Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

 

SECURITY CONCERNS FORCE KISS CANCELLATION

BELGRADE, SERBIA SHOW

 

04/13/2008 KISSONLINE.com WITH DEEP REGRET, KISS CANCELS BELGRADE SHOW

 

We regret that due to security concerns relayed by US government intelligence and the unwillingness of our tour insurance policy to cover our concert, we have been left with no choice but to cancel our show in Belgrade. Because of our excitement at returning to play for our many Serbian fans, we all share in the same disappointment and it is our hope to return soon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je ljudi samo serete?

Ja da sam na njihovom mestu posle onoga shto im se desilo '97 ne bih prishao ni blizu Srbiji,a oni su Terra-nostri sami ponudili da dodju i odrzhe koncert!

Sad jbg shto su otkazali,ali ni njima nije svejedno kada je sranje u drzhavi u kojoj su vec imali problema.

 

Meni je bash zhao zbog otkazivanja jer sam hteo da idem a i jedan su mi od omiljenih (rock) bendova,ali njih ne krivim uopshte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=3...mp;sectionId=41

 

Po ovome drugacija je pozadina otkazivanja :)

 

A joj....koliki idiot treba covek da bude da poveruje u TO....Glupi novinari - iskrivili su sami svoj posao, stalno nesto ceprkaju - da bi nama dobavili informacije - a sada kada ne smeju da napisu zasto nece da dodju - onda pisu gluposti da povecaju prodaju jbnih novina... to je prilicno zalosno, s obzirom da znamo koliko je interesovanje....

Takodje sto je rekao neko na temi samog koncerta - novinari ne mogu da dodju do tih informacija, zato sto se prodaju karte na GOOOMILU mesta..... I niko im nece da ti informacije o prodaji na svakom od tih mesta - zato sto je to poverljivo, i u interesu organizatora je da se ne zna - do posle koncerta, a mozda ni tada xD.... Ne verujem cak ni da je samo Bilet, ili samo Eventim prodao po 500 karata...jednostavno - gluposto - posebno kada se zna koliko ljudi zeli da ide na taj cert...al' ae sada...

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je ljudi samo serete?

Ja da sam na njihovom mestu posle onoga shto im se desilo '97 ne bih prishao ni blizu Srbiji,a oni su Terra-nostri sami ponudili da dodju i odrzhe koncert!

Sad jbg shto su otkazali,ali ni njima nije svejedno kada je sranje u drzhavi u kojoj su vec imali problema.

 

Meni je bash zhao zbog otkazivanja jer sam hteo da idem a i jedan su mi od omiljenih (rock) bendova,ali njih ne krivim uopshte.

 

 

Ako mislis na onaj izmisljeni aerodrom incident... moj cale je pilot na aerodromu, stric mi je u to vreme bio sef obezbedjenja ili tako nesto... tako da se to nije desilo. Ja sam za to prvi put cuo kada je onom liku izasla knjiga pa to nasrao...

 

A to da je prodato malo karata.... very probably... Ja znam svega mozda MAXIMUM 10 ljudi koji su kupili kartu.... Ali to je maximum maximuma cak i sa nagadjanjem ko je kupio kartu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na onaj izmisljeni aerodrom incident... moj cale je pilot na aerodromu, stric mi je u to vreme bio sef obezbedjenja ili tako nesto... tako da se to nije desilo. Ja sam za to prvi put cuo kada je onom liku izasla knjiga pa to nasrao...

 

 

Jbg shto bi izmishljali tako neshto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na onaj izmisljeni aerodrom incident... moj cale je pilot na aerodromu, stric mi je u to vreme bio sef obezbedjenja ili tako nesto... tako da se to nije desilo. Ja sam za to prvi put cuo kada je onom liku izasla knjiga pa to nasrao...

 

A to da je prodato malo karata.... very probably... Ja znam svega mozda MAXIMUM 10 ljudi koji su kupili kartu.... Ali to je maximum maximuma cak i sa nagadjanjem ko je kupio kartu

 

Pa daaaaaaaaaa.... kako se ranije nisam setiooooooo!!! Da je Arkan nekog ucenio, prvo bi dosao kod tvog tate na raport..... pa daaaaaaaaaaaaa.......joj kako sam samo gluuup...a posto tvo tata ne zna - pff - nije se ni dogodilo...e moje neznalice - svi vi ste bezveze - vidite sta covek kaze.... pa naraaavno.... JA KOJI ZIVIM U RUPI OD SREMSKE MITROVICE ZNAM BAR 10 LJUDI U MITROVIVI KOJI SU TREBALI DA IDU NA TAJ CERT!!!!!

 

A za bg da ne pricam......

 

 

Cak i da se nije desilo sve to sa Arkanom - u zemlju u kojoj vlada ovakvo stanje - ni ja ne bih dosao - realno.... pogledaj samo koliko je vec otkazano zbog razlicitih razloga...dajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem da je neki covek pilot na aerodromu :) Piloti obicno rade za odredjenu avio kompaniju... :)

 

Bre prica iz knjige Majkla Frensisa nije izmisljena (pominje do detalja cak i Cecu i ostale relevatne faktore tog vremena), u prilog tome govori i potvrda od clanova benda KISS za razloge otkazivanja! Plus sto nasi novinari nisu znali nista o tome, bese u blicu ili novostima tako pisalo... e ovi iz press-a su to iskopali ali za karte vec niko ne moze da zna dal' lazu ili ne, nije ni bitno sada. Licno verujem da za 30 i kusur god karijere ne zele da dva puta prolaze kroz isto potencijalno sranje i traumu.... jebe se njima sto arkana vise nema sto je srbija postala "demokratska zemlja" ili sta vec kada cuju cepamo se kao brod od papira... svake 2 godine drzava se smanjuje a rat na pomolu :) Sta im bre to treba, pa makar svirali za 5 miliona $... preziveli ljudi tolike droge, opijanja i ostala prateca desavanja RNR zivota sta im treba da ih neko rokne u nekoj tamo Srbiji.. :)

Sasvim logicno posmatranje stvari iz njihovog ugla.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daaaaaaaaaa.... kako se ranije nisam setiooooooo!!! Da je Arkan nekog ucenio, prvo bi dosao kod tvog tate na raport..... pa daaaaaaaaaaaaa.......joj kako sam samo gluuup...a posto tvo tata ne zna - pff - nije se ni dogodilo...e moje neznalice - svi vi ste bezveze - vidite sta covek kaze.... pa naraaavno.... JA KOJI ZIVIM U RUPI OD SREMSKE MITROVICE ZNAM BAR 10 LJUDI U MITROVIVI KOJI SU TREBALI DA IDU NA TAJ CERT!!!!!

 

A za bg da ne pricam......

 

 

Cak i da se nije desilo sve to sa Arkanom - u zemlju u kojoj vlada ovakvo stanje - ni ja ne bih dosao - realno.... pogledaj samo koliko je vec otkazano zbog razlicitih razloga...dajte...

 

mali... :evotigana: aj fino da pricamo...

 

ako je neko vec sef obezbedjenja... onda VERUJ MI, sve zna... A i da ne sazna odma ( sto je impossible ) saznao bi u roku od par dana ( ma sati )... Evo aj da napravimo eksperiment... Idi prebi nekoga iz tvoje skole i vidi dal ce ljudi to saznati i kolko ce im trebati...

 

Ma necu da se svadjam uopste... meni taj Arkan uopste nije drag, ali eto...

 

Dobro svaka cast sto znas desetoro iz SM koji bi da idu i koji su KUPILI karte... ja znam GOMILU rockera i metalaca i prikrivenih rockera ( fenseri ) i samo par njih je KUPILO kartu... Zajeb je bio organizovati ovde cert kada ce vec biti u blizini, tako da nam nece doci ljudi iz susedstva 100%... kao sto su dokazali neki iz Whitesnake topica... pre bi isli u Sofiju na Snake nego u Osijek iako je u Osijeku jeftinije... i kolko znam ne treba viza

 

J0N B0N J0\/1 => pa sem ako nisi degen, a nadam se da nisi, mislim da znas za koju aero kompaniju leti i na kom aerodromu... VERY EASY ZA POGODITI.. evo da cu ti clue... Aerodrom Nikola Tesla u Surcinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Mislim da se ne kaze aero kompanija, vec avio :) Aero je od aerodrom a piloti rade iskljucivo za avio kompanije :)

Ali kapiram sada da si ti u stvari hteo da prikrijes o kojoj avio kompaniji je rec... pa si napisao da ti je cale u to vreme radio kao pilot na aerodromu...

 

Nego, znaci po tome to je izmisljena prica, sto je Majkl Frensis opisao dogadjaj do detalja u svojoj knjizi?! Cek, tvoj cale vozi Boinga za JAT, to je sve OK, ali kako mislis da bi on mogao da ima info za neciji tamo private jet i VIP izlaz na aerodrom?! To ne znaju ni ovi sto rade u kontroli letenja, tako da ti i nije neki argument, da ne kazem da nema ama bas nikakvu tezinu da ospori pricu o arkanu. A stric sef obezbedjenja?! Pa jesi li uopste citao gde se sve to desilo, dok ih je arkan vozio svojim dzipom po mrklom mraku u nekim pizdicima PRE aerodroma... dakle naravno da je prica o zatvorenom aerodormu bila CISTA LAZ od strane gosn' arkana, kako bi izmanipulisao situaciju i uzeo pare od KISS blagajnika.

 

Dakle verujem da si pogresno razumeo celu pricu tj. aerodrom NIJE bio zatvoren to je bila najobicnija laz i izmisljotina kako bi zastrasio KISS i izmuzao im lovu.

 

Eto ajd sad uzdravlje i pozdravi tjalca :pivopije: (piloti rules)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, Sofija! Ali cuo sam, posto su u evropskoj uniji, da su vize skupe! Mamu im...

E,jedno je biti u Evropskoj uniji,a drugo biti u Sengenskom sporazumu (sto se tice cene viza) :da:;)

Bugari jesu u EU,al' nisu u Sengenu - tako da su vize za Bugarsku i dalje besplatne :da:

 

 

to je meni sujmjivo

Sta ti je tu sumnjivo? :blink:

 

 

To sam i ja rekao, ali onaj LazaGNR kaze da je isao sa njim na neke koncerte... Ne znam, raspitaj se... Meni izgleda OK!

Kazem i tvrdim da je Johny OK lik.

Isao sam vec sa njim,znam jos od ranije i nikad nije nekog zajeb'o - covek se uvek trudio da ispadne fer prema drugima (koliko je moguce).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo kenjaju... Znali su kakava je situacija i pre nego sto su zakazali koncert.

 

Ljudi dolaze jer ih vole i zele da ih vide/cuju, znaci oni huligani sto su razbijali ambasadu ce ostati kuci i gledati grand.

Ovo je samo dokaz da su napuhane zvezde koje boli k...c za fanove, i da sviraju samo zbog para.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo kenjaju... Znali su kakava je situacija i pre nego sto su zakazali koncert.

 

Ljudi dolaze jer ih vole i zele da ih vide/cuju, znaci oni huligani sto su razbijali ambasadu ce ostati kuci i gledati grand.

Ovo je samo dokaz da su napuhane zvezde koje boli k...c za fanove, i da sviraju samo zbog para.

 

 

Procitajte ovaj post i saznajte kako razmislja.... svaka cast matori, svaka cast... pokazao si im... svaka cast!!

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159 (pazi na izrazavanje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

J0N B0N J0\/1 => pa sem ako nisi degen, a nadam se da nisi, mislim da znas za koju aero kompaniju leti i na kom aerodromu... VERY EASY ZA POGODITI.. evo da cu ti clue... Aerodrom Nikola Tesla u Surcinu.

 

Ne mogu a da ne odgovoroim na ovo: DA LI TI IMAS BLAGE VEZE KAKVU SI GLUPOST NAPISAO??? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...