Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Setamo ja i cura, nesto pricamo i ona baci neku jaku mocnu foru na koju se ja momentalno okinem od smijeha. E sad, pored toga sam nenamjerno prnuo kao zivotinja, ali bas ono okrojio divljacki. Da maler bude veci, 2 metra iza mene je bila otvorena basta nekog lokala koji je bio pun. Muzika iskljucena, nema saobracaja, mir i tisina, ulica poplocana kamenim blokovima da akustika bude bolja.. brateeeeee :haha:

 

Pa to nije blam, treba da si ponosan na to. :haha:

To ti je kao loto da si dobio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...danas, odem ja u kladžu, prvi put u životu i dam soma ili glavu ili ciglu ili tako nešto, sve u svemu Vajferta, na Srbiju. Eeej, iz2u2. Blam. Posle smo se krpili za pivo. Sreća te je bilo ruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...danas, odem ja u kladžu, prvi put u životu i dam soma ili glavu ili ciglu ili tako nešto, sve u svemu Vajferta, na Srbiju. Eeej, iz2u2. Blam. Posle smo se krpili za pivo. Sreća te je bilo ruma.

 

 

treba orden za patriotizam da ti se dodeli :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Juče išao do sajma da kupim neke farmerke i dolazim do stražara koji čuči na ulazu i pitam: Izvinite gde je Sala Iks, lik me gleda i kao: Dečko, to ne postoji. Ja ponovo: Ma postoji sigurno, treba mi Sala Iks, jurim neke farmerke. A stražar: Aaa misliš Sala 10 (X), to ti je ova odma' iza mene. A ja u fazonu double facepalm. :mrgreen:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko godina od dobrog druga sestra se porodila i ja tih dana sretnem u centru grada zetica (znaci srecnog novopecenog tatu),zaustavim ga na ulici i pitam jel da ti odmah cepam majicu?A on kaze a sto bre bale (dosta sitniji od mene,malo se izgleda i uplasio) i tek tad provalim da to nije taj zet (kog sam video jednom ili dva puta u zivotu) vec neki decko dosta slican njemu rastom i likom.Nista,objasnio sam mu kako lici na drugarevog zeta koji je skoro dobio prinovu i izvinuo mu se ali me bilo jako sramota sto sam ispao budala sa onim na prvu "Jel da ti cepam majicu odmah"...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko godina od dobrog druga sestra se porodila i ja tih dana sretnem u centru grada zetica (znaci srecnog novopecenog tatu),zaustavim ga na ulici i pitam jel da ti odmah cepam majicu?A on kaze a sto bre bale (dosta sitniji od mene,malo se izgleda i uplasio) i tek tad provalim da to nije taj zet (kog sam video jednom ili dva puta u zivotu) vec neki decko dosta slican njemu rastom i likom.Nista,objasnio sam mu kako lici na drugarevog zeta koji je skoro dobio prinovu i izvinuo mu se ali me bilo jako sramota sto sam ispao budala sa onim na prvu "Jel da ti cepam majicu odmah"...

jbg, druze. latentni homoseksualizam se uvek pripisuje onima koji imaju najmanje veze s time.

 

 

blamovi se grdno relativizuju s vremenom. nit ih se ljudski sećaš nit su tako strašni...

 

ja sam pre neku nedelju simulirao grdnu frustraciju (iz zajebancije) nad parkiranjem mislivshi da je za volanom koleginica. najgore od svega je shto je jadna isprepadana cura za volanom samo nastavila...bez rechi ili reakcije.

 

mislim da joj je trenutak mog prilaska da joj se izvinim i objasnim da je u pitanju greshka bio jedan od najduzhih u zhivotu...nije uspela ni ljudski da odgovori...bem ti život

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvim bre klincima koji su dobili prinovu,to su odrasli ljudi.Vi mislite to mu cepas preko grudi majicu pa mu lizes bradavice?E paljevine kako se odajete...:-)))

To se uzme pelcer parcence majice sa rukava cisto obicaja radi.Vidi se da ste odrasli na asfaltu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...