Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sacred Raich su bili u Beogradu negde 1990-e godine, nije bio još počeo rat. A Sepultura je 1992-e u maju iz Grčke letela za Rusiju, preko Beograda. Otuda to o građanskom ratu. Pričao Paolo Jr. kada su bili prošle godine. Prazan aerodrom i samo vojni avioni na njemu. Dopada mi se kako izgleda Igor na bini, pankerski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Najbolje što je Max izjavio godinama unazad.

 

He continued: "You know, when I was with [SEPULTURA], we did great stuff. The records were amazing and the live shows were killer, and a lot of that is captured on video and people can see it. [i think it's best] not to ruin it, because a lot of those reunions, they're not really good, you know, so it's like, why ruin something that was good? So I think it's kind of better to leave it like that, you know."

 

Evo ceo intervju : http://www.blabbermouth.net/news/max-cavalera-on-possibility-of-sepultura-reunion-i-dont-see-it-happening/

 

Jbg. ja uopšte ne volim post "roots" period, ali mislim da je Max upravu, i on je svestan da kada bi se i vratio u Sepulturu to jednostavno ne bi bilo to, najbolje je pamtiti bend iz najboljeg perioda 1987-1996.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno meni stilski ni "Roots" nije omiljeni, ali ga cenim jer je barem bio veoma kreativan album(znam da ćete sad ono "uprošćeni rifovi, nu metal crap itd."), ali znam da kada sam "Against" poslušao, mislim da gori album u životu nisam čuo(zaebo je i Reload :mhihi: )!

 

Od novijih Sep. albuma Dante i Kairos mogu da prodju, ali je to i dalje daleeeko lošije od onoga što su radili sa Maxom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vudune meni isto tako nekad nadodje da odvrnem u 2-3 ujutru, ali je problem što sam ja u zgradi :haha: , baš se sećam da sam i beneath tako jednom odvrnuo u pola noći!(ma ko ih jebe(komšije) i onako mi po ceo dan neka deca vrište, skaču)

 

Underkuruz said : ne zajebavajte za Roots, tu ima vrhunskih pesama

 

Slažem se, meni su omiljene Attitude, Cut-Throat i posebno Ambush i Endangered Species!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije novogradnja(iz 70-ih), sreća pa do sada niko nije zvao muriju, ma ranije dok sam bio mladji gotovo svakodnevno sam "treso zgradu"(još mi tad komšije bili šabani, pa kad krenemo da se nadjačavamo ihiiii), sad sam ovde u centru, pa sam se malko pritajio sa odvaljivanjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bome,u vreme kada sam ja stanovao u zgradi,nisam imao puno pardona pa su naposletku pojedini poceli da pribegavaju taktici "ako ga ne mozes pobediti,pridruzi mu se".

A pandur je ziveo u toj zgradi.

 

naslovna sa Against > bilo koja sa Roots

Kratka ali jebitacna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maxove izjave toliko smesne i neiskrene od odlaska iz benda da je to vec fenomen. Toliko puta je okrenuo pricu, toliko puta je nalazio druge razloge zasto je otisao, toliko puta je pricao razlicite verzije odredjenih dogadjaja da mu vise ni jednu jedinu izjavu ne uzimam za ozbiljno. Uveren sam da bi kurac i dupe dao za reunion, zato i neprestano sere, kao i ona njegova opajdara koja sama sa sobom vodi ratove na blogu, bez ikakvog povoda od ove druge strane.

Sa druge strane, slazem se da je Max daleko daleko kreativniji i daleko uticajniji kao licnost i (meni licno) se nista ne dopada iz tog perioda nakon njegovog odlaska, ali vece postovanje imam prema Andreasu. I da, Roots je dobar album :bigblue:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roots je remek delo! Samo nije thrash, to vas svrbi :) U nizu od četiri remek dela koja su napravili, on je najslabiji, ali je i dalje remek delo. Čak i ne smeta previše uticaja Korna. Da je Max ostao u Sepulturi i naredna 2-3 albuma bi bila pod uticajem NU metala, volelo mi to ili ne. Slažem se da bi on sutra prihvatio reunion, ali kao što i sam reče, ne verujem da bi to bogzna kako zvučalo. Igor je van forme i deluje nezainteresovano za bubnjeve, a o Maxovom stanju smo ovde dovoljno puta govorili. Opet, činjenica da bi ozbiljne pare namlatili kada bi se, opet, okupili. A još više od para, Maxa svrbi što bi, opet, ušao među najbitnije i najače bendove. Ovako su i jedni i drugi druga liga zapad, zapadna skupina :) I, da! Against je jako blizu remek dela, uz Dante i Kairos najbolji album sa Greenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se ovde raspravlja o nekakvom imaginarnom povratku Maxa i burazera mu u Sepulturu.

Kontam da bi to automatski podrazumevalo otkaz Greenu sto po meni nekako bas i nece ici jer,nekako sam stekao utisak da Sepultura sa Greenom sasvim pristojno funkcionise.

Gledajuci sa njihove tacke gledista,naravno.Max sa druge strane gura nekako sa Soulfly ali im nikako nije trebao onaj Conspiracy od kojeg sam iskreno nesto dobro i ocekivao.

Ispade da se tresla suma a rodio zec.

Rekao bih da do toga nece doci jer je jaz vremenom postao jako dubok i jako sirok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...