... ortakinja i ja prichamo kako je neko iz nekog benda sladak, a ortaci tog nekog nas chuju i umiru od smeha i zbunjenosti... :ph34r::mhihi::lol:

 

najvetji blam od pre koji mesec - profesorka veronauke konstatovala da sam se udostojila i da izgledam normalno jer ne nosim narukvice koje je plashe. Onda vidi da mi vire bodlje ispod jaknice i pobezhe... :mrtav::mrgreen::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog opasnog sranja! :redface:

Bili nas troje kod ortaka i tako malo se zajebavali, meni se opasno priprdelo i ja ga odvalim...znate...onaj vreli! :lol: Ne osecam nista, ne smrdi, nemoguce! E tako ja pocnem da mirisem vazduh( te levo, te desno pa malo sredina) i skontam da smrdi u 3 lepe picke materine!!! :da: Kad bas u tom momentu upada keva od ortaka... jebiga! :ph34r::redface::udri: Ovi pocrkali od smeha. :mhihi:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...