Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

e kad podesis bajs na maximalno opterecenje, koliko se tebi tesko okrecu pedale? meni nista posebno, kao da sam na nekoj manjoj uzbrdici recimo, pa mislim da mi se mozda onaj tegic otkacio. Da znam da l da ga rasklapam,ili je to ok. Od kada sam ga kupila takav je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ima 8 brzina, vozim u trećoj (28km/h, puls 130, to je neki kardio srenjeg intenziteta), već u četvrtoj je dosta teže, sve preko pete je mučenje.

 

BC-6720D.jpg

 

Služi me već godinama, ali ću morati ležajeve da menjam, ponekad preskače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovakav imam

http://www.ishop.rs/upload/thumb800/0171/011453%20Relax-fitnes%20Sprave.jpg

davno sam ga kupila tj dobila, poklon za jedan rodjendan :D raspitacu se, ali bas mi glupo da okracem a da nemam opterecenje koje zelim

znas sta je tu fora, u ovoj cevi kad ga rasklopis imaju dva tegica koja se zakace za nesto, i kad ti podesavas opterecenje ona zatezu to za sta su zakacena...to je sve sto sam videla da ima unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mora da znači da je pokvaren taj sobni bajk, i meni moj nije davao dovoljno opterećenje, jednostavno je bio takav... odnela ga bivša sa sobom, ne nedostaje mi...

na sobnom trenažeru (ono na šta nakačiš zadnji točak pravog bajka pa ti on stvara opterećenje) takođe ne dobijam dovoljno opterećenje, bar ne dovoljno za vožnju van sedišta a samo to radim pošto me mrzi da se smaram satima nego radim kraće a jače indor...

jbg... prava stvar nema alternativu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali je rekao "i meni moj nije davao dovoljno opterećenje". Druga stvar je što mu ona ne nedostaje, a onda opet kaže da prava stvar nema alternativu. Znači, zzzbunjen sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeben taj bench. Sve sam popravio od septembra, cucanj dogurao na 1x100 , mrtvo na 5x120 1x135 ( nisam uspeo prosli put 140, klizala mi sipka iz ruke a i uradio sam previse serija pre pkusaja ), al taj bench mi zacementiran na 2x80

 

Jedino kad mi ortakinja stala iza izvuko sam recimo 3 cista sa 80 , jebes me ne znam odkud to , mozda jer je zgodna :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...