Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sto se mene tice, Mediator pisa po svemu sto je Cavalera uradio posle izlaska iz benda. Volim ja Soulfly (CC mi je preterano smece), ali se tu tacno cuje i vidi koliko je on zapravo amater po mnogim pitanjima (iako se on i Gloria svojski trude da se predstave kao do jaja profi ozbiljne lobanje). Ne razumem zasto ljudi tvrde da je Sepultura izgubila svoj fazon i zvuk. To uopste nije tacno. Ima novina, ali sacuvalo se dosta toga sto je bilo na Roots i Chaos AD albumima. Gledao sam oba benda uzivo. Soulfly su u fazonu "AU BAJO, MI SMO ROK ZVEZDE, MI JEDNOSTAVNO KIDAMO", iako je kvalitet svirke ispod svakog nivoa. Bolje od njih sviraju bendovi iz Dangube. Sepultura ima i kvalitet i energiju, a i trude se da prave kvalitetne albume i prilicno su u tome sto rade. Uzivo je svirka kvalitetna, a i interakcija s publikom je odlicna. I prilicno postujem Andreasa i drugare jer imaju dostojanstvo i znaju da se ponasaju. Nisu oni kao Cavalera corporation, sujetne sebicne picke koje su izbacile iz benda vrhunske svirace jer isu hteli da ih placaju, i na njihovo mesto postavili svoje sinove koji ne znaju da sviraju.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Sepulture je zapravo ostalo dobrih 70 posto, i tih 70 posto se ogleda u coveku pod imenom Andreas Kisser. Sepultura je postala veliki bend zahvaljujuci njemu. Naravno, ono je bila zlatna era., i tu nema price. Tu zlatnu eru svaki bend ima, i to se obicno desava kad imas 25-30 godina. U tom zivotnom dobu stvaras kapitalna dela i tad sta napravis, to ti je. Nikada u zivotu neces uspeti da nadmasis to. Malo kome je to poslo za rukom. Ali itekako Sepultura i sad ima kvalitetnih albuma vrednih paznje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacili su mojega. Maks je pisao samo tekstove, a Igor je samo lupao ono sto je produkt Andreasa Kissera. Oni su tu bili samo boja zvuka, nista drugo. Njihovim odlaskom se zapravo nista bitno nije desilo, ali to skapiras tek kada pocnes da vorsipujes muziku umesto ljudi. Tako da od 100 posto odlazi samo 30 na racun godina, ova dvojica su totalno nebitna. Mislim, kome je stalo konkretno do njih neka ide da slusa Cavalera Conspiracy.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacili su mojega. Maks je pisao samo tekstove, a Igor je samo lupao ono sto je produkt Andreasa Kissera. Oni su tu bili samo boja zvuka, nista drugo. Njihovim odlaskom se zapravo nista bitno nije desilo, ali to skapiras tek kada pocnes da vorsipujes muziku umesto ljudi. Tako da od 100 posto odlazi samo 30 na racun godina, ova dvojica su totalno nebitna. Mislim, kome je stalo konkretno do njih neka ide da slusa Cavalera Conspiracy.

Daj brate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikako nisam rekao da je Kisser loš muzičar, šta-više jedan je od mojih omiljenih(ako ne i najomiljeniji u thrashu) gitarista i naravno da je njegov učinak na Beneathu, Arajzu i Chaosu izuzetno značajan i veličanstven, to što se meni lično ne svidja kojim putem je bend krenuo nakon pomenutih albuma je samo moje lično mišljenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i rekao da mi se Sepulturin stil posle Chaosa ne svidja, ne bitno ko je ostao ili došao, oni su sa Roots(dobro vidljiva je promena i na Chaosu) albumom započeli nešto što meni lično ne odgovara, mada mi je Roots OK zbog originalnosti i par dobrih pesama, posle njega po meni izlaze sve lošiji albumi, jedino Kairos i Mediator donekle, ponavljam DONEKLE vade stvar u smislu da nisu sranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, po tebi je isto da li npr. pesmu Troops of Doom odpeva Max ili neki random crnja...

 

Dokle god to zvuci kako treba, ne postavljam pitanje ko peva.

 

ni Napalm Death onda već odavno nije isti bend koji je snimio Scum i From Enslavement, pa nikom ništa

 

Upravo. A njima niko ne sere zbog promena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...