Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Bez obzira koliko puta sam ih gledao, uvek sam ZA. Dovesti Kiss je sjajna stvar, samo stoji i cinjenica da ce neka metal boranija moci da skupi vise ljudi i bude puno zahvalnija za organizatora. Uostalom tu su i zemlje iz okruzenja, pa ako ne dodju ovde vec ce biti neka organizacija sa strane.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elderane dovodi ih ovo je mozda poslednja shansa ko zna kad ce vishe svirati u Evropi...

 

Hehe ladno sam tek sad ovo primetio, sa oficijalnog

 

KISSONLINE EXCLUSIVE

 

Last night, Paul Stanley confirmed that KISS will tour Europe and Scandinavia this May and June. The band will play arena and stadium shows.

 

Details to follow....Stay tuned to KISSONLINE!

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

KISS mi je medju prvim bandovima koje sam slusao,jos dok nisam znao da su oni ti cupavi,nasminkani likovi,dok sam znao sam deo sa LIKOVI + oniii sto sviraju tako jebeno dobru muziq...

Ae ih dovedite!!!!

Mada nz s kojom kintom cu da obidjem i KISS i Whitesnake...ali nisam ja jedini na svetu...Ima ljudi koji bi dosli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo ovako, ono shto sam ja chuo... Arkan im je pravio problem kad su trebali da krenu iz zemlje, i kao trazio im je neku lovu i ako ne isplate kao nece poleteti...pretio njihovom menadzeru chini mi se da ce da ga ubije ili tako neshto ukoliko mu ne daju tu lovu... e sad u pitanju bilo nekih 5000 maraka kolko se secam shto je valjda za to vreme bilo mnogo... tako da na kraju ljudi nekako iskupishe te pare i platishe mu i sve se na kraju dobro zavrshilo...

Al inache kazu da su bili u starshnom strahu kad su dolazili ovde...doshli odradili koncert i odmah zapalili na drugu destinaciju...

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jedva su izashi iz zamlje,tj. morali su da plate keshom koliko su imali kod sebe na aerodromu da bi poleteli...sve pishe u knjizi njihovog menadzera,koja je izashla proshle godine(ako se ne varam)..

 

edit:evo reche lepo chovek,samo bio brzi :)

Edited by Southern_Marshall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi u ovom momentu mi pichi Cult u winampu i kad videh da je datum potvrdjen... aaaaaaaaaaaaaa pojachah muziku do daske...ochekujem da mi komshije svakog momenta pokucaju na vrata...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa KISS BRE...

 

 

 

Edit: Ljudi ja sam prolupao... ne obracajte paznju... KISS

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah, jebem ti zivot i banana drzavu! posle ove price neman ni najmanju dilemu, isao bi sigurno na koncert. ako oni posle takve neprijatnosti hoce ovde opet da dodju, onda su oni normalniji likovi i od gomile ug bendova.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...