Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Ma daaaaaaaj! Film je fantastichan!Najjachi je kraj...I par jako dobrix fora :) xexe

Pa o tome wam pricham ljudi...Kiss army u Beogradu...Do yaya stwar...

 

@Didica - Ja sam se uchlanio na kissonline,za zdabe,dodushe pre godinu i po dana...Jbga,ako sad treba da se platja...glupost...Mislim da nemash neke pogodnosti,osim nekix glupix jeftinijih karata za njihove koncerte,na koje ne mozhemo otitji pa swe i da xotjemo...Po meni,bitno je da si fan u srcu,a ne na net-u... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nas bre za armiju kiss fanova...Nego...Tushiram se ja juche...i pade mi na pamet ona...sa albuma Crazy nights,I'll fight hell to hold you...I neam pojma shto,povezhem sa nechim shto mi je izgledalo owako... Oni su iz Amerike...shta ako Srpski seljaci,stoka,budu pljuvali po njima,kao po McDonaldsu? Bojim se toga,stvarno,bitjemo najgori slepci ako se neshto slichno dogodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece brate, to je u maju, realno nas sve drzi po pet shes dana pa prodje, to je veliki problem sa Srbijom nije dosledna (ovo nije koment ni za ni protiv kosova samo konstatacija stvarnosti tako da ako neko oce u tom smislu da komentarisa onda mrsh)... a i prekalio se KISS kod nas '97 :)

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kako moze da se postane clan kiss armije?

ako me neko pita you and what army, da mogu da kazem the kiss army :)

Eno vam i onaj War Machine (http://www.yumetal.net/forum/index.php?showuser=3591) - mislim da je i on VRLO zainteresovan za tu ideju (aiko ne svraca na ovu temu :uhoh: ) ;)

 

 

I neam pojma shto,povezhem sa nechim shto mi je izgledalo owako... Oni su iz Amerike...shta ako Srpski seljaci,stoka,budu pljuvali po njima,kao po McDonaldsu? Bojim se toga,stvarno,bitjemo najgori slepci ako se neshto slichno dogodi...

Covece,kakve tebi ideje padaju na pamet :bigblue:

Jebote,koncert je u maju,ova desavanja ce potrajati jos nekoliko nedelja u vr' glave (nadam se :uhoh: ),proci ce ta euforija do tada :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...