Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Auuuu jbt ne verujem :rockdevil:

Sada je stvarno dilema...biti ili ne biti... Ja za nastupe sa svojim bendom obavezno tapiram kosu,i onda lichim na Stanley-a...aj zdravo,rodjena kewa me nije prepoznala...O jeziku netju da pricham,mislim da sam zaeb'o Simmonsa :evotigana:

U jbt...Stvarno sam u dilemi sad...

Inache karte su 2100din...Bilo na vestima...koje ja naravno nisam gledao...i to je valjda B92 objavio,i bitje pushtene sutra,tj. 14. februara,u prodaju... Dzabe stvarno...Da ne pominjem ewre koje tju poneti za kupovinu suvenira...Sve shto mi padne pod ruku...na ruku xexe,pravo u dzep :bigblue:

A shto se tiche tog shminkanja,u poslednjix par turneja praktikuju to,samo zaista nisam ochekivao da tje neshto slichno uraditi ovde...Chist dokaz za to je Alive IV symphony,gde je ceo simfonijski orkestar bio nashminkan :zeleni: Stvarno je smeshno bilo videti matorog lika koji duwa u onaj instrument sa namrgodjenom facom pod maskom Ace-a xexexexe...Prijatno sam iznenadjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam baš...

Meni sigurno neće biti do toga. Ali dobro, vi u prvim redovima se šminkajte, ja sam skroman i biću negde malo više pozadi, tako da nas tamo neće biti ofarbanih.

Hahaha,ti bas ne volis to,a? :);)

Mislim,nisam ni ja neki fan toga (nezgodno posle dodje kad ti se to razmrlja po faci),al' ko voli nek' izvoli :bigblue:

 

 

 

Inace,za Srpsku Novu godinu sam bio u Pancevu (u Blue Moon-u),tamo je bio novogodisnji maskenbal i jedan lik se ladno maskirao (ofarbao) u Pual-a :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow...Kiss Army u Kraljewu??? Do yaya...Bitje nas dosta...

well...neko me je pitao u kom bendu sviram...

Rock Filter,lazarevachki hard rock sastav. Osim obrada,koje su vrlo pazhljiwo odabrane,imamo autorske stvari. Postoji par demo snimaka,ali ne preteranog kvaliteta. Prve studijske snimke ochekujemo uskoro...

Za zainteresovane posetite

http://rockfilter.forumotion.com

Shto se shminkanja tiche,razmishljam se da li uopshte da se shminkam...Stvarno ne znam...Pomozite :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...