Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Danas sam trcao za autobusom (sedamdesetkec) i sve drzim ruke u dzepovima da mi ne ispadnu mob i kljucevi... trcim, trcim i taman kako sam usao, zatvaraju se vrata, a meni jedna noga bude u autobusu, a druga van... i tako prepolovljen sam se vozio jedno 10-15m dok neki lik nije rekao soferu da otvori vrata... I tako sam usao u autobus i seo, dok su se drugi smeskali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ubedljivo najveci blam/ispala i nesto najnize sto mogu da dozivim je kada nekog znam 100 godina i ja mu se javim sa preke strane ulice i on me pogleda belo i nastavi pravo...I to je nesto sto nije bas retka situacija.

 

 

 

o ovome bi se tek mogla posebno tema otvoriti..

 

 

znam par likova s foruma koji su se sa mnom upoznavali, pa cijenim.. 7-8 puta..

frajer promjenio nick, i pravi se da me ne zna :)

ili najjace kad upoznas nekog s foruma a taj ti se predstavi PRVO s nickom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me ne samo to.Vec ima dosta ljudi koje ovde u Vrscu znam jako dugo,i prodju pored mene,nista...

Takvima se vise nikad ne javim.

Moja rodjaka,koja zivi preko puta mene,igrali smo se kao deca sada mi se ne javlja u gradu jer ima bogatog decka i mora da bude NA NIVOU.Nego jos 89 godiste,utripovala da je riba,manekenka boga pitaj.Kad je vidim sad odma bezim koliko je pocela njena pojava da me iritira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam trcao za autobusom (sedamdesetkec) i sve drzim ruke u dzepovima da mi ne ispadnu mob i kljucevi... trcim, trcim i taman kako sam usao, zatvaraju se vrata, a meni jedna noga bude u autobusu, a druga van... i tako prepolovljen sam se vozio jedno 10-15m dok neki lik nije rekao soferu da otvori vrata... I tako sam usao u autobus i seo, dok su se drugi smeskali...

 

Ја знам човека коме је, кад је излазио из трамваја код Карађорђевог парка, једна нога остала унутра и једно 10 метара је скакутао и урлао, па га је 20 метара вукао трамвај и тек онда је мајстор стао. Иначе, пандур је...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili najjace kad upoznas nekog s foruma a taj ti se predstavi PRVO s nickom :)

ajoooj-znam :) :)

I meni se cesto desi da se predstavim kao Sova, ljudima sa foruma :ph34r:

 

Jbg. mene ovih dana poterali blamovi :) :)

Veceras sedim sa prijateljem u Living Room-u SKC-a - prilazi konobar i ja ga pogledam blago hejterski (sa sve podignutom obrvom) i izvalim - "Izvolite?"

Zvucalo je u fazonu - Koji si sad pa ti i sta hoces? Zar ne vidis da pricamo? :) :)

Pokidali smo se od smeha :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam trcao za autobusom (sedamdesetkec) i sve drzim ruke u dzepovima da mi ne ispadnu mob i kljucevi... trcim, trcim i taman kako sam usao, zatvaraju se vrata, a meni jedna noga bude u autobusu, a druga van... i tako prepolovljen sam se vozio jedno 10-15m dok neki lik nije rekao soferu da otvori vrata... I tako sam usao u autobus i seo, dok su se drugi smeskali...

 

Joj znam kako je to, mene je trola prikljestila i to zato sto sam trcala da udjem, vidim da se vrata zatvaraju ali ja ipak pravim neku vrstu skoka iz zaleta... s tim sto su ljudi cutali, sofer nista nije primetio a ja pored borbe da se izvucem nisam imala snage da se derem da mi otvori vrata... i to su me bas nekako nezgodno uhvatila vrata da sam ja jedva imala snage da se izborim sa tim... da ne govorim sto su mi ostale modrice po telu... tek posle sam pocela da se smejem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po telu kazes? Lepo B)

 

 

 

Nisam mogao da izdrzim.Izvini. :)

 

EDIT:Nego,Super tema,pa da i sam dam skromni doprinos....

 

Jedno, tako u zaru borbe sa tekilom (koju sam inace tada pio prvi i poslednji put) krene meni muka i tako se kulturno ja ispeglam po nekim ljudima ispod....Bio neki 1 ili 2 sprat,pa su lupali na vrata,hteli majke da nam ...

 

 

A da ne pricam koliko puta saljem kojekakve poruke pijan....Zlo!

Edited by Nezni Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, sad mi pali na pamet neki moji computer geek blamovi...

 

1. Ubacim CD u drajv i bacim sadržaj na kopiranje na hard, a čisto dok se to kopira, rešim da izvadim isti taj disk i ubacim drugi da vidim šta ću sa njega da presnimim... :rolleyes:

 

2. Drag&dropujem fajlove u nero i stisnem BURN, i čisto dok se to reže, rešim da klikćem po hardu da izbrišem neke nepotrebne stvari i zaključim da je mudro da izbrišem to što se upravo reže, jer ću ga i onako imati na CDu... :rolleyes:

 

3. Pogledam "x User(s) are reading this topic (y Guests and z Anonymous Users)" natpis u dnu stranice i skontam da još jedan ortak čita isti topik, kliknem na njegov profil da vidim da li je online... :rolleyes:

 

I nisu neki blamovi, nego sam bio smešan sam sebi, pa rek'o da razbijem malo monotoniju ove teme (digla mi se suknja, napio sam se pa sam slao neke poruke, prdn'o sam za vreme sexa itd.)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desi da izvadim telefon iz dzepa iz dosade i kada ga vratim nazad posle minut skontam da nisam gledao koliko ima sati,a u stvari to mi je i bio cilj...

A ja mislio da sam jedini retard kome se to dešava... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desi da izvadim telefon iz dzepa iz dosade i kada ga vratim nazad posle minut skontam da nisam gledao koliko ima sati,a u stvari to mi je i bio cilj...

 

 

A ja mislio da sam jedini retard kome se to dešava... :udri:

 

Ja sam znao da nisam jedini :) Mada, ne dešava mi se to često u poslednje vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...