Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovdje je 12 eur mjesec dana, svi dani se računaju, mogućnost izbora što se tiče termina od 10am-10pm. I pored toga, ja ne idem :D Čekam Bar, pa da uzmem bajs :da:

 

damn edit: u stvari, kako je krenulo, čekam Bar za plivanje :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dodjavola- Pa tu gde idem je kod 29. novembra negde.

 

jel to Forest teretana?

 

 

@ax

 

ma de..lakse mi je da sacekam nego da razmisljam posle hocu li imati da vratim novac...al dok ja docekam kupovinu ostaje mi da kukam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drage dame,po najnovijim istraživanjima(nikako da se setim gde sam pročitao,pre neki dan,mislim da je 24 sata)

fudbal je odličan način za oblikovanje tela uopšte(noge i zadnjica najviše).

Uprkos predrasudama da tako noge postaju muškobanjaste i mišićave,dešava se upravo suprotno,

pa dolazi do željenog efekta.

...

Stoga,batalite teretane i fitnese,i opikajte fudbal!

 

Ako nemate ekipu...

za mene niste muškarače

 

:meshuggah:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo zene ovde sisaju testosteron...

 

mustang, ja sam mishljenja da je lopta SRANJE. tako da, neka hvala ;)

 

u ostalom, bicikl je bolji za te akcije oko zadnjice i butina :):):)

 

kad smo vec kod bicikla... al je VRUCE u ovom beogradu :( ne mogu ni da se vozim... danju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to Forest teretana?

@ax

 

ma de..lakse mi je da sacekam nego da razmisljam posle hocu li imati da vratim novac...al dok ja docekam kupovinu ostaje mi da kukam :D

 

 

Ej ja idem u forest (to je u takovskoj a ne u 29. novembra) i placam 2300 ili 2400 16 termina... u kojoj ti placas 1400 12 termina??? Kakava je ta teretana? Ima li sve sto je potrebno (rade li mashine kako treba ili su sajle popucale) i da li je cumez u kome se ljudi gushe ili ima prostora??

 

Pozdrav

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

auh, misljenja sam da oni deru bas zato sto je em tolika em opremljena do zla boga... sto ne pitas koliko kosta bas me zanima koliko naplacuju

 

 

Ma extreme je cista sminka hehe... Tamo vezba Ksenija Pajcin (ili je bar vezbala) i Ceda Jovanovic i zato je toliko skupa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ja idem u forest (to je u takovskoj a ne u 29. novembra) i placam 2300 ili 2400 16 termina... u kojoj ti placas 1400 12 termina??? Kakava je ta teretana? Ima li sve sto je potrebno (rade li mashine kako treba ili su sajle popucale) i da li je cumez u kome se ljudi gushe ili ima prostora??

 

Pozdrav

 

 

rece veronika blizu 29og pa reko da nije mislila na tu. ma u tu ja teretanu idem meni je 1400 12 termina jer imam neki studentski popust ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma od sutra treniram u teretani iz kraja...

 

1200=flat

 

A ima sve što je potrebno,+ je unisex...

 

------------------------------------------------------

 

Nisam onim postom sa fudbalom hteo da unesem zlu krv :red:

 

:) :) :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...