Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vidim kako moj burazer napreduje otkad je bio kod nuttricioniste i poceo da primenjuje jelovnik, odoh i ja iduce nedelje pa da vidim kako ce to da ispadne :haha: Jebiga, isti jelovnik sa 28 i 35 ne daje iste rezultate uz isto vezbanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko max dizes iz mrtvog ?

 

Ne idem na 1x max, radim po serijama. Danas, recimo 20x 100kg. Najveca tezina koju sam podizao je 4x 135, ali uz dodatne vezbe, takav mi bio poligon. Mogu sledece nedelje da probam da vidim koliko bih mogao jednom, ali ne polazem prevelike nade u to, jer snagu radim jednom nedeljno, sve ostalo mi je kondicija i skidanje shkembeta :haha:

 

Chuchanj danas sam radio 20x 70kg, ali to inache radim sa vishe, nego nisam hteo da se preturim na dupe, tako da pretpostavljam da sam i na mrtvom malo bolji u odnosu na redovno vezbanje. No, sve je to kurac dok se ne preskochi 180 kg, shto je meni u planu kao 200% kilaze koju bih tada zeleo da imam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja i super je

nego kontam mozda neko ima da preporuci kakav program iz licnog iskustva

 

moj se sastoji od toga da pustim neki anime (cca 25-30 min) i da odgledam jednu ili dve epizode dok menjam opterecenja i znojim se ko svinja :haha:

al to je nekkao vise trip nego program, mada ima rezultata

GOMU GOMU NOOOOOO :haha:

 

i sta bre radite sa zumancima koja izbacite iz jaja?

greota mi toga, hranim vrane :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...