Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

По повратку из Врчина са напорне шљаке. И то левом руком, док десном испија преостали Зајечарац који је понео са те исте шљаке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Недавно сам, да се мало подсјетим, погледао Пампинг ајрон. Онда прочитам о Џенерејшн ајрон.

 

Први дио сам успио (скоро) погледати из неких десет покушаја, други сам покушао једно осам пута гледати, заспим након пар минута од смора... на крају сам одустао.

 

Било како било, указала се прилика да кроз поређење та два филма опишем шта мислим о свему.

 

ed-vs-lenny.jpg

 

https://bojan5150.wo...u-bodibildinga/

Edited by Vlaja Buraz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se u sustini ali zasto si uzeo big lenija kao suprotnost

 

on je zaista anomalija cele bb price

Зато сам навео "upotrijebljena je CNN metodologija objektivnosti" (а бар Срби знају колико је CNN објективан)... Реално, Биг Лени је изрод, али је и он имао прилику да се намаже и изађe на бину, једно је од наличја тог спорта, па ето... То је само успутна графичка илустрација у тексту, ништа друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se pohvaliti, danas sam rekord novi postavio malocas

Mrtvo dizanje 1 x 170kg

Mrtvo dizanje 6 x 140 kg

 

i to je krenuo keto pre tri dana

svaka cast treba izdrzati keto do septembra

 

 

 

Зато сам навео "upotrijebljena je CNN metodologija objektivnosti" (а бар Срби знају колико је CNN објективан)... Реално, Биг Лени је изрод, али је и он имао прилику да се намаже и изађe на бину, једно је од наличја тог спорта, па ето... То је само успутна графичка илустрација у тексту, ништа друго.

razumemo se brt savrseno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...