Jump to content

Titan Quest


voodoo_

Recommended Posts

Novi "rpg" (rpg je isto ko i Diablo, to jest nije jer samo ideš i mlatiš icon_smile.gif ), 1 DVD zauzima.

 

Preporučljivo je odmah po instalaciji igre instalirati i patch 1.08 (a potom skinuti 1.08 krek ODAVDE) jer osnovna verzija baguje dozlaboga i ima ozbiljne probleme sa curenjem memorije.

I još nešto, ukoliko vam tokom igranja zaglavljuje komp ili izbacuje na desktop, pokušajte nešto od sledećeg (ako neće jedno, idite na sledeće itd.):

 

1) Ugasite sve aktivne pozadinske programe (download, antivirus itd)

2) Namestite "forceSingleProcessorMode" na "true" i "ambientFrequency" na "medium" ili "low" u "My Documents\My Games\Titan Quest\Settings\options.txt" fajlu

3) Igrajte u Windows 98 Compatibility modu

4) Iskljucite akceleraciju zvuka (start > run > dxdiag > sound > "Hardware Sound Acceleration Level")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo, ja sam igrao nekih sat vremena i nije se nista desilo (da kucnem u drvo) a cuo sam da je preterano bagovita igra.

Btw, svidja mi se jer sam bio zaludjen svojevremeno Diablom, a ovde je slicnost vise nego ocigledna.

Jedino sto mi je smor je sto ne mogu da ispaljujem madjije na desni klik ali mozda moze negde da se podesi, nisam se previse ni baktao sada.

Za prvih sat vremena igra je super, posebno mi se svidjaju pecine kako su uradjene (barem ova jedna u kojoj sam bio).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

sto se tice diablo wannabe igara ova mi je jedna od najvecih shitova posle rainbow color govneta aka Sacred... igro sam koji sa i sve je isto... cak i istije nego u ostalim hack & slash-evima... i previse svetlo... +ugao kamere mi je ogavan... nista ne vidim... pogotovo odvratno kad zmes luk i strelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diablo je bio zakon za ono vreme kad sam ga igrao. Dakle, kada sam te davne 95.. 97.. kad god bese jebem li ga igrao. Vec za dvojku sam bio previse mator cini mi se. A Titan Quest.. sta reci.. sigurno najbolji klon svih vremena ali to jednostavno nije dovoljno da bi i bio sjajna igra. Naime, za svoj zanr zaista retko da ima mana (sem bagova) ali je problem u tome sto je sam zanr zaglupljujuci i smara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne znam, ja igram sad Immotal Throne i mislim da sam se navuko. Aj ja nego i devojka se navukla :)ahhhaha. Mislim da je cak bolji od diabla 2.ke(kec je neponovljiv), da se ne lazemo. A nece preci diabla samo zato sto su pokrali sve od diabla ... I cuo sam da nema two handed swordovi i sekire, to me jebe samo , sve ostalo je izgleda navlakusha ! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Игрица је одлична и тешко да има квестова ''иди купи пери хлеб, добијеш два цветића''.

 

Не видим какве везе ова игрица, која мене више подсећа на Обливион, има везе с Diablom...? Свашта. Елем, Диабло после неког времена изузетно замара и захтева превише времена, што то и није случај с игрицом Sacred која је по мени, била и остала једина успешна копија Диабла...мада, не видим ни потребу да се по једној игрици рангирају остале јер би у том случају сви требало да пљују игрице које су настале након супер Марија...свашта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrica podseća na Diabla po više stvari, nisam došao do kraja al evo par na brzinu koje sam ja primetio: prvi grad travnat sa malo drveća, drugi pustinja treći džungla (dotle sam stigao). Waypointi na isti način kao kod Diabla, u drugom gradu bube i crvi, skupljaš delove štapa... U trećem gradu nalaziš čak i Jade figurine kao side quest. Imaš ograničenja za prodaju stvari po zlatu u svakom gradu. Skupljaš nešto slično runama koje ubacuješ u stvari. Imaš teleport do grada =)

 

E stao mi mozak, malo sam pio večeras al inače sam video gomilu "pokradenih" stvari. Da me ne shvatite pogrešno, nemam ja ništa protiv toga. Moje mišljenje je da je iz Diabla pokupljeno sve najbolje. Igrica mi je bolja od Sacreda. Mene je Sacred smarao, bio je prilično monoton dok me ova više drži mogu vam reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Diablo je vec sranje ukliko budu izlazili i delovi 3...4...5...6...itd.

 

Lichno, Diablo vs Titan Quest = Titan Quest. U pozadini pesma "In your Face" by [CoB Die now.

 

To samo moze da uspe igrici kao shto je Final Fantasy XD :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Diablo ipak bolji od Titan Quest-a. Sećam se kako sam naložen bio i kako se masovno pičio Diablo kad je izašao. Igrica se još uvek igra punom parom. A inače ih je glupo upoređivati jer je Titan Quest izašao 7 godina kasnije. Svaka čast Blizzardu, još se nisam nijednom razočarao u njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...