Jump to content

Gorguts


Џрк

Recommended Posts

smeta mi produkcija, fali ostrina, nekako kao da su instrumenti u pozadini, dosta je atmosfericno, vise volim da je gruv i da bije, jedino me rif na prvoj pesmi udara i maltretira, fali mi zajebancije i izdrkacije sa harmonicima i skrecevi na gitari... to je prvo slusanje, mozda se nesto vremenom otkrije... mozda ne mogu da se naviknem na ovaj deathspell omega fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, rifova ima u tom fazonu dosta, pogotovo poslednje tri pesme, koje su mi malo dosadne

 

colored sands pesma je isto dobra, sa prvom pesmom najbolje na albumu

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje da sviraju jedno isto 50 godina

 

samo mi jedno nije jasno, kakvi su ovde zanrovi natrpani? verovatno ni sam ne znas posto si odvalio tesku glupost jer ovo je mnogo komplikovano za tebe pa ne mozes da to objasnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa baš zato , ovde mnogo filozofiraju , smaraju ....

 

a možda je prosto u pitanju malo komplikovanija materija za koju ti, da bi je svario, treba malo više od jednog preslušavanja u staroj dobroj internet tradiciji?

 

ovo je Gorguts jebeni, ne tamo neko anonimno smeće, normalno da nećeš sve pohvatati posle pola sata preletanja preko pesama. slušajte i varite, čemu žurba

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni uopste ne fali ostrine u produkciji. totalno mi je do jaja. produkcija je bas kako sam mislio da ce da bude, posto znam vec kako colin radi.

 

zvuci kao bilo sta da on radi, samo bas bubanj ima ostrinu koju mora da ima za gorguts, sve ostalo je bas po njeogovom fazonu.

 

ja sam jedva uspeo album na poslu konkretno da preslusam, ali mi je do sad do jaja.

 

bas kako sam ocekivao, rekao sam luc da nece da se ponavlja, cuje se da je gorguts, cuje se dosta uticaj colina i kevina, i sve je kako treba. mislim da je bas super sto je njih uveo u pricu, jer su oni mladji i imaju tu mladu neku energiju koja doprinosi albumu da ne zvuci kao svi ostali gorguts albumi. cuje se entuzijazam. ljudi koji su odrasli na gorgutsu a inace imaju svoje bendove koji rade muziku u slicnoh sveri, nije stvarno mogao bolje nove clanove da nadje.

 

verujem da mi biti tu negde u rangu obscura/from wisdom kad mi sve legne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooj majko, evo logujem se na yum posle 3 meseca i imam sta procitati. kaze "dosta lici na death spell omegu", a i ovaj za "nedostatak" skrejpova i harmonika je dobra provala...

koji patos :/

 

 

jebem ti srpske metalce

 

------------------

 

elem, stigla mi poruka na fon da je curnuo album, zurim sa posla da preslusam :)

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...