Jump to content

Labyrinth


Elderane

Recommended Posts

  • 1 month later...

нашо сам нешто много лепо на оном руском торенту :D

 

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1625899

 

Labyrinth - Live In Tokyo[2004. DVD5]

 

бонус двд за Freeman албум (''The Italian version of the album contained the exclusive bonus DVD with a Tokyo show (Banzai Tour 2004)'')

 

Да вас не завара ова сет-листа на страници, то је сет-листа Freeman-а, наравно. Свирају углавном ствари са тада (2004) актуелног Labyrinth албума, ал на пар класика (Moonlight, Chapter 1, Piece of Time) сам се тотално распекмезио :rockdevil:

Edited by Prisoner of Dreams

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

"Labyrinth are ready to enter the studios again, and this time it will be a special occasion to celebrate, as the original line up is finally back together! After a long time, Olaf, Andrea and Roberto are working again together to the new album, and will soon enter the studios to record the long awaited "Return To Heaven Denied Part II", follower of the acclaimed album which made their name be one of the most well known ones into Power Metal scene. You wanted it, you asked for it, you waited for it. Now you will have it.

 

We are ready to return to the heaven denied..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иако су ми ок и последњи албуми, ипак су се они стилски одаљили од те ере, не знам да ли баш можемо да очекујемо албум у истом фазону. То је мач са две оштрице, што се каже, какав год албум издали, биће полемике да ли им је то баш требало. Ипак је тај албум ванвременско остварење. Тешко је поновити ту форму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je u prevodu "ispušili smo najstrašnije sa poslednjih par albuma, sad ćemo probati da se vratimo tamo gde smo bili najjači pa bar na osnovu imena albuma da uzmemo koju kintu". Ne očekujem ništa.

I ja kontam da je to realnija opcija, nego da to bude vrhunski album, ali svako zasluzuje sansu, pogotovo sto Labyrinth poslednji albumi zaista uopste nisu losi... Jeste da ne lice na Return, odavno nema tog duha, ali opet, dobri su to albumi. Videcemo, meni drago da je vest izletela, vec sam se pitao postoje li ovi jos uvek uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu do jaja! Obradovah se sad jako! Iskreno, potrudiću se da ne očekujem ništa od albuma da se ne bih razočarao ako eventualno naprave to što predviđate, ali mi je svakako drago da je stara ekipa ponovo tu. Iako mi se sviđaju i poslednji albumi i to poprilično (bez 6DTN kog sam posle x slušanja tek malo "svario" ali i dalje mi nije ništa spec.), mnogo im je više ležalo nešto kao RTHD ili Sons of Thunder i baš mi je drago da se vraćaju tome. Slažem se da je malo preambiciozno dati albumu ime "Return to Heaven Denied II", ali dobro... njihova stvar. Videćemo šta će biti od svega toga.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nijedna skorašnja "II"-jka (u nekim slučajevima "III"-jka gde je "II"-jka bila legendarna :D) nije bila u rangu "I" a imali smo u skorije vreme da čujemo par takvih. Samo komercijalne fore... ali dajmo šansu albumu. Dobri su Labyrinth... (e sad još da izađe i Images and Words II...:P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene su albumi sa II ili III oznaka obično oznaka da bend pokušava da exploatiše svoje najbolje delo, i po pravilu ne vrede ni po qrca :)

A Keeper of the seven keys II? :P Šalim se, naravno, u slučaju Helloween-a bi se to odnosilo na pt.3 mada ni on nije loš ali jeste eksploatisanje imena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

sto se tice stila, to je to, uboli su.

 

samo ne znam dal su pesme toliko dobre.

 

prva mi se bas ne dopada, i preduga je, ali ima bisera.

 

sailors of time mi deluje kao hit i jos bar, a painting on the wall ima smeka kao dobre mid tempo pesme sa prvog, night of dreams i RTHD.

 

i balada je isto jaka. mada nema absolutnih hitova poput moonlight, thunder, lady lost in time, ali deluje kao prilicno solidan album nakon dva slusanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...