Jump to content

Labyrinth


Elderane

Recommended Posts

sa njihovog foruma, od pre par meseci:

 

..since 2002 we deceided to follow to a new direction........something more near to our tastes and feelings.....................today , at the end of this 2006 I can say that WE ARE NOT A POWER METAL BAND.....WE ARE JUST A HEAVY METAL BAND....

HAVE A GOOD 2007 GUYS.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au brate, sad sam gledao spot za Lost i ono - koji im je kurac :confused:

 

-"Spot" je uzasan. Ako vec izdavacka kuca ne da pare, mogli su sami bolji spot da iskesiraju...

 

-Jebes power metal sa pevacem koji svira bass, a pritom je celav...

 

-U onom spotu izgledaju ko da ih je sramota(a i treba da ih bude)

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=q3OSnG2CmZk

 

Vision Divine supremacy :rockdevil::lol:

 

Dovedite ove dok se ne osisaju i ne ubace growl vokale :D

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Negooo, da ne zna neko kojim slucajem moze li se negde skinuti Sons of Thunder, ali neobjavljena verzija sa Neil Kernon-om kao producentom? Odavno o tome razmisljam, a nigde naci album. Pretpostavljam da zvuci 12 miliona puta bolje.

 

Bilo je neke price o tome na Neil Kernonovom forumu i mislim da do toga ne moze da se dodje. Mada Neil je ostavio svoj icq ili msn u profilu pa mozes da ga iscimas. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je neke price o tome na Neil Kernonovom forumu i mislim da do toga ne moze da se dodje. Mada Neil je ostavio svoj icq ili msn u profilu pa mozes da ga iscimas. :bigblue:

Pricao je deda Lazar da je toga bilo dok je ziveo u Americi, tj. da su neki ljudi to slusali tamo... Mora negde postojati majku mu...

 

Haha, sumnjam da Neil to salje po zahtevu od svakoga ko mu isti posalje. Valjda bi to jednostavno uploadovao negde pod laznim nickom i ostavio link na kakvom Labyrinth forumu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Konačno sam se dokopao nekog Labyrinth-ovog live snimka :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: !!! Reč je o DVD izdanju sa koncerta iz Tokija (2004)! Upravo sam ga skinuo, pogledao sam samo na preskoke, kvalitet slika/zvuk je odličan, samo me buni jedna stvar... čitav DVD traje samo 51 minut :confused: ! Jel gledao još neko ovaj cert, čudno mi da traje samo toliko (mada ne verujem da je kraćen ovde ili šta god, imam i odjavnu špicu :zuba: )... ipak je to samo njihov koncert, jbg, očekivao sam bar malo jače od sat vremena svirke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno sam se dokopao nekog Labyrinth-ovog live snimka :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: !!! Reč je o DVD izdanju sa koncerta iz Tokija (2004)! Upravo sam ga skinuo, pogledao sam samo na preskoke, kvalitet slika/zvuk je odličan, samo me buni jedna stvar... čitav DVD traje samo 51 minut :confused: ! Jel gledao još neko ovaj cert, čudno mi da traje samo toliko (mada ne verujem da je kraćen ovde ili šta god, imam i odjavnu špicu :zuba: )... ipak je to samo njihov koncert, jbg, očekivao sam bar malo jače od sat vremena svirke...

 

 

Skinuo sam i ja taj cert haha...

nisam neki powerash,ali sam ipak skinuo.Jeste kratak koncert ali je zadovoljavajuci zvuk ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... još nisam pogledao... jbg, učenje... al videh par klipova na youtube-u (tako sam i saznao da postoji DVD) i tu su zvučali odlično baš... Ne znam, pogledaću.

 

U svakom slučaju, ako te je ovo razočaralo, nemoj da gledaš na youtube-u klip sa nekog koncerta gde Tiranti peva+svira bas... da vidiš tek tu raspad! Prepuno falševa, ne liči ni na šta... sramota. Nadam se da se ovim DVD-om kojim sam skinuo neću razočarati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam taj DVD, ali sam se prilično razočarao u svoj opmiljeni power bend ... na mnogo mesta su se nekako prosto raspali, snimak je sve u svemu OK, mada sam kao što rekoh malko razočaran njihovim live nastupom i posebno lošim pevanjem meni veoma dragog pevača

 

 

Ima istine cika Zoki ! :pivopije:

Takodje sam primetio nekorektnosti vokala i pomalo mi je plastican zvuk na trenutke,toga nema na albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...