Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Evo jednog opasnog sranja! :redface:

Bili nas troje kod ortaka i tako malo se zajebavali, meni se opasno priprdelo i ja ga odvalim...znate...onaj vreli! :lol: Ne osecam nista, ne smrdi, nemoguce! E tako ja pocnem da mirisem vazduh( te levo, te desno pa malo sredina) i skontam da smrdi u 3 lepe picke materine!!! :da: Kad bas u tom momentu upada keva od ortaka... jebiga! :ph34r::redface::udri: Ovi pocrkali od smeha. :mhihi:

 

 

veci je crnjak kad si recimo na poslu, prdi ti se i ti prdnes vlazno i malko se useres. treba cekati do kraja radnog vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od mojih najgorih ispala datira josh iz Gimnazije. Naime na sahrani nasheg voljenog profesora srpskog (stvarno je bio fin, shto ispalu chini samo josh gorom) negde na centralnom groblju stoji gomila uplakanih gimnazijalaca i gimnazijalki po cichi zimi u sred Novembra. Ja okruzhen ortacima (sve go kreten i budala) i komentarishemo ortake koji plachu kako su mnogo gej. Nakon prochitanih srceparajuchih oproshtajnih govora nekolicine talentovanijih djaka, pop krene da drzhi opelo. Ja u jeku puberteta, sa koncentracijom prosechnog kolibrija odlutam negde u mislima. U tenutku kada je pop rekao 'Slava mu!', chitava uplakana skupina odgovori 'Slava mu!', i ja tu shvatim da sam se prekasno ukljuchio. Da ne bi ostao uskrachen za oproshtaj od choveka koga sam zaista gotivio, u trenutku kada je kompletna skupina zamukla, pozhurim se i naravno, odvalim prvu stvar koja mi je pala napamet:

'Zhiv bio!'

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od mojih najgorih ispala datira josh iz Gimnazije. Naime na sahrani nasheg voljenog profesora srpskog (stvarno je bio fin, shto ispalu chini samo josh gorom) negde na centralnom groblju stoji gomila uplakanih gimnazijalaca i gimnazijalki po cichi zimi u sred Novembra. Ja okruzhen ortacima (sve go kreten i budala) i komentarishemo ortake koji plachu kako su mnogo gej. Nakon prochitanih srceparajuchih oproshtajnih govora nekolicine talentovanijih djaka, pop krene da drzhi opelo. Ja u jeku puberteta, sa koncentracijom prosechnog kolibrija odlutam negde u mislima. U tenutku kada je pop rekao 'Slava mu!', chitava uplakana skupina odgovori 'Slava mu!', i ja tu shvatim da sam se prekasno ukljuchio. Da ne bi ostao uskrachen za oproshtaj od choveka koga sam zaista gotivio, u trenutku kada je kompletna skupina zamukla, pozhurim se i naravno, odvalim prvu stvar koja mi je pala napamet:

'Zhiv bio!'

Ovo je zasada Najveci blam.

Smejacu se bar tri dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto slicno...

 

Pustili ljudi radio na vencanju, da salju i cuju lepe zelje, cestitke i pozdrave. U jednom momentu se zacuje: baba Milisava i deda Radunko cestitaju svom unuku Miroslavu prvi rodjendan, uz pesmu "ziveo nam jos toliko" :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ste krenuli s tim "blamovima" sa pokopa... Imadoh 5 godina, služi se koljivo, umrla neka ćalcova tetka, posle žita uzimam vino i, dok vlada najveća tišina, uzvikujem: "Jebem ti ovu rakiju!". Dede iz mog sela ovo još uvek prepričavaju, ušla sam u anale sa tom replikom :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anal boys, anal boys, whatcha gonna do, whatcha gonna do when they come for you?

 

They're gonna shove both hands down their anuses and scream for mercy... You cannot doubt that!

 

Aha, blam... Pa vecheras je LTBR veche KSTa, garant cu uspeti da se izblamiram nekako... Da citiram Misfits:"I got something to say... I raped your mother today... And it doesn't matter much to me... 'Cause NOONE CARES!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

chas engleskog - kod profesorke koja se plashi mene i moje ortakinje :ph34r: :

 

profesorka kazhe da chitamo zadatak koji smo trebale da uradimo. ja govorim ortakinji da prochita ona, a ona se izdire na mene: "Kako da chitam, kad nisam uradila, jeb.e.m. te glupu!!!!".. :evotigana:

...gledajuci u nastavnicu...koja se NARAVNO istripuje da je to njoj bilo namenjeno!!! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec prichate o shkolicama...

 

Pre dve godine polazhem ja usmeni ispit iz engleskog (4 semestra). I nash latentni gay od profesora, inache dobar k'o lebac al' sav zhenskast, onako reche:"Sad ja idem a zamenice me koleginica Gledic". Ja rekoh opet neka babuskera nadrndana or something, kada ulazi zhenska, tako negde 25-27 godina, sifoni za tri medalje, crna kosa, crne ochi, ja se raspametio!!! Mislim se ako pogledam njoj u grudi (a nosila je neki dekolte, nishta vulgarno ali krajnje izazovno), ode sve u pizdu materinu, jer necu moci da skrenem pogled... I tako dodje red na mene, ona proziva dva puta, i na to ce Celavi Mamlaz (jedan od mojih naj prijatelja):"Sine, dizhi se, si ti gluv or what?" A ja onako besan shto me prekide u mashtarijama dreknem junachki:"Ma brate ko da odgovara pored onakvih sisa?!"

 

Mozhete misliti shta je posle bilo... Znao sam za 10 a dobio 8... VREDELO JE!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od mojih najgorih ispala datira josh iz Gimnazije. Naime na sahrani nasheg voljenog profesora srpskog (stvarno je bio fin, shto ispalu chini samo josh gorom) negde na centralnom groblju stoji gomila uplakanih gimnazijalaca i gimnazijalki po cichi zimi u sred Novembra. Ja okruzhen ortacima (sve go kreten i budala) i komentarishemo ortake koji plachu kako su mnogo gej. Nakon prochitanih srceparajuchih oproshtajnih govora nekolicine talentovanijih djaka, pop krene da drzhi opelo. Ja u jeku puberteta, sa koncentracijom prosechnog kolibrija odlutam negde u mislima. U tenutku kada je pop rekao 'Slava mu!', chitava uplakana skupina odgovori 'Slava mu!', i ja tu shvatim da sam se prekasno ukljuchio. Da ne bi ostao uskrachen za oproshtaj od choveka koga sam zaista gotivio, u trenutku kada je kompletna skupina zamukla, pozhurim se i naravno, odvalim prvu stvar koja mi je pala napamet:

'Zhiv bio!'

 

 

Nacitao sam se svakakvih gluposti po ovom i drugim forumima ali ovo je prvi put da sam se naglas smejao u monitor :rockdevil::D:D:D:D:D

Urnebes!!!!

Cestitamo :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od mojih najgorih ispala datira josh iz Gimnazije. Naime na sahrani nasheg voljenog profesora srpskog (stvarno je bio fin, shto ispalu chini samo josh gorom) negde na centralnom groblju stoji gomila uplakanih gimnazijalaca i gimnazijalki po cichi zimi u sred Novembra. Ja okruzhen ortacima (sve go kreten i budala) i komentarishemo ortake koji plachu kako su mnogo gej. Nakon prochitanih srceparajuchih oproshtajnih govora nekolicine talentovanijih djaka, pop krene da drzhi opelo. Ja u jeku puberteta, sa koncentracijom prosechnog kolibrija odlutam negde u mislima. U tenutku kada je pop rekao 'Slava mu!', chitava uplakana skupina odgovori 'Slava mu!', i ja tu shvatim da sam se prekasno ukljuchio. Da ne bi ostao uskrachen za oproshtaj od choveka koga sam zaista gotivio, u trenutku kada je kompletna skupina zamukla, pozhurim se i naravno, odvalim prvu stvar koja mi je pala napamet:

'Zhiv bio!'

Kralj!!!!! :lol::):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre nedelju dana pokupimo se ja i moja ekipa kod ortaka na rodjus.rece on nama kao "a opusteno bicete vi i mozda jos 2-3 ortaka" i kao sve ok,doklackamo se mi do njega i picimo od stanice do njegove zgrade i jedan od ortaka izvali "e brate ajd uskacemo u kontis!" i naravno ovaj drugi sa odusevljenjem prihvati taj genijalan predlog i njih dvojica krenu da ulaze u (doduse prazan) kontejner.nas 3 smo prvo mislile da se zajebavaju i kad smo videle da su mrtvi ozbiljni krenemo da se valjamo od smeha,da ih snimamo slikamo itd. u tom trenutku prolazi gomila nekih ljudi iza nas i komentarise u fazonu "vidi ove nadrogirane mentole,katastrofa,strasno..." mi ih iskuliramo i krenemo dalje i skapiramo na ulazu u zgradu da i ti ljudi idu kod istog ortaka.kad smo svi stigli gore samo smo im rekli "e nista niste videli malopre" i tu smo jedno 5 min glumili savrseno normalne ljude da bi potom uzeli da igramo tablice sa podmetacima za case.

bili smo glavna atrakcija celo vece...

Edited by angela287

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese neka zuraja na koju smo otisli ortak, moja riba i ja. I sve je bilo extra, zajebancija, cirkanje itd. I tako... ja kao po obicaju "prepariram" se od piva... i sad ja imam u planu da savatam nekog lika koji je prosipao neke gluposti o meni iza mojih ledja i kad god ga pitam on se pravi blesav, i tako ja odlucio da ga "priupitam" nesto i on bas u tom momentu upada na zurku i privedem ga ja da vidimo sta je on to srao! I tako pricamo mi vec dobrih sat vremena, on se izvinio i sve OK, cirkamo zajedno itd. E sad, imao on neku ribicu koja do jaja lici na moju... prilazi moja ribica meni s' ledja i pita me nesto i odlazi, medjutim, odmah iza nje je bila ova druga(koju ja nisam primetio) i okrenem se oko sebe samo na sekund i pogledam u onog lika, kad... ja vidim on vata "moju cupi"! Ja ga na brzaka odgurnem i zapucam u vugla a njegova glava "rikosetira" od zida :):) , lik me zbunjeno pogleda u fazonu "koji ti je"?! Kad ja pogledam u onu ribu a ono NJEGOVA RIBA!!! :udri::udri::udri:

Ljudi me gledaju ko mentola dak mu se ja izvinjavam sto sam ga opicio bez razloga i pravdam se zasto sam to uradio! Eto sta alkohol radi ljudima! :uhoh: Pijana budala... :udri::alkos::givemebeer:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba napraviti glasanje.. matatrta se najgore izblamirao :) opasna blamaza.. :)

 

 

 

moj noviji blam od juce.. u knjizari, stojim, listam neku knjigu i neki stariji lik prolazi pored mene i tako jako prdne da me oduvao skoro s mjesta. znaci, trepavice mi spale. prije nego sam odreagovala, prolaze dvije zenske, gledaju u mene, zacepljavaju nos i kao `DISKASTING`..

ne vracam se tamo bar za mjesec dana.

 

 

isti dan, drugi blam.. sretnem u robnoj kuci prvog komsiju koga od miloste zovem Mustafa, i koga organski ne podnosim. sva srecna sto sam prokljuvila gdje radi, krecem se ka izlazu iz radnje, ocu da uzmem pokretne stepenice za sprat ali stojim pet minuta ispred onih koji idu DOLE a ne gore i kao - kontam se - Boze, kako li su mislili da se ovi iz prizemlja POPNU na sprat..... :ph34r: i tu prilazi neka radnica i pita me treba li mi pomoc...... a neki se ljudi vec krenuli cijepati od smijeha.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...