Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nacelno cim je povreda iole ozbiljnija(zglob na ruci,nozi, lakat, rame, koleno blabla nebitno)

 

treba odmoriti, pauzirati jer moze biti samo jos gore.....

 

ako je neki manji bol naravno da ce proci i uz trening bez problema.....koliko puta mene nesto zaboli pogotovo na kicku.....pa nista.....

 

 

fora je jednostavno proceniti kad treba odmoriti.......ja sam se zajebo par puta pa kasnije pauza jos duza dodje....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nacelno cim je povreda iole ozbiljnija(zglob na ruci,nozi, lakat, rame, koleno blabla nebitno)

 

treba odmoriti, pauzirati jer moze biti samo jos gore.....

 

pauzirao sam dve nedelje,bol nije prestao.onda sam ponovo krenuo da treniram i polako me prestaje zglob da boli.jedino mi je teze da radim benc i sklekove ,sve ostalo bez problema.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

radim potisak iza glave - u tom trenutku prolazi jedna riba pored - TAKO sam se odvalio sipkom u vu-gla :):) .......jedva vratih teg..... :zuba:.....pajser......za funny klip scena

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vic iz danasnjeg kurira:

Došla plavuša u teretanu

i vidi jednog nabildovanog momka.

Priđe mu i kaže:

- Kako si ti sladak!

Šta radiš u subotu?

A on će:

- Leđa i noge.

Ima 15 verzija ovog vica, i sve su do jaja. :)

 

Nego, jel neko od vas koristio TRIBULUS?

http://www.atpsport.co.yu/home/php/details.php?ID=607

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 15 verzija ovog vica, i sve su do jaja. :)

 

Nego, jel neko od vas koristio TRIBULUS?

http://www.atpsport.co.yu/home/php/details.php?ID=607

 

 

Probao ga je moj ortak, koliko znam ,ok radi, nije losa stvar. Samo sto kad je poceo da ga uzima, dobio je ogromne bubuljice na ledjima, stvarno ogromne, bukvalno kao cirevi, i kukao je jel su ga bolele. I koliko se secam, dugo je kukao i nakon sto je prestao da ga uzima, mnogo im je trebalo da se povuku. Jbg, jedan od nezeljenih efekata povecanog testosterona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li tu smesno sto je lik rekao ledja i noge?!

Posto se noge rade sa ramenima..

Pa kako ko...

Ja radim Ramena + triceps

I ledja + noge

 

 

Probao ga je moj ortak, koliko znam ,ok radi, nije losa stvar. Samo sto kad je poceo da ga uzima, dobio je ogromne bubuljice na ledjima, stvarno ogromne, bukvalno kao cirevi, i kukao je jel su ga bolele. I koliko se secam, dugo je kukao i nakon sto je prestao da ga uzima, mnogo im je trebalo da se povuku. Jbg, jedan od nezeljenih efekata povecanog testosterona...

 

Da tako sam i ja cuo, zato i planiram da uzmem onu "slabiju" varijantu. :)

Valjda povecava nivo za 30% dok ima i nekih koji idu i do 45%.

 

To u kombinaciji sa kreatinom i proteinom, i valjda ce da se nabaci koji kilogram. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao ga je moj ortak, koliko znam ,ok radi, nije losa stvar. Samo sto kad je poceo da ga uzima, dobio je ogromne bubuljice na ledjima, stvarno ogromne, bukvalno kao cirevi, i kukao je jel su ga bolele. I koliko se secam, dugo je kukao i nakon sto je prestao da ga uzima, mnogo im je trebalo da se povuku. Jbg, jedan od nezeljenih efekata povecanog testosterona...

da, sve sto ima veze s hormonima ima drugu stranu price......prateci efekat.....zato mi nikad nije palo na pamet to da uzimam....gomila likova po teretani dobije odjednom bubuljice po ledjima ili cak po ramenima i bicepsu......nema nista odvratnije.....

 

[Je li tu smesno sto je lik rekao ledja i noge?!

Posto se noge rade sa ramenima..

/quote]

to je neka skolska varijanta......svako radi kako mu najvise odgovara.....program treninga je maximalno individualna stvar.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna se sta su sranja a sta nisu.....naravno da necu da se upucam nekim steroidom tj. hormonskim sranjem ali zato naravno da ako zelim da napredujem i imam love da cu da furam proteine,aminofuel,fatburnere itd....

 

ako mislis da je to neko varanje tj. da nisam sve sam uradio onda se varas grdno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako ko...

Ja radim Ramena + triceps

I ledja + noge

 

 

 

 

Da tako sam i ja cuo, zato i planiram da uzmem onu "slabiju" varijantu. :)

Valjda povecava nivo za 30% dok ima i nekih koji idu i do 45%.

 

To u kombinaciji sa kreatinom i proteinom, i valjda ce da se nabaci koji kilogram. :D

 

 

Moj licni savet ti je da prvo jedno mesec dana, jedes kao stoka, 5,6 puta dnevno, naravno, kvalitetno da se hranis, meso, riba, jaja... Pij najmanje 3 liter vode dnevno (to je veoma vazno), izbaci svaku vrstu soka, znaci samo vodu pij, izbaci totalno iz ishrane masnu hranu, izbaci i majonez i pavlaku (od takvih stvari ti samo kecap i senf dolaze u obzir). I spavaj sto vise, misic raste dok se odmara, tako da ti treba minimum 10 sati sna dnevno za dobar napredak.

A onda od preparata, kao dodtak ishrani, i ponovicu KAO DODATAK ISHRANI (jer nije dovoljno samo da ih uzimas, moras da jedes kao lud + da ih uzimas), preporuci cu ti da uzmes kombinaciju, protein (ali neki izolat, za sto kvalitetniju misicnu masu) creatin, glutamin... Ta kombinacija jebe kevu, i sto je najvaznije, zdrava je.

Nemoj uzimati bilo kakav tribulus, i sl, ne bih ti prepurucio. Sledi ovu kombinaciju, i savete, i garantujem da uz dobro pridrzavanje, mozes nabaciti 5, 6 kila CISTOG MISICA za nekih 2 meseca

I ne zaboravi da ako zelis dobru definiciju, (i ako radis masu), odlicno bi bilo bar 2 puta nedeljno ,da se das u neko lagano trcanje, 2,3 km...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis da je to neko varanje tj. da nisam sve sam uradio onda se varas grdno.....

Hoćeš da kažeš da nikad nisi imao nikog ko će ti vikati "JOŠ DVAAAA!!!"?

 

benchpress-spotter3.jpg

 

:lol:

 

A što se tiče dodataka ishrani, sve je to sranje, posebno za ljude koji se ne bave nekim sportom.

Brate, na koji god način da naguraš preko 100-120 grama proteina u sebe dnevno, budeš lud, ne znaš šta ćeš od sebe... I ništa ne dižeš ti, nego diže taj protein.

Ali zato, sve to stane (nestane para, urin počne čudno da izgleda, crne dlake počnu da rastu na leđima mladića sa plavim očima), i onda dođu papci u teretanu i "rade definiciju".

 

Ja sam prošle sedmice nastavio nakon mjesec dana pauze, apsolutnog nerada, slabe ishrane i maltretiranja od strane ženskih osoba.

Gubitak - 10% od uobičajene snage, ništa na težini/obimu, ništa na inteligenciji.

:lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 sati spavanja je mnogo...

Jedi kao stoka - budi kao stoka thh

:mrgreen:

 

Cekam dan kada cu otici u teretanu uplatiti 'tretman' - Dajte mi par zategnutih misica ovde i ovde, da da moze i tu, ovde zelim ovakav oblik kao na slici, ovo sire naravno, ne taj deo nema potrebe...Aham znaci 10 dana pola kile ovih plavih tableta, svako jutro crvene tablete, svako vece 2 kasike tog sivog praha razmutiti sa vodom pre vecere, aha da jedem 7-8 puta dnevno 5kg mesa, izmedju obroka da spavam...Rekli ste ove zute da pijem ako dodje do hormonskog disbalansa, ne ako nego kada, a da jasno mi je onda.

A sta je to ustvari? Kako ne znate, niko to nije ni pitao ranije?...a ok ako znate da je to zdravo i pomaze onda nema problema, tako pise na kutiji. Uzecu samo te dobre preparate a one lose ne.

A vezbe, aerobni treninzi? - Ne mora, cak ni u teretanu da dolazim...pa odlicno, taman ne volim da se znojim i mnogo trudim...ja bih to na brzinu znate ako moze dok spavam bilo bi idealno. Sada kada bude leto da mogu da setam oko bazena bez majice...i da izgledam jako kao moji drugari sa filmova. Hvala, dovidjenja :)

 

( morao sam malo )

Edited by SerbZmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj licni savet ti je da prvo jedno mesec dana, jedes kao stoka, 5,6 puta dnevno, naravno, kvalitetno da se hranis, meso, riba, jaja... Pij najmanje 3 liter vode dnevno (to je veoma vazno), izbaci svaku vrstu soka, znaci samo vodu pij, izbaci totalno iz ishrane masnu hranu, izbaci i majonez i pavlaku (od takvih stvari ti samo kecap i senf dolaze u obzir). I spavaj sto vise, misic raste dok se odmara, tako da ti treba minimum 10 sati sna dnevno za dobar napredak.

A onda od preparata, kao dodtak ishrani, i ponovicu KAO DODATAK ISHRANI (jer nije dovoljno samo da ih uzimas, moras da jedes kao lud + da ih uzimas), preporuci cu ti da uzmes kombinaciju, protein (ali neki izolat, za sto kvalitetniju misicnu masu) creatin, glutamin... Ta kombinacija jebe kevu, i sto je najvaznije, zdrava je.

Nemoj uzimati bilo kakav tribulus, i sl, ne bih ti prepurucio. Sledi ovu kombinaciju, i savete, i garantujem da uz dobro pridrzavanje, mozes nabaciti 5, 6 kila CISTOG MISICA za nekih 2 meseca

I ne zaboravi da ako zelis dobru definiciju, (i ako radis masu), odlicno bi bilo bar 2 puta nedeljno ,da se das u neko lagano trcanje, 2,3 km...

Radim masu, posto sam mrsav. 186cm-78kg.

 

Znam ja to sve.

Ce da jedemo ko stoka, gutamo preparate i sve je OK. :D

Samo sto mi je nesto sjebana kljucna kost, tako da pravim pauzu od mesec dana, pa kad zaraste, ce da nastavimo sa pumpanjem. :da::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 sati spavanja je mnogo...

Jedi kao stoka - budi kao stoka thh

:mrgreen:

 

Cekam dan kada cu otici u teretanu uplatiti 'tretman' - Dajte mi par zategnutih misica ovde i ovde, da da moze i tu, ovde zelim ovakav oblik kao na slici, ovo sire naravno, ne taj deo nema potrebe...Aham znaci 10 dana pola kile ovih plavih tableta, svako jutro crvene tablete, svako vece 2 kasike tog sivog praha razmutiti sa vodom pre vecere, aha da jedem 7-8 puta dnevno 5kg mesa, izmedju obroka da spavam...Rekli ste ove zute da pijem ako dodje do hormonskog disbalansa, ne ako nego kada, a da jasno mi je onda.

A sta je to ustvari? Kako ne znate, niko to nije ni pitao ranije?...a ok ako znate da je to zdravo i pomaze onda nema problema, tako pise na kutiji. Uzecu samo te dobre preparate a one lose ne.

A vezbe, aerobni treninzi? - Ne mora, cak ni u teretanu da dolazim...pa odlicno, taman ne volim da se znojim i mnogo trudim...ja bih to na brzinu znate ako moze dok spavam bilo bi idealno. Sada kada bude leto da mogu da setam oko bazena bez majice...i da izgledam jako kao moji drugari sa filmova. Hvala, dovidjenja :)

 

( morao sam malo )

 

 

Mnogo se lozis.. :) :)

 

 

 

Jao sam pio malo proteine i kreatin i nista posebno se ne primecuje, sem sto ti urin menja boju i odu ti bubrezi za pola godine.. Znam lika koji je morao da zameni isti..

 

 

Da se ne lazemo, najbolje je ono sto uradis prirodno. Da ne kazem cak i bez tegova, samo na sopstvenu tezinu. Sklekovi / Razboj / Vratilo. Nista ti vise ne treba..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...