Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

img_7916.jpg

 

Zlokobna, jer neće Vícíous ;3 @zlokobna

 

Kruševac, Srbija

Zovem se Jovana Radovanović, navijam za ZVEZDU, '97 sam, ne pušim, ne drogiram se, virgin, idem u Gimnaziju i Filološki sam, treniram Soko Combat, najviše slušam pank (i ska i rep), smeđa mi je prirodna boja kose, imam zelenkaste oči, visoka sam 1,77m i teška 55 kg, ateista sam.

http://www.facebook.com/puNk.iS.n0t.dEad

 

Check my tumblr, if you want to know the real me.

 

 

 

 

Veliki i priznati strucnjak !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Lord Iffy treba malo da pogleda ovaj pocetak o proteinima...

Covek se ne radja nacitan,tako da cu svakako pogledati.Al nemoj mi reci da su oni iz herbalife sekte koji su ubedjeni da sve znaju u pravu sto se tice ishrane...

To je sve relativna stvar i do genetike,zato sam i palamudio malo o tome da vidim reakcije i kako ko gleda na takav stav prema ishrani...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek se ne radja nacitan,tako da cu svakako pogledati.Al nemoj mi reci da su oni iz herbalife sekte koji su ubedjeni da sve znaju u pravu sto se tice ishrane...

To je sve relativna stvar i do genetike,zato sam i palamudio malo o tome da vidim reakcije i kako ko gleda na takav stav prema ishrani...

Ti likovi iz Herbalife su meni rekli da ja moram da uzmem njihove proizvode da pijem jer imam preveliku tezinu za svoju visinu i da mi se zbog toga misici posle treninga pune mascu :D Poseban soj idiota su .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti likovi iz Herbalife su meni rekli da ja moram da uzmem njihove proizvode da pijem jer imam preveliku tezinu za svoju visinu i da mi se zbog toga misici posle treninga pune mascu :D Poseban soj idiota su .

Hahahahah da da,to je taj rezim kojim se vode.Anoreksicni su,ni trunke masti nemaju,forsiraju trbusnjake jer su toliko smrsali da se samo na to i oslanjaju na kraju i tvrde da su neki sportisti i da se zdravo hrane zato sto popiju 3 sejka dnevno i 10 tableta konjskih iz svojih torbica sa nekim bedzevima....STRASNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek se ne radja nacitan,tako da cu svakako pogledati.

 

Pa dobro, to je pohvalan stav. Necu da se pravim da sam gledao ceo klip al prvih deset minuta sto Sarcev prica je veoma lepo sroceno, neka osnova o makronutrijentima, bez bosebnog proseravanja ili reklamiranja necega

 

Ja nisam nikad pominjao herbalife :ph34r: samo da ti treba dosta proteina ako oces da redovno vezbas i jacas, sto se u klipu isto kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama bre ljudi nije to neka svemirska tehnologija baviti se bb :D Previse se unosi misticizma u celu ovu pricu ... A i da jeste ljudi prave tehnologiju za put u svemir ne ? E sad u principu treba dosta eksperimentisati na sebi jer nesto sto odgovara meni mozda ne odgovara nekome drugome itd... Elem da bi se napredovalo u BB pricam o masi potrebno je jesti mnogo mnogo mnogo trenirati dobro i opet jesti mnogo ... Neki proteinski sejk nije naodmet mada su skupi u pm . Eto toliko za sada .

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala ako trenira kod Gruje soko kombat icepala bi vas jednom nogom

 

Ova mala vredi samo da je neko izvata za sise sa ledja, gurne kitu u nju stotinak puta i budakom u potiljak,narvno preferirao bih da to budem ja

 

Nadam se da si sarkastichan, poshto je u pravu ovaj shto je postavio pitanje, shtavishe definicija mozhe 100% ishranom da se postigne, bez apsolutno ikakvog vezhbanja.

 

 

boze sacuvaj, pa zasto se to uopste i pominje, to je stvar koja se podrazumeva , e sad ko je pglu - nek radi sporo za masu i brzo za definiciju

 

 

I zashto uopshte pratish klinke '97 po netu ._.

 

zato sto mi je dosadno i zato sto ima solidnu sisu, poigram se i ja tu i tamo sa pitanjima

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, dostigla je vrhunac inteligencije i spoznanja ljudskog tela, do sad sam se suzdrzavao od postovanja, ali sada naprosto moram, evo najvece BB i fitnes savetnice na netu...

http://ask.fm/zlokob...wer/68365875512

http://ask.fm/zlokob...wer/68368199224

Pa raspalite ko voli....

Nuff said :D

909120_672728009406607_604462084_n.jpg?oh=674482cfa4b0d9f0c80af8da3c005d0f&oe=52479984&__gda__=1380459996_62766cc40d9c9f7d4fa5071502079cae

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh reci nema ni m od misica, sva je jadna kost, koza, salo, nisam aludirala na erotiku :D

Iako je debilno reci svima da si devica, who cares.

Sto su skupa ona ruska zvona... na kupujemprodajem ima i neka fensija verzija, ispadne neka pocetnicka trezina 50ak eur :o

 

Ovo od 12kg tacnije http://www.kupujemprodajem.com/Kettlebell-girja-Rusko-zvono-6983532-oglas.htm?filter_id=22614981

 

Kod onog obicnog mi se ne svidja sto debljina rucke zavisi od tezine. Mada i Zuzanino je takvo :wub:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...