Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@ bogdan

a jogurt? :o banana?

ok je ovo. slicno je i kod mene. samo meni treba nesto sto ce da mi izbaci iz organizma burek iz trpkovica recimo. odmah.

pijem vitamin c onaj obican u foliji sto dodje, kalijum i kalcijum i to je sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šaka kikirikija za večeru, 90% masti ali ne mari, bolje nego neki tamo kroasan.

 

Gomila ovozemaljskog povrća, ugljeni hidrati sa niskim glikemijskim indeksom, sa sirom, poželjno mladim, a može i feta, mogu i masline.

 

Burek ne možeš izbaciti, kombinacija trans masti sa najgorim testom je kalorijski bukake za organizam, insulin pumpa šećer u masne ćelije, koje rastu kao kvasac , njihov broj ne možeš smanjiti, ali ne moraš ih sve popuniti, ali kad nema mesta nastaju nove kojih se nikad ne možeš rešiti, jedino mogu da se smanje kalorijskim deficitom i makronutrijenskim kombinacijama.

 

Da možeš i dva tri kuvana jaja za večeru, bolje nego kikiriki, sa dosta povrća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEL MOZE ONAJ POJAS DA SE NOSI U KOCKI ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrsavi se dijetom i vezbanjem, a ne folijama i pojasevima

Fixd

 

@hail

"kalorijski bukake" kralju :haha:

 

Citah neke Spanovickine intervjue, objasnila zena kako se dobijaju definisani trbusnjaci, ne 'iljade trbusnjaka svaki dan, nego da se sto vise angazuju noge, tu su najveci misici, te ce vam "noge istopiti salo sa stomaka" fazon, a kad imas manji procenat masti, imas i bolju definiciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda da uzmes kalcijum

 

Fixd

 

@hail

"kalorijski bukake" kralju :haha:

 

Citah neke Spanovickine intervjue, objasnila zena kako se dobijaju definisani trbusnjaci, ne 'iljade trbusnjaka svaki dan, nego da se sto vise angazuju noge, tu su najveci misici, te ce vam "noge istopiti salo sa stomaka" fazon, a kad imas manji procenat masti, imas i bolju definiciju.

normalno da se trenira to se podrazumeva, mada se moze mrsaviti dijetom i bez treninga ali mnogo sporije, Spanovicka je skroz hot ja bih voleo da mi ona sedne na facu i to da potraje satima, elem u tom intervju je otkrila toplu vodu, ps. ona je kao i svo pro sportisti na hemiji.
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom intervju je otkrila toplu vodu, ps. ona je kao i svo pro sportisti na hemiji.

cuj, ljudi ne veruju u cinjenice, tako da neka je otkrila toplu vodu, mozda joj neko i poveruje

da li ej na hemiji ili ne, koga boli dupe

ko ne radi noge

cjelava mu keva

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...