Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

meni je destroyer naj

 

 

 

Po mnogima to je najbolji album, ustvari bilo koji album iz 70-ih da preslushash necesh se pokajati, obavezno ali obavezno Alive I i II...iz 80-ih Creatures Of The Night, Lick It Up, i Crazy Nights recimo, a iz 90-ih Revenge. Obavezno obrati paznju na pesmu Love Gun koja je po meni najbolja njihova stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš downloadujem album Love gun, a preslušavam debi. Ima nekih stvarno jakih stvari - Nothing to lose, Kissin' time, Cold gin i Love theme from Kiss su mi najbolje za sada. Vrlo veselo, pravo osveženje posle mrtvog ozbiljnog rocka i metala koji se uglavnom kod mene vrti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Znachi ja se 3 dana ne mogu opasuljiti!!!! Skachem po kutji uz najbolji rock 'n'roll bend ikada!!! Znam sve pesme,sve textove,sve o njima danas,juche i sutra,josh samo da ix vidim! Tada tje se ispuniti moja jedina zhiwotna zhelja...eeee posle mozhe da se umre...kupitju i kovcheg i chetkicu za zube,i sahranitju sebe sa mojom gitarom,i trzalicom koju tju da uxvatiti na koncertu.

Idem 3 dana ranije da postavim shator,onda kampujem ta 3 dana,i prvi ulazim...vezujem se za ogradu,i ne mrdam!!!!

Josh uvek je to najveci show na zemlji,i bitje dok budu postojali..... Rekao je jednom Paul: "Our show is better than sex", i ja se 5 godina,koliko ih slusham i pratim,nosim tom mishlju...I verujem u to...nije mala stvar. Pozvao bih sve ljude koji ix na bilo koji nachin cene i poshtuju,da posete ovaj koncert. Verujte,netjete se pokajati. Ono '97 je bila bruka stvarno... Ja sam tada bio mali i nisam puno znao o njima....ali danas...Sve shto znam na bass-u,nauchio sam od Gene-a...Sve shto znam o rock 'n' roll-u,nauchio sam pochevshi od njix...Da ne gnjavim...Voleo bix kada bi se KISS fanovi u Srbiji udruzhili,i osnovali KISS fanclub... To bi stvarno bio veliki uspex,i velika stvar...Kao i u svakoj normalnoj zemlji,gde to postoji,slavili bi se rodjendani njihovix chlanova,pushtali bi se njixovi koncerti i spotovi,organizovale bi se zhurke,i odlasci na njihove koncerte u oblizhnje drzhave...Netje oni josh dugo...Jesu matori,i dobro se drzhe za svoje godine,ali na jednom skorashnjem nastupu,Paul Stanley je u toku svirke imao povishen pritisak,i bolnichari ga odveli,a Gene,Tommy i Eric Singer nastavili da sviraju,uz pomotj publike...Neka deca se popela na stage i pevala sa njima Christine sixteen...imaju klipovi na youtube-u...i tako

Ovo je stvarno sretja koja nas Srbe zadei jednom u 10 godina....a ni to nije malo

Nemojte propustiti...Zhiweli!!!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexe,shala mala,ali stvarno tju poraniti,pa ako Bog da,chutju i tonsku probu,ako je budu imali... E da,ko tje samnom na aerodrom da ix dochekamo? :uhoh:

Da,nije teshko... Da sam na WS doshao ranije,mozhda bih i stao u prvi red,a ovako...bio sam izgazhen, ishutiran,aj da barem znam zashto...jeste to WS ali...ne znam...chudni smo ti mi Srbi...i josh mi se powrx svega svix sat i kusur, koliko je sve to trajalo, nenormalno pishalo,da prostite dame,xexe....izdrzhax nekako...I da...ochekujte ix u maskama,kostimima,i sa svom pratetjom pirotexnikom...To praktikuju poslednjih godina,i do kraja tje ostati tako. Ochekujem Deuce,ili Shout it out loud kao prvu pesmu...joooooooooojjjjj....I can't wait....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...