Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Eno vam i onaj War Machine (http://www.yumetal.net/forum/index.php?showuser=3591) - mislim da je i on VRLO zainteresovan za tu ideju (aiko ne svraca na ovu temu :uhoh: ) ;)

 

 

 

Covece,kakve tebi ideje padaju na pamet :bigblue:

Jebote,koncert je u maju,ova desavanja ce potrajati jos nekoliko nedelja u vr' glave (nadam se :uhoh: ),proci ce ta euforija do tada :pivopije:

 

ma svratim ja pomalo da procitam sta ljudi pisu. :bigblue:

al uglavnom ne nadjem nesto sto bi me podstaklo da prokomentarisem. :icon_ne:

u svakom slucaju, koje zainteresovan za Kiss Army Serbia neka mi se obavezno javi. posaljite mi ili na mail ili preko privatnih poruka vasu mail adresu i neki kontak, ili br. tela ili ulicu i broj. e sad zasto vam sve ovo govorim - Kiss Army Serbia je u fazi osnivanja i sto vise se ljudi javi stampacemo i majice i clanske karte. e da, posaljite mi i neku vasu sliku gde se moze lepo videti vase lice. dakle ovo je samo pocetak, a planova za buducnost ima. i moj mail je [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma... Ne znam ti ja to...Valjda netje biti frke...Pa Scorpionsi jbt,usrali se kad su bila ona shitness u Srbiji,i tjao jbt,nema shanse da vam dodjemo...A druga stvar je da im nismo platili...neku kintu kao sigurnost...Mislim,glupost u principu...Ali eto...

Uuuuuuuuuuuuu do yaya ( mudiju - shto bi rekao moj bubnjar :bigblue: ) ,znachi imatjemo kiss army!!!!!!!!!!!Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyy!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je zainteresovan za Kiss Army Serbia moze i mnei da se javi. posaljite mi ili na mail ili preko privatnih poruka vasu mail adresu i neki kontak, ili br. tela ili ulicu i broj. e sad zasto vam sve ovo govorim - Kiss Army Serbia je u fazi osnivanja i sto vise se ljudi javi stampacemo i majice i clanske karte. e da, posaljite mi i neku vasu sliku gde se moze lepo videti vase lice. dakle ovo je samo pocetak, a planova za buducnost ima. moj mail je [email protected]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svratim ja pomalo da procitam sta ljudi pisu. :bigblue:

al uglavnom ne nadjem nesto sto bi me podstaklo da prokomentarisem. :icon_ne:

u svakom slucaju, koje zainteresovan za Kiss Army Serbia neka mi se obavezno javi. posaljite mi ili na mail ili preko privatnih poruka vasu mail adresu i neki kontak, ili br. tela ili ulicu i broj. e sad zasto vam sve ovo govorim - Kiss Army Serbia je u fazi osnivanja i sto vise se ljudi javi stampacemo i majice i clanske karte. e da, posaljite mi i neku vasu sliku gde se moze lepo videti vase lice. dakle ovo je samo pocetak, a planova za buducnost ima. i moj mail je [email protected]

 

Super! Vi se organizujte, napravite KISS Army Serbia, a KISS Army Kraljevo ce vam se pridruziti! Cool! Bice to jedna veeeeelika armija! :rockdevil: I nek to bude u skorije vreme... :bigblue:

 

'ajde ono gore pa da progutamo nekako, al' ovo:

 

1961.JPG

1961_Class_3-1web.jpg

 

Brate... :):):):):):)

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xaxa ql pics..Znam za ovu prvu shto je didica postovala...Ova druga je josh bolja :mhihi:

Znachi? Idemo na aerodrom da ix chekamo???

Kiss fanowi :) ujedinite se!!!

 

E, ja sam uvek ZA!!! Brate, sve za KISS! :rockdevil:  Samo ne znam da l' cu imati vremena da se nasminkam posle...? :D  Al' doci ce verovatno ranije... IDEMO! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...