Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa Mutant whey-om? Vidim da ima jako dobru cenu a i na bb.com je dobro ocenjen.

Ja sam pio iskustva su dobra, kad sam ja kupovao bio je najjeftiniji, jer je to niskoprocentni protein,kad se preracuna odprilike je cena kao Ellite ali koliko znam kanadska su firma i sve sto pise na deklaraciji je tacno, ukus je ok, inace nacuo sam da su se pojavili falsifikati Dimatizerovog ellite proteina, tako da pazljivo

Inace ja se uprasio malo, jbg ishrana, fat storing machine :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno nije stabilno ako nisu povezani šipkom/šipkama stalci međusobno, jer ćeš na poslednjim izdizanjima, gde se upinješ i treseš da izguraš, imati lošiju kontrolu i postoji mogućnost da poguraš rukama u strane i da se razdvoje, ili čak i spoje ili krenu napred-nazad. Ne bi' ja to bir'o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno nije stabilno ako nisu povezani šipkom/šipkama stalci međusobno, jer ćeš na poslednjim izdizanjima, gde se upinješ i treseš da izguraš, imati lošiju kontrolu i postoji mogućnost da poguraš rukama u strane i da se razdvoje, ili čak i spoje ili krenu napred-nazad. Ne bi' ja to bir'o.

Sto bi bio sjajan YT snimak :haha: Istina, cak su i dve tupave stolice bolje resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel koristite klasičan ili thumbless (monkey grip) hvat na benču?

Oko ovog uvek suprotna mišljenja al moram da priznam da dižem više sa monkey hvatom, nego sa klasičnim.

 

Klasičan hvat je mnogo sigurnija opcija, bez obzira na sve, ja se ne bih zezao sa tim čim pređeš na veće težine.

Takođe jedna od glavnih fora kod benča je da šipku stegneš što jače možeš, a to je takođe lakše izvesti ako uhvatiš klasičnim hvatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto koristim klasican hvat, mada ja ne dizem neke velike tezine. Tako mi je cak i mnogo lakse, ne znam zasto se koristi monkey hvat tacno ali meni ne odgovara nimalo, nekako mi je neprirodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam, jer vidim da se monkey grip sve češće koristi. Barem kod iskusnih vežbača u teretani primećujem, palac im za benč ne treba.

Ne znam kako je kod ostalih profesionalaca, ali Kai Greene isto cepa monkey grip.

Uostalom pogledajte:

http://www.youtube.c...XSIqyw1lc#t=664

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem, uzela sam ovo da probam:

upper_knee_6.jpg

http://www.spidertech.com/pre-cuts/upper-knee-spider-324.html

 

Ima li ko iskustva? Sa tim ili bilo kojim kinesio tape... pišem ovde jer je najposećenija sportska tema, možda nije baš teretana :haha:

 

Nije mi jasno to za gripove, zar nije logično da se bez palca koristi kad privlačiš šipku (ili telo) a ne kad guraš od sebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio u teretani jedno 20ak dana, preselio sam se. Našao sam ovde neke sprave za vežbanje u šumi, do jaja su al je ladno u pičku materinu. Sad sam malo trčao i radio zgibove i propadanja, mrak, uhvatiš šipku a ona ladna ko kurvino srce, rekao bih da jedno 2 stepena ima. Biće veselo kad bude minus...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...