Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Ae ukljucimo malo mozak..... parlamentarni izbori 11. maja.....

Srbi stoka - zapalili ambasadu par meseci ranije.... tenzije u drzavi - apsolutna NAKLONJENOST prema svemu americkom...

Da ne kazem da su svi (80%) svih sto prave sranja seljaci pa ce dodati i da je kiss sekta ili ogranak satanisticke crkve...

Sasvim moguce da nas zaobidju...samo - pupu ne dogodilo se....

Nadajmo se najboljem :\

 

Told u so.... pizdu materinu...:(

Cak sam pogodio i razlog i dalji tok rasprave....a bilo je tesko u pm....

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert benda Kiss, zakazan za 15. maj na stadionu Tašmajdan, otkazan je zbog političke i bezbednosne situacije u Srbiji, saopštili su organizatori "Lupa promotions".

 

Kiss nisu prvi koji su otkazali koncert u Beogradu zbog nestabilne situacije, a dodatni faktor bila je i činjenica da je gostovanje bilo predviđeno za četiri dana nakon održavanja lokalnih, pokrajinskih i parlamentarnih izbora u Srbiji.

 

"Bend izražava žaljenje zbog otkazivanja, ali uslovi im nisu dali mnogo izbora. Nadaju se da će uspeti drugom prilikom da dođu kod nas" saopšteno je iz "Lupe".

 

Pretprodaja karata za koncert na Tašmajdanu počela je 10. februara, a do sada je oko 3.500 obožavatelja grupe kupilo ulaznice. Povraćaj novca može se obaviti na prodajnim mestima gde su karte kupljene od ponedeljka, 7. aprila.

 

Fanovi grupe koji ne žele da odustanu od slušanja Kissa u maju mogu da ih vide u Sofiji, gde će nastupiti 16. maja.

 

Ostali koncerti u organizaciji "Lupa promotions" - Mark Nofler, Leni Kravic i Queen i Pol Rodžers - održaće se po planu, ukoliko ne bude došlo do žestokog pogoršanja političke situacije u zemlji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, Sofija! Ali cuo sam, posto su u evropskoj uniji, da su vize skupe! Mamu im... Kao sto rekoh, predjite na onu temu za Bugarsku! Da se sto bolje organizujemo!

 

... i napravicemo jednu veeeeeliku zastavu Srbije na kojoj ce pisati KISS Army Serbia, i oni ce da se oduseve i pokajace se zbog otkazivanja (boli ih kurac :) )!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, da su vize skupe?! Cujes li ti sebe, svaka schengen viza je 35 evara. Sto je verovatno skuplje pre nego sto je Bulgarija potpisala Schengen....

P.S. Schengen vize i clanstvo neke zemlje u EU nemaju bas puno dodirnih tacaka, Bugarska je eto od 2004. clanica EU ali je tek usla u Schengen zonu sada ove nove godine.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zapravo jebemi se... neci ni da idem...

 

 

 

Takodjer...zapravo mozda bih i ishao da ne skupljam pare za Mejdene u Bukureshtu, a naravno zna se koji mi je omiljeni bend... jbg kao shto rekoh pomirio sam se sa chinjenicom da Kiss necu ni videti live, ispali su pichke i razocharali su me...to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...