Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Kakav sam fan?! Pa najveci!!! :rockdevil: Kiss je imao 3 bubnjara! Prvi Piter od '74 do '80! Napustio je svojevoljno bend, dosao Eric Carr i umro '91 (mnogo mi ga zao, bio je najbolji), dosao Singer '92... Zbog Reuniona napustio je '96, dosao Piter, bio do 2003 ili 04... napustio (ne'am pojma zbog cega, neka komplikacija oko ugovora), dosao Singer ponovo i tu je gde je sad! :) I koji ce mi kurac Wiki kad sam mnogo pametan! :) Aha?! A kakav sam sad fan?! :D

 

 

 

A Beth sa Eric Carrom... Ko zna sta je to bilo, ali ga nema niti na jednom albumu niti na koncertu! I to je neka kompilacija Smashes, bla bla bla... Samo je l' to verzija u studiu?

 

 

Evo, omah cu da ti kazem! To je studijska verzija, a ja sam rekao da nikad niko nije pevao Beth uzivo! I?! Ko je sad najveci fan, BRE?! :)

Edited by KaSSa

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Ko je sad najveci fan, BRE?! :)...

 

Kamba, naravno. Bio covek na nekoliko turneja i pitaj Boga koliko koncerata po Americi i Kanadi izmedju '74 i '79. Clan Kiss Army (one 'prave' od starta). Nego, Kiss re raspao tam negde osamdesete, ne znam o cemu vi to. Kakav bre Eric Carr. Kakav Bruce, Singer, Vinnie, ovaj onaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, je l' sam ja kriv sto sam rodjen '89?! :) Brate, Kiss se nikad nije raspao, niti ce... Kiss ce uvek biti Kiss bez obzira ko bio u bendu! I kako bre "kakav Eric Carr i Bruce i Singer"?! Mislis da ja ne bih voleo da su jos tu Ace i Piter?! Ali ne znam na osnovu cega potcenjujes ove druge? Sad treba da budem zadrt, pa da slusam Maidene samo sa Dianom, Helloween samo sa Kaiom, Judase samo sa Halfordom...? Mislim, daj...!! :confused:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav sam fan?! Pa najveci!!! :rockdevil: Kiss je imao 3 bubnjara! Prvi Piter od '74 do '80! Napustio je svojevoljno bend, dosao Eric Carr i umro '91 (mnogo mi ga zao, bio je najbolji), dosao Singer '92... Zbog Reuniona napustio je '96, dosao Piter, bio do 2003 ili 04... napustio (ne'am pojma zbog cega, neka komplikacija oko ugovora), dosao Singer ponovo i tu je gde je sad! :) I koji ce mi kurac Wiki kad sam mnogo pametan! :) Aha?! A kakav sam sad fan?! :D

 

 

 

A Beth sa Eric Carrom... Ko zna sta je to bilo, ali ga nema niti na jednom albumu niti na koncertu! I to je neka kompilacija Smashes, bla bla bla... Samo je l' to verzija u studiu?

 

 

Evo, omah cu da ti kazem! To je studijska verzija, a ja sam rekao da nikad niko nije pevao Beth uzivo! I?! Ko je sad najveci fan, BRE?! :)

 

Ne,ti si rekao(bar na ovoj strani) da nikad niko nije pevao Beth,bez specifikacije,a kad sam pomenuo Carr-a,rekao si "ne"...tako da,nisi ti nikakav fan :twisted: .

Ja sam prvo cuo Ericovu verziju,pa onda Peterovu,jer mi je prvi Kiss disk bila neka cudna kompilacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce se snimao KISSER (the hottest band in the land) na tv metropolisu i bili su super i bicena tvu i ja volim kisser i ko ne zna ko je kisser nek pogleda ovde! http://www.myspace.com/kisserbia

p.s. kao djeneral kiss armije cu vam uskoro reci nesto lepo al ne jos do se ne potvrdi... :D

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaa!!! Swaka chast tim ljudima,diwim im se,ali za mene,ja sam sebi najwetji fan :) i nikome se ne klanjam.

Ali imam jednu nowost za nasheg druga KaSSa...Owaj...Shto se tiche Beth...

Jednog dana Peter je doshao i predlozhio pesmu za bend koju je nazvao "Beck". Gene ga je pitao " O kome se radi u toj pesmi? O Jeff Beck-u"? lol A Piter kazhe "Ne,wetj o Becky" ( ili kako se wetj pishe to ime ),I onda su je preimenovali,i postala je Beth,da ljudi ne bi pomislili swashta... I mislim da to nema weze sa njegowom kewom...wetj,logichno - dewojkom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...