Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Joj ja sutra idem i to u 14h!Ako bude opasno vruce, popizdecu, josh pre toga imam manikir( ).

No dobro, uzdam se u extremno fensi teretanu da imam isto takav broj klima uredjaja

prvi put a? srecno.....

 

Inace, ni ja ne bih mogao da se udebelim pa da lezim 10 godina, nista ne radim i da me hrane mojom omiljenom hranom

to ne valja sa sportskog aspekta....znam ja gomilu ljudi koji jedu i piju sta hoce pa su mrsavi....i bice ceo zivot mrsavi.....al zato nikad ne mogu postici neke vrhunske sportske nivoe..ili mogu ali mnogo teze...pre svega tesko se stice misicna masa.....naravno to je ispoljeno u razlicitom stepenu kod razlicitih ljudi....

 

postoje razliciti tipovi kontitucija......3 glavna tipa....uostalom da ne prepricavam...

 

tipovi konstitucija

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno cudi me da ima samo 3 vrste.

ima 3 glavne vrste.....al vecina ljudi je mesavina neka od 2 tipa i tako se dobije milion varijacija u zavisnosti sta je koliko izrazeno....retko ko cisto pripada nekom tipu....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ql sve ima svoje....

 

Ti kad ideš u teretanu jel ideš na aerobik ili ovako-u teretanu?

 

Dobro sad,ja idem u teretanu i pravo da ti kažem,šta god pojeo i koliko,imam tu sreću sa metabolizmom da

neću da se ugojim...

 

meni je ok i običan,sad ko voli...

 

Light sam probao,po ukusu nije nešto mnogo različit(bar se meni tako čini).

 

:pivopije:

 

ne idem ja u teretanu, ja samo jedem chips :)

 

shalim se, zimi neshto smislim, leti ne mogu da budem u zatvorenom, vozim bajs, a i trchacu chim uzmem patike.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis sad zasto ja ne idem tamo :) najradije bih iznajmljivala celu teretanu na h da ne moram nikog da gledam a najmanje parove likova s kajlama (kojih ima i u skupim i u jeftinim) koji se shire i gledaju te ko pokislu carapu samo jer se ne trudis da izbacis sise i rasiris noge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Burus Li je bio nizak pa se nije bildovao... :)

 

Niskim tipovima je lakshe da se nabilduju jer imaju krace ruke i samim tim krace mishice... Imaji manju masu pa lakshe dizhu svoju tezhinu a i zbog kracih ruku lakshe izbacuju bench jer je put koji shipka predje od grudi do opruzhenog stanja manji... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis sad zasto ja ne idem tamo :) najradije bih iznajmljivala celu teretanu na h da ne moram nikog da gledam a najmanje parove likova s kajlama (kojih ima i u skupim i u jeftinim) koji se shire i gledaju te ko pokislu carapu samo jer se ne trudis da izbacis sise i rasiris noge.

 

 

E kod mene u forestu takvih nema... ima nekoliko indijanaca, ali nisu ni blizu tih sa kajlama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...