Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Brate necu da se svadjam oko misljenja - valjda mi je mana sto kazem sta mislim, jebem li ga....

Nisam dosao ovde da pljujem, mslm - taj band volim pa i ne mogu da ih pljujem.... Imaju super pesme - a ti, imas svoje misljenje - ok si lik postujem i tebe i sve sto kazes, cak i ako se ne slazem - postovati je jedno, ne mora da znaci da te mrzim zbog toga....jednostavno smo razliciti...

 

Nego - kada se zavrsi koncert - kako da zajebem kevu da me pusti da blejim u bg-u do jutarnjeg voza/autobusa, posto bi ona da idem sa drugovim caletom, da me on drzi na uzici, sto se meni ni najmanje ne dopada.... sta vi mislite??

 

Do jaja - Shandi!!!!

 

Ma ne svadjamo se! Ti kazes svoje misljenje, i ja to postujem, ali se ne slazem, i samo bih voleo da ne mislis da im je dupe zinulo samo zbog para... veruj mi da i svi to rade, samo je Kiss upecatljiv zbog... ma zbog toga sto je to KISS! Ma znam da si ti cool lik (cak sam to rekao i tvojoj bivsoj :D ) i meni je super da znam da neko obozava muziku Kissa, ako ne njih... I nemoj da me mrzis! :)

 

A ne znam sta da ti kazem... Rokni ili drugovog caleta ili kevu! :) Zezam se... Zajebana situacija! :) Kazi joj da ces da prespavas kod Girls got Rhythm! ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXXX    XXXX   XXXX            XXXX            XXXX

XXXX    XXXX   XXXX          XXXX            XXXX

XXXX   XXXX    XXXX        XXXX            XXXX

XXXX XXXX      XXXX      XXXX            XXXX

XXXXXXXX       XXXX   XXXXXXXXXX XXXXXXXXXX

XXXX XXXX      XXXX           XXXX            XXXX

XXXX  XXXX     XXXX        XXXX             XXXX

XXXX    XXXX   XXXX     XXXX             XXXX

XXXX    XXXX   XXXX   XXXX             XXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg to mi i ona predlozila... mozda i bude tako do kraja, mada meni neprijatno, a o5 nz ni to da li ce me pustiti...a koji paranoid od zene....

 

Jooooj sta cu sad s tim nerviram se, necu da me lik kontrolise, skenjace mi sve najstrasnije, jos moram da mu dam kintu, jos i ne pricam s tim likom, posto je ...... a dodjavola stvarno nz sta da radim....mozda se predomisli kada skontam da idem s drustvom jbg nz :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au :( :( :(

Jebote...ovo mi se ne swidja nikako...

E..Ma samo da ix widim,to mi je zhiwotna zhelja,i mogu da umrem odmax!!!

Netju zhaliti ni sekund...

A shto se tiche predjashnje rasprawe...

jbg WS,ne mozhesh ni tako razmishljati...Onda se po twojoj prichi u tebi bore dobro i zlo,a oba su sastawni deo jedne stwari. Ne ide to...Slazhem se sa drugom kassa,jer i ja wolim KISS u kompletu,ma kakwa institucija to bila,ili bilo shta drugo. Jednostawno to je KISS...

I,po meni,njihowe pesme su uwek bile primerene dobu tj. wremenu u kojem su se oni nalazili...kao shto wolim Alive! i Alive 2,tako isto volim i Asylum,Dressed to kill,Hotter than hell,Creatures of the night,

Lick it up,Revenge,Psycho circus...Dynasty je jedan odraz njihiwog dotadashnjeg rada,a I was made je samo pesma...kao i swaka druga...Nisu oni kriwi shto su se u tom wremenu pojawili novi pravci...KISS Disco...ma daj...

To shto je Gene alaw na pare,to je druga stwar...Chowek jednostawno ima smisla za biznis...Da ga je smorio KISS,odawno bi ga napustio...Nego nije...ejjjjjjjjjj bre!

Pa koji bend josh na swetu ima chetkicu za zube sa logom benda? Da ne pominjem ostale stwari...Ili oni imaju pare,ili niko na swetu nema!Glawu dajem da ix drzhi entuzijazam pred swaku nowu swirq!

Ko ih ne voli,neka ih ne slusha,i ne gleda...Niko nije prisiljen na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko ce ti peva Beth? Imas srece sto sviraju Black Diamond! Lepo kaze Power Slave, I Stole Your Love je primarna pesma... Dao bih 3 pesme za nju... :) i jos dve! :) A Forever i Psyho Circus? Jebi ga, sta da radimo sad... Inace SetLista je MAMA!!! :rockdevil: E da, krivo mi za Makin' Love i Got to Choose...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nikad Paul nije pevao Beth... Beth uvek peva Piter, to je njegova pesma, na koncertima posvecuje pesmu svojoj kevi, i curama deli plave ruze... Takodje, nema zive pratnje, nego se pusti pratnja na klaviru, a Piter peva... Jedino su je svirali na MTV Unplugged! Ne kazem da ne bih voleo, ali bez Pitera, to nije to... Zato kazem za Black Diamond, Piter je super peva, ali ni Eric nije ni malo los!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ne mozhe niko drugi osim Peter Cris-a da je pewa... Mislim,ali nisam siguran,da je Eric Singer jednom pewao...

No,set lista iz Melburna je stwarno super,ali jedina stwar koja me pomalo nerwira je Shandi...Pa dajte ljudi,ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Singer nije ni jednom pevao... Niko nikad nije pevao Beth osim Pitera! I ja je ubih objasnjavajuci zasto niko nije pevao, niti ce da peva, a NoBody o5... Brate, odgledaj Kissology ili bilo koji koncert sa Piterom i s'vatices (da, ne napadam te, samo te usmeravam, nemoj se ljutis :) )!

 

A nema druge setliste, tek veceras sviraju, pa ce vidimo sta ce da sviraju! :D

 

I sto se bunite za Shandi... Brate, cure je vole ako mi ne, moramo da imamo obzira! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiss vec odsvirali tri koncerta na ovoj turneji, inache nashao sam setlistu nema nikakave izmene apsolutno je ista a evo linkova za butleg sa ove turneje.

 

 

http://www.mediafire.com/?xjzl5p9onne

 

http://www.mediafire.com/?vtxmwji2nw0

 

 

Trenutno skidam tako da ne znam kakav je zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...