Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Isla sam u jednom periodu bas redovno, ali se ulenjih zbog fakultetskih obaveza. :lol: Salu na stranu, planiram posle ovih ispita neku fizicku aktivnost, ali laganiju, neki orijentalni ples ce da padne. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas tako. Moze da se nabaci poprilicno misicne mase. Ja sam recimo sa 67 skocio na 80kg za godinu dana, naravno govorim o misicnoj masi (+ imam veoma brz metabolizam). Cak nesto preterano i ne radim za masu vec prvenstsveno definiciju. Kod mene u teretrani treniraju ljudi koji su dosta veci od mene a nista ne piju. Naravno, ne mozes da se napucas kao zivotinja, ali da imas solidnu masu i da budes zategnut kao sajla, to moze bez carobnih napitaka.

 

MY MAN!!! Word up!

 

@Deathcultlegion

 

Ovo za stomak...teško,veoma teško...Ne radim skoro nikad trbušnjake a uvek mi izvire V6 ispod kože kad dignem majcu,ne znam valjda taj metabolizam...

 

E sad ima jedna carska vežba za stomak:

 

Ufatiš se za šipku da radiš zgibove,digneš noge pod 90c i furaš kolko možeš...(zgibovi u tom položaju)

dojajna vežba,mada ni to ne radim često,3 serije vrh,mrzi me da se izlažem preteranim naporima...

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nadje orijentalni ples :rolleyes: Meni se smucio-jedno vreme sam drzala casove i sad mi ga je preko glave!!!

 

 

Stooo? :frown: Meni se to svidja vec godinama, al' nikako da konacno to uradim. Sad moram probati i to je to. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je samo moje misljnenje,meni se msucio zato sam imala posla s koje kakvim kretenima dok sam drzala casove...

Bice ti super ako nadjes nekog dobrog instruktora,koji zna da vam pokaze i vezbe za jacanje stomacnih misica i druge cake,jer uglavnom su sve neki priuceni kreteni koji misle da ako im se trese salce to je to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ovo,niste se valjda svi uplašili :lol:

ma zezanje :) :) :)

 

šta stvarno treba da postavljamo slike...

mislim bila bi poza,a onda bi morao da zlo u potpisu zamenim sa dobro!!!

 

:) :) :)

 

E kako su dobri oni bokserski zgibovi za kičmu!!!

prava stvar kad ih radiš pravilno!!

Svaki tening po par serija i kakvi k*rac kosmo diskovi kur*evi pal*evi!!!

 

Pozdrav...ako ikog još ima!

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne.

Imaš dve šipke za koje se hvataš tako da kad se uhvatiš šake idu pod uglom od 90c u odnosu na ramena(i položaj je otprilike u širini ramena),e onda se tako izdižeš iizbacuješ grudi kako bi ti radili leđni mišići uz kičmu između plećki...

 

U stvari...onako kako se hvataš za propadanja,takav ti je položaj ruku,samo što visiš...

 

To su dve šipke postavljene na horizontalnu pod uglom od 90c

...

 

Jebiga,nije baš najzahvalnije za objasniti,al eto...imaš ih u većini teretana...

 

Ako si gledao kako se Stallone spremao za rocky 6,e pa radio je i takve zgibove...

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...