Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam ih zakljucno sa "Chaos AD" veoma postovao. Kasnije albume sve slabije i slabije, mislim da je Maxov odlazak bio los potez kako za njih, tako i za samog Maxa, ali nije sad to bitno. Nego, ono sto zelim da pitam je sledece. Koliko oni poklanjaju paznje na koncertima pesmama s prvih albuma? :icon_question:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjaće se lista do leta sigurno. Ovde je Dusted koja nije svirana zamalo pa 20 godina, možda im dosadi do leta. Slično je i sa Propagandom koju nisu svirali od 2005. Ratamahatta je obavezni deo bisa poslednje 2-3 godine. Večeras im kreće britanska turneja, videćemo kakva će lista biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan novi album me inspirisao da opet uzmem da slušam od Againsta na ovamo albume, malo da se podsjetim, poslušam iz nove perspektive i tako to...

I opet isto kao i svaki put kad se sjetim da to uradim, prosto se iznenadim koliko tu ima dobre muzike, iako znam da će je biti!

 

A Dante, Against i Kairos su monstruzno dobri albumi u cjelini... Nekako iz ove perspektive mozda mi trenutno od svih albuma iz Grinove ere najslabije sjeda A-Lex.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim bukvalno sve crnjine albume ali su mi Dante i Against kao kult iz detinjstva možda omiljeni

 

YOUR WORDS ARE DEAD

I BURIED THEM - THEY'RE DEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD

 

kakva pesma sunce ti bogovo jebem, nije mi dobro svaki put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam očekivao sranje epskih razmjera, ali mi se cover dopao opasno i mislim da me je on najviše i privukao da kupim piratski disk...

Ispalo je da nije sranje kako sam očekivao, ali mi se i dalje nije dopao, ono meeh... Onda ga nisam slušao jedno 7-8-9 mjeseci, a onda me oduvao.

 

I sad mislim da je jedan od recimo 3 najbolja u novom periodu (npr. Dante je realno bolji), ali mi je nekako najdraži.

 

Isto tako mi je i Nation sasvim dobar, iako je masovno popljuvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je neko kačio verziju sa Death obradom

 

http://www.mediaboom.org/403657-sepultura-the-mediator-between-the-head-and-hands-must-be-the-heart-2013-limited-edition.html

 

Tracklist:

1. Trauma Of War (3:45)

2. The Vatican (6:33)

3. Impending Doom (4:15)

4. Manipulation Of Tragedy (4:16)

5. Tsunami (5:10)

6. The Bliss Of Ignorants (4:51)

7. Grief (5:34)

8. The Age Of The Atheist (4:19)

9. Obsessed (3:53)

Bonus tracks:

10. Da Lama Ao Caos (Chico Science & Nação Zumbi cover) (25:02)

11. Zombie Ritual (Death Cover) 4:45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...