Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Vise sestrin blam ali i ja sam u prici; Vracam se iz grada oko 3 ujutro, poprilicno nacirkan i samo cekam da legnem. Cujem neka zureza sestrine ortakinje na spratu iznad al se ne nerviram mnogo jer vec maltene spavam. Samo sto sam legao, odjednom kroz prozor cujem PLJAAAASSS! Reko u picku materinu sta je sad ovo? Ma mrzi me da se sad cimam, verovatno je stoka odozgo bacila nesto kroz prozor.

Budim se ujutro, bolje receno budi me neka buka..kad ono bukvalno, HORDA golubova..guzvaju se jedni na drugima pokusavajuci da se pogoste onim sto je zveknulo o moj sims sinoc, tj gomila povracke! Besan kao ris odlazim da im se najebem mame svima gore..kad na hodniku srecem sestru i pocinjem da urlam. posle 2 minuta moje solo dreke ona mrtva ladna: daj cif i krpu..nisam stigla do wc-a!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, moram još jedan, juče sam se toga setio.

 

Pre nekoliko godina sam se sa bratom napušavao na basketu pred 15 ljudi ko ima veću glavu od nas dvojice. Kad smo došli kući, uzeli smo onaj meki krojački metar i krenuli da merimo, a u tom momentu keva ušla u sobu i uspela da izusti samo: "Bože, šta sam ja rodila..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, moram još jedan, juče sam se toga setio.

 

Pre nekoliko godina sam se sa bratom napušavao na basketu pred 15 ljudi ko ima veću glavu od nas dvojice. Kad smo došli kući, uzeli smo onaj meki krojački metar i krenuli da merimo, a u tom momentu keva ušla u sobu i uspela da izusti samo: "Bože, šta sam ja rodila..."

CARICA!!!!!!!!!!!!!! :haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,keva od drugara je to bolje srocila,kada ga je nasla pijanog kako spava u sancu pred kucom.Rekla je "Bolje da sam kamen rodila,barem bi imala cime kupus da gnjecim".

 

xaxaxaxaxa

xaxaxax

axaxaxax

xaxaxa

xaxaxxaxaxax

axaxaxaxa

:haha::haha::haha:

 

Mito,da li si to ti?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam obicaj da se onesvestim u posti. :haha:

 

Tako ti i treba kad ides u postu da uplatis lovu za faks. :haha: Odes lepo u Univerzal banku npr. uplatis za dva minuta i cao. :da:;)

 

Neki moji blamovi... Scene iz gimnazijskih dana kad se okliznes kao majmun na ledu ispred gimnazije, prospes se koliko si dugacak, ustanes i opet padnes, jos grdje nego prvi put? Hm, mozda...

 

Scena kad sedis sa drugaricom u basti jednog kafea pod suncobranima dok oko vas pljusti kisa, da bi se u jednom trenutku mnogo litara vode nakupljenih izmedju zalepljenih suncobrana provalilo i polilo vas nasred grada? Nije iskljuceno...

 

Situacija kad ides ulicom, cackas mp3 plejer i puknes glavom u saobracajni znak toliko jako da se prolaznici okrecu da vide sta je puklo? Verovatno.

Edited by Talvi
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Scena kad sedis sa drugaricom u basti jednog kafea pod suncobranima dok oko vas pljusti kisa, da bi se u jednom trenutku mnogo litara vode nakupljenih izmedju zalepljenih suncobrana provalilo i polilo vas nasred grada? Nije iskljuceno...

 

 

Tako ti i treba kad se fenserises. :P;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Situacija kad ides ulicom, cackas mp3 plejer i puknes glavom u saobracajni znak toliko jako da se prolaznici okrecu da vide sta je puklo? Verovatno.

 

ситуација кад се враћаш са факса, чачкаш МП3 плејер, и пукнеш главом у саобраћајни знак толико јако да после пар корака испљунеш зуб, а пролазници око тебе гледају? још вероватније!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj inner mita govori iz mene.

:P :P :P

 

nego kada smo vec kod blamova

evo jednog od subote

bio sam mnogo pijan i naravno silazimo niz stepenice dva ortaka me nose a meni se otkopca kais i krece da mi spadaju pantalone,ortak krece da mi podize(no homo) i ja uzimam i spustam ih dole i tako dva minuta

inace ne secam se ovog,ovo su mi pricali u ponedeljak prekljuce u skoli nisam mogao da verujem

(ovako slicno je i Sendmen imao letos :haha: :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam povraćao kroz prozor svoje sobe u potkrovlju na sims prozora kevine sobe u prizemlju...

 

Kad smo kod povracanja, dogodovstina iz Studenjaka - pravila moja devojka zurku, i neka koleginica se napila i bljuvala na neku foru po dijagonali na terasu ispod (a ti znas koliko je to tesko), sutra zvoni telefon, ja se javim, devojka iz sobe ispod nam jebe kevu sto smo joj prosuli tanjir pasulja na terasu :haha:

 

Neki moji blamovi... Scene iz gimnazijskih dana kad se okliznes kao majmun na ledu ispred gimnazije, prospes se koliko si dugacak, ustanes i opet padnes, jos grdje nego prvi put? Hm, mozda...

 

Meni se ovo desilo na Zelenjaku, umro mi neki prosjak od smeha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod povracanja, dogodovstina iz Studenjaka - pravila moja devojka zurku, i neka koleginica se napila i bljuvala na neku foru po dijagonali na terasu ispod (a ti znas koliko je to tesko), sutra zvoni telefon, ja se javim, devojka iz sobe ispod nam jebe kevu sto smo joj prosuli tanjir pasulja na terasu :haha:

Hahahah, kako je uspela da se tako zanese? :haha:

 

Malopre smo blamirali trenutnu mis Srbije, terali smo je da sa nama pije pivo iz limenke ispred fakulteta. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod povracanja, dogodovstina iz Studenjaka - pravila moja devojka zurku, i neka koleginica se napila i bljuvala na neku foru po dijagonali na terasu ispod (a ti znas koliko je to tesko), sutra zvoni telefon, ja se javim, devojka iz sobe ispod nam jebe kevu sto smo joj prosuli tanjir pasulja na terasu :haha:

 

 

 

Meni se ovo desilo na Zelenjaku, umro mi neki prosjak od smeha :lol:

 

Hahahah hahha exxtra! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocemo novi jedan. Pre jedno mesec dana doneli me kuci posle jedne proslave diplomskog brat i ortak. Ono jedan za ruke drugi za noge, keva otvara ovi kao: "Paket gospoja!" Keva odma drami, da ga vodimo u bolnicu, a cale kada je video ckrao od smeha. I njega su par puta tako donosili kada sam bio mali. Zna da pamtim. :haha:

Edited by Jarac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad me podseti, mada nije moj blam: jedan moj komsija se jedared toliko napio na jednoj sahrani da su ga doneli kuci obeznanjenog.

 

to je kod cigana na sahranama svakodnevica.

 

 

moj blam, uzeo sam coveku kesu kafe iz korpe na kasi, jer sam istripovao da je bila moja...a moja je ipak bila u mojoj korpi...jos se secam zbunjenog izraza lica coveka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedaret nisam znao,ili bolje receno nisam bio u stanju, da izracunam 3kad me nastavnik izveo da tablu   :haha: Uradio ceo zadatak i ostalo jos samo to,al' nemos' pa da ga jebes   :bigblue:  Zabagovo mozak strasno x)  Kako sam se tad smejao samom sebi kad sam skontao sta sam uradio :mrgreen:  

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, to ne mora da se shvati kao blam, po meni...

 

Elem, pricam sa profesorkom i iskoci mi bala, i pravo nju u oko... :haha: To je video samo ortak koji je bio pored mene, umrli smo od smeha posle :haha: Ona se naravno pravila blesava, ovaj vristi, a ja ne mogu da se suzdrzim...

Edited by tier_mfkr
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...