Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Заправо је требало бити снимљено ово:

 

http://youtu.be/dS2URKXJWoI

 

Серију прије тога сам радио 11 х 130, ал' кад ми чоек гурне руку под шипку а шипка не пада на мене, "не бих пуцао, него бих сек'о"... имам и тај снимак, можда окачим.

Зато сам ову кренуо без помагача... није се дао тај број 11.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ведра, гледам јуче оног у Хрватској што је убио родитеље, паде ми ти на памет. Реко', доћеш им ти главе, спутавају твој [физички] развој... А сјети се случајно, паде ми баш Ведра [на памет], не знам што... Како ће убити старце, да га не би спутавали."

:haha:

Зато сам застао други пут, оно је мој смијех.

Није било никакве физичке препреке, само блентаве приче што ваља тренер Сале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuburim sa zgibovima, jer mi je teshko da se drzim sa 110 kila na shipki duze od 13 ponavljaja (shto mi je i rekord), ali je bolje nego kada sam imao 124 kg. Koliko pomaze da se vezesh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Помаже, тешко је рећи колико (мање пате подлактице), али овдје везање више има улогу за ширину хвата, јер иначе не бих могао уопште ухватити овако широко, односно кренем да се "клижем" према унутра, џаба спужвице или нешто друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брутална британска сељачина прије хормонских игара без граница... само још другу главу нашарафити.

 

А и ова набилдана Мими из Ало Ало је добра скроз.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedina teretana gde se slusa normalna muzika je ona u kojoj mozemo mi da pustamo sta zelimo

 

ovo ostalo je raspad uglavnom ili neki pop koji je popularan ili narodnjaci

 

tdi radio i ostala govna

 

zasto slusalice dobre i rokaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...